104 entry daha
  • nerdeyse 1 yıllık vejetaryenim, kimseye ne laf atarım ne tepeden bakarım ama karşı argümanlara da genelde kıl oluyorum zira çoğu bomboş çıkıyor. videosuna denk gelince, ay dedim kesin yine saçma sapan laf sokan biri. fakat bazı şeyler zekice yapıldığında, ne şık oluyor azizim! zamanlaması, tipi, gözlem yeteneği ve umursamaz hali cukk oturmuş mizah dünyasına. kendisini vegan videosuyla tanıdım; diğerlerine de mutlaka bakıcam. yolu açık olsun. cızz cızzz!

https://youtu.be/nojfwtmotvw
  • vegan oluyorum kebabıyla tanıştığım,yeni gösterisini *, "o dönem yokluktaydım; şimdi gülmem lan bence" diye açıp direkt gülmeye başladığım, bıyığı sikilesi ve çok kıymetli bir komedyen.
  • ismiyle, elementler başkanı olabilecek komedmen. su var, hava var, toprak var; bi ateşi eksik.

benim kendisine ayıracak vaktim var lakin keşke kendisinin berbere ayıracak vakti olmayaydı. bülent ersoy esintili bi kesim olmuş.

görsel

ben kendisinin rapunzel saçlarını psikopatik bir sükûnetle düzeltmediği bir evrende daha fazla gülmek istemiyorum.
178 entry daha
hesabın var mı? giriş yap