• duyduğum en güzel seslendirme bu animasyonda yapılmış ve tabi ki söyledikleri şarkı çok başarılı.

http://www.youtube.com/watch?v=oi4lygsvfcq

(bkz: orijinalinden iyi olan cover'lar)
  • en az ilk filmi kadar eğlenceli film. özellikle minionlar bu filmde zirve yapmışlar. bu şekilde devam edecekse en az beş filmlik bir seri haline dönüşebilir. *
  • bize tavuktan çok iyi bekçi olacağını göstermiş film.

--- spoiler ---
    ayrıca bu nedir allasen?!?! ahahahahah süper lan.

--- spoiler ---

link ölmüş, yeni linki ekledim.
  • bayıldım resmen. buz devrinden sonra bir animasyon filmini bu kadar sevebileceğime inanmazdım ama oldu! ikinci filmlerin ilk filmden daha kötü olması sendromuna yakalanmak şöyle dursun daha iyiydi bile diyebilirim. ayrıca agnes için gelsin.

(bkz: ağlattın piç)

--- spoiler ---

minyonların mutant taklidi yaptıkları yerde koptum. bi de gru'nun kevin nerde diye sorduğu minyonun verdiği tepki öldürdü beni. gerçi tüm film boyunca güldüm, uzun zamandır böyle gülmemiştim o ayrı tabi.

--- spoiler ---

bir de filme henüz gitmemiş olanlar için rica: lütfen film biter bitmez kalkmayın. kalkmış bulunduysanız da oturun. mal mal adamın önünde dikilmeyin. (evet minyonlar şaklabanlığa devam ediyor) *
  • ilkinin tadını alamasam da eğlendiren film olmuştur. agnes için bile izlenir.
  • ilk kez, izlediğim bir şey hayal ürünü diye -minyonlar- bu kadar üzülüyorum. gerçek olmalıydı o mahluklar ya! bu kadar mı tatlı, bu kadar mı aptal, fırlama, komik, beceriksiz, şekilden şekile giren, bu kadar mı yerine göre her boktan birazcık olunur ya! çok değil 3 tane minyonum olsa ne olurdu yahu! ne dert ne keder bırakmazdı bunlar insanda.

"kevin nerde" sorusuna verilen cevap bile bitiriyor insanı. sırf bunların oyuncaklarına sahip olmak için geçen akşam mc. donald's-dan iki adet happy meal menü söyledim. gele gele mor olan mutasyonlu minyon geldi. diğeri de boyama kalemli gudik bir oyuncak...

ilk filmi izleyeli birkaç gün olmuştu. ben ikincisine daha çok güldüm, çünkü ilki tanışma evresiydi, ikincisinde tepkiler biraz daha tanıdık ve insanın izledikçe izleyesi geliyor.

belli ki devamı gelecek... her şey iyi güzel de dublajlı izlemek istemiyorum janım!

ayrıca "cuma'ya daha var" muhabbetini de yazmadan geçemeyeceğim... ilkinde de "yok yok maaş artışı yok, para yok" ile kopartmıştı. minyonlarımı kapitalizmin kölesi yaptın pis guru!
  • pazar günüme neşe katan animasyon. ilki kadar eğlenceli olmuş, ilkini sinemada izlemiştim bunu evde az önce bitirdim. o kadar çok güldüm ki, minionlar o kadar tatlı ki. sevimli şeyler.

ayrıca agnes benim olmalı, sen ne tatlısın. sonunda minionların şarkı söylemesi de ayrıca çok hoştu.

izleyin, izlettirin!
  • ilginç bir şekilde aşırı kötü bulduğum film. öyle böyle kötü bulmadım yalnız. bir animasyonun bu kadar kötü olması da ayrıca şaşırttı beni. bundan daha kötü belki 1 tane animasyon film izledim, o da cars 2... aşırı çocukça, aşırı saçma ve bir o kadar komik olmayan ama olması gerekiyormuş gibi duran gereksiz sahne içeriyordu. ilk filmine kaç puan verdiğime baktım az önce ve 8 vermişim. yani ön yargı falan da yok. insan beğenmeyince beğenmiyor demek ki.
  • ailece sinemada 3 boyutsuz olarak seyrettiğimiz filmdir.
    eve dönünce serinin ilk filmini de seyrettik.
    eğlenceli ve komik filmler, tavsiye ederim. karakterlerin her biri şahane. ilk filmdeki anne beni benden aldı.

ayrıca;
    buradan ufak çocuklara sahip olanlara sesleniyorum, minikler 3d olayından fena etkilenebilmekte, dolayısıyla belli bir olgunluğa kadar çocuklara 3d izlettirmeyin.
  • son zamanlarda beni en çok eğlendiren filmdir.
hesabın var mı? giriş yap