• sezon itibariyle ama olup saçı sakalı koyveren carlos kişisi ahmet kaya rolüyle karşımıza çıkmaktadır.
  • 5. sezon 15. bölümde

--- spoiler ---

artik cok sükür gabycigimizin saci basi ona yakisan sekli almistir, keyif verdi bu bölüm ona bakmak eskiden oldugu gibi

--- spoiler ---
  • eva longorianin her gecen bolum daha iyi bir oyunculuk sergiledigi, pek eglenceli dizi.
  • "umutsuz ev kadınları" şeklinde kelime anlamı baz alınarak yapılan çevirisi anlamı karşılar nitelikte değil. umutsuz falan değiller zira, cin gibiler, her duruma uygun çözümleri var, hacıyatmaz gibiler maşallah.
    ama sevmekten vazgeçmiyorlar, mücadeleden vazgeçmiyorlar, bir nevi "akıllanmıyorlar". o yüzden iflah olmuyorlar bir türlü.
    doğru çeviri "iflah olmaz ev kadınları" olmalı kanımca.
  • edie britt'i 6. sezonunda göremeyeceğimiz dizi.
  • 5. sezonun 15. bölümünde

--- spoiler ---

gaby'nin carlos'un beyzbol topunu geri almak için dans etmesi ve carlos'un gaby'ye elbise almak için topu yeniden satması, karısına saç fırçası almak için tek değerli eşyası olan saatini satan adam ve kocasına saat zinciri almak için saçlarını satan kadın ve hakkındaki hikayeden arak gibi duruyor. gerçi böyle yazınca da pek bir alakasız durdu şimdi. çağrıştırıyor en azından.

--- spoiler ---
  • meyhanede; hep cnbc e seyrettiğini söyleyen bi amcanın; " o diziyi sevmiyorum, amk 1-2 hafta izlemiosun, herkes birbirinin karısını değişmiş. o ona vermeye başlamış, valla takip etmiyorum" şeklinde özetlediği dizi.
  • --- spoiler ---

gitti dağ gibi edi'm pii yazıklar olsun yapımcılara yönetmenlere...
    kim dalga geçecek diğerleriyle lan?

--- spoiler ---
  • --- spoiler 5x19 ---

desperate housewives ın bu bölümü hüzünlüydü cidden.çünkü artık edie yok.

"live it up today,'cause you're not gonna have a lot of tomorrows" dedi edie kendi için..cidden de öyle oldu.zamana meydan okuyan bi hatun olarak, yine bree nin salak kocasının sebebiyet verdiği bir kazayla diziden ayrıldı.ben hep bölümün sonunda şaka şaka komadayım aslında demesini bekledim ama kısmet değilmiş.
    son cümlesiyle de gözlerimi doldurup, suratıma bir gülümseme kondurmayı başardı.

"it's not hard to die when you know you have lived,and i did.oh, how i lived."

"she was one of a kind" dedi susan. cidden edie bir başka saçı başı yolunasıydı.

--- spoiler 5x19 ---
  • bu pazar 2 saatlik özel bölümüyle sezonu kapatacaktır. son bölümde güzel bir zemin hazırladılar merakla bekliyoruz.

ayrıca twitter'ın bile reklamı yapıldı ya içinde, ben daha bir şey demiyorum. alışmıştık burdaki dizilerde araya reklam sokulmasına, bunlarda komik oldu..
hesabın var mı? giriş yap