• nba'e geri dönmek istiyor sanırım, malum fenerbahçe kontenjanından her yıl 2 kişi yolluyoruz.
  • fenerbahçe beko ile anlaşmıştır.

fenerbahçe beko'nun, avrupa'daki itibarının kaybolduğunu söyleyenleri piste alalım. zira geçen yıl avrupa'da mevkiilerinin en iyilerinden olan 4 oyuncu an itibariyle fenerbahçe beko'da.

sloukas
    de colo
    datome
    derrick williams
    jan vesely beşi...

çık aklımdan, uyumam lazım.
  • ne kadar küfrettiğim oyuncu varsa bu sene aldık. colo’dan sonra derrick.

bence seviyeyi yükseltmeliyim, senin de amk curry.
  • yine de efesi yenemezler demiş hahahahaha keşke rakibimiz olsaydı.

10 numara 5 yıldız transfer oldu şuan sağlam kadromuz var
  • düne kadar milano oyuncusu olmasına kesin gözüyle bakılırken gherardini abimin telsiz kapatmasıyla bizim saflarımıza geçen atletik forvet.

şimdi herkes kıymetlilerini saklasın.
  • efes kim ki yenemiyoruz anlamadım? bir kere avrupa kupası kazanıp "avrupa fatihi" olan kafayla aynı zeka seviyesi bu sanıyorum.o zaman real madrid tanrı falan oluyor herhalde bu mantıkta.
  • sezon başı itibariyle, kağıt üzerinde, obra dönemi dahil fenerbahçe'nin kurduğu gelmiş geçmiş bireysel kalite bakımından en güçlü kadroya dahil olan power forward. çok ilginç bir sezon olacak.
  • isimden basketbolcu adam. bu 1.78 boy 82 kilo halimle benim adım derrick williams olsa nba'de maç başına 18 sayı 10 ribaunt 3 asist yapmasam da yine bişeyler yaparım yeminle bak.
  • nba'e kapak atmak isteyen fenere geliyor. 1 yillik sözlesmenin manasi bu heralde. yeni sezonu iple cekiyoruz.
  • de colo'dan sonra bir de derrick williams.

harika transfer.
hesabın var mı? giriş yap