• 15 yaşlarındayken elime geçmişti böyle bir kitap.ayaküstü muhabbet kurduğum bir kız çıkarıp vermilti al bak incele istersen diye. konumuz da insanların düşüncelerini okuyabilmekti.kendisinin düşünceleri duyabildiğinden bazılarının düşğncelerinin kendisini çok yorduğundan filan bahsetmişti.(benim zihnim çok saf ve temizmiş çok rahatlatmışım:)) ben de aa ben de duyabilsem filan diyince çıkarıp vrdi kitabı al bak gerekenler burda yazıyor dedi.
    aldım kitabı, kalın saman kağıda basılmış sararmıl bir kitaptı. önce keyifli oluyor okumak her türlü bilgi en ince detaya kadar verilmiş çünkü. aa bak ne yazıyor diye etrafa söylüyosun filan, sonra o ilk eğlenceli tadı kaçmaya başlıyor. bütün bunları ciddiye alarak emelleri uğruna uygulayan masum insanların canını yakmaktan çekinmeyen insanlar geliyor aklına.
    gece kitabı kalın bir torbaya koyup bantla iyice sardım bir daha açmayayım diye ertesi gün götürüp geri verdim. istemiyorum dedim.
    kız hiç şaşırmadı.
    not: cadı değilim,
    büyü v.s.ile ilgili değilim
    başlığı görünce bir anımı paylaştım sadece
    daha da saçmalanırsa bu entry silinecektir.
  • (bkz: james randi paranormal challenge)

valla milyon dolar orada. işe yarıyorsa gidip alın.
  • rezerved. deneyeceğim.
  • içinde sadık'ın geleceği zaman şatoyu eve çevirme büyüsü olmayan vasat kitap. yarısında çıktım.
  • kaitbi irdnrdim ve oylaralin dezlüsemei iicn ilk büüymü ytıpam. dnedeim ynai ydzue yuz cilaisyor.
  • 64'lük değilse pek bir işe yaramaz.

(bkz: uo)
  • baştan sona kadar bir solukta okunan sürükleyici bir yapıt.
    -cübbeli ahmet hoca

insanları büyü dünyasının gizemli koridorlarında dolaştırıp son sayfasına kadar nefesleri kesen bir eser.
    -adnan oktar
  • virustotal.com'a yükleyin. dokümanın içinde virüs olabilir.
  • (bkz: he amk he)
hesabın var mı? giriş yap