• şaşkınlık ve üzüntü bildirir emir tümcesi.
  • %100 farklı siyasi düşünceye sahip benimle bile gayet saygı sevgi çerçevesinde tartışabilen yazar. benmi iyi gününe denk geldim bilemiyorum ama şeker bir kardeşimiz.

kendisine hayırlı ömürler dilerim.
  • trafik canavarı bir "götveren ibne". (kendi terimiyle)

--- spoiler ---

bazı götveren ibnelerin gayet hak ettiği harekettir. bak durup dururken yapılmasından bahsetmiyorum

misal orta ve sağ şerit yardırmış gidiyor. ama solda bir orospu evladı var, selektör yapıyorsun takmıyor, tamponun dibine giriyorsun takmıyor, korna çalıyorsun yine takmıyor. en sonunda cinnet geçirip sağdan sollayıp bahsi geçen orospu evladının önüne kırıyorsun ( en sol şeritteyiz hatırlatırım )

sonra ne oluyor? arkadaki korna selektör kıyamet. şimdi insan buna delirmesin de neye delirsin amk? ya piçin çocuğu, çok mu zor ortadan veya sağdan gitmek? metrodaki yürüyen merdivenlerde çok acelem olsa bile soldan yardırıp sağ boşsa sağa geçip öyle yardırarak çıkıyorum

sizin kullanacağınız arabanın dikiz aynasını siksinler
    --- spoiler ---
  • benimdir bu. yazdıklarımdan da hiç gocunmuyorum

şu entryde; #126026212 nick'imin altına enteresan şeyler yazılmış

şimdi gelelim hakkımda ileri geri konuşan yukarıdaki arkadaşa. olayı basit ele alalım, bir kendi yazdığım entry'e bakıyorum; #126021235 sonra bir de yukarıdaki arkadaşın verdiği tepkiye bakıyorum, olay kendiliğinden çözülüyor

şimdi senaryo şu, otobanda gidiyorsunuz, örneğin hız sınırının 120 olduğu bir otoban olsun bu. sol şeritte ise bir araç var, tahmini 90-100 civarı seyrediyor. sağ şerit boş, aracın önü de boş. fakat bu araç ısrarla sol şeritten seyretmeye devam ediyor

sizin ise süratiniz daha fazla ve yol istiyorsunuz bu araçtan. fakat o da nesi? öndeki sizi takmıyor bile. ki şöför dediğin aracın önü kadar arkasını da kontrol eder. sizi görmemesi mümkün değil. neyse baktınız bu öndeki sizi iplemiyor selektör yapıyorsunuz. fakat bu da işe yaramıyor, öndeki babasının tapulu malıymış gibi gasp etmiş durumda sol şeridi. bu sefer daha radikal bir girişimde bulunuyorsunuz ve araca yaklaşmaya başlayıp korna çalıyorsunuz

yok, adamın hiç umrunda değil. en sonunda lanet olsun diyerek gaza abanıp öndeki aracı sağdan sollayarak önüne geçiyorsunuz. önüne geçtiğinizde bile adam "ya bu işte bi terslik var, niye sağdan geçti bu önüme" demiyor

şimdi gelelim meseleyee, bu yukarıdaki arkadaş böyle düşündüğüm ve davrandığım için bana hakaret edip bir de üstüne "trafik canavarı" olmakla suçluyor. yani buradan şunu anlıyoruz, yukarıdaki arkadaşa göre böyle bir durumda yapmam gereken, bomboş yolda, "sol" şeridi işgal etmiş bir gerizekalının tüm seyir boyunca peşinde kalmak. aksi takdirde "trafik canavarı bir götveren ibne" olan ben oluyormuşum. acil bir işim mi var, hastam mı var, veya sadece bir tık daha mı süratliyim, hiç umrunda değil. dedim ya, çünkü sol şerit, yani sollama şeridi, öndeki aracın tapulu malıymış. yol boyunca paşa paşa öndeki arkadaşı takip ederek gitmeliymişim

mevzu bundan ibaret, kimin ne olduğunu sayın yazarlarımızın kararına bırakıyorum
  • cehaletin ele ayağa bürünmüş hali. sözlükte gördüğüm ve mesajlaşma gafletinde bulunduğum en cahil kişi olabilir. yazık lan bu sözlüğe yazar yaptıkları adamlara bak ahahah
  • bu sözlük o kadar iğrenç yaratıklara ev sahipliği yapıyor ki, benden bu kadar abi

kim neresinde boğulacaksa boğulsun, benden bu kadar. hayatta başarılar
hesabın var mı? giriş yap