• demet akalın'ın 500 bin lirayı evde saklamayı düşündüğünü gösterir.
  • eğer söz konusu hırsız kasada duran şarkı sözlerini de çaldıysa bu seneyi rahat geçireceğimizin habercisi olan durum.
  • sarkisi hazirdir..

girdinde ne oldu evime...
    cok umrumda mi soyle...
    sen kendin hata yaptin..
    duseceksin pesime..
    ben aşkı senin gibi satmadım

aldigin paralar gozune dursun,
    yaptigim sarkilar kafanda paralansin..
    sen kaybettin..
    soyle.. pisman oldun mu?

- la benim sarki daha guzel oldu amina koye...
  • salak eylem. para yerine demet akalın'ın bizatihi kendisi alınıp bir yerlere götürülseydi, daha sonra da demet stockholm sendromuyla hırsızına aşık olsaydı ve küçük ama mutlu dünyamızdan gelin olmuş şekilde çıkıp gitseydi, saygıyla eğilirdim bu adi vakanın önünde.

(bkz: olmadı hırsız)
  • bu durum, önder bekensir midir, semender midir nedir eski sevgilisi ile yeniden barışmalarına vesile olacak diye korkuyorum. manşetler hazır; "bekensir teselli etti", "eski sevgilinin omzu datlı geldi", "o eve giremem dedi, soluğu bekensir'de aldı"

lan ne sikim gündemimiz var amk.
  • büyük ihtimal olay şu şekilde gerçekleşmiştir:

hayranlarından biri, bir imza gününde elde eldivenle cd'yi demet akalın üstadımıza imzalatmıştır ve delil poşeti kıvamındaki bir poşete cdyi atmıştır. evini, yolunu, yurdunu bilen sapık hayran, demet akalın üstadımızın evde olmadığı bir zamanı kollayıp, eve cd üzerindeki parmak izini kullanarak girip, parayı ve ziynet eşyalarını cebe atmıştır. ` :ziynet sali` ` :csi beykoz`
  • bu günü milli bayram ilan ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap