• kendisi en güzel yoko ono canlandırması olmaya adaydır.http://2.bp.blogspot.com/…thover as john lennon.jpg
  • wikipedia'daki bilgilere göre yeni sin city projesinde miho karakterinde oynamayacaj güzel aktristtir.
  • 2 tane nurtopu gibi çocuğu varmış bu ablamızın.
  • sin city'deki performansında yanılmıyorsam hiç diyalog yok, ancak aksiyon sahnelerinde bir hayli vurdulu kırdılı rolleri mevcut. bu role de çok yakıştığını söyleyebilirim:

canlandırdığı karakter ile gerçek karakteri arasında sanki bir uyum vardı, ve bunu yönetmenler yakalamayı başarmış gibi geldi bana. öyle ki, filmde beni oynadığı rol ile tavlamayı başardı, tatmin etti, ardından da ben açıp hakkında biraz araştırma yapmak istedim. bu normalde nadiren çok beğendiğim oyunculuklara karşı olur: (ör: kyle chandler/@dragonlady)

neyse, araştırdım dediğim ise, imdb'den geçmişini ve hangi filmlerde oynadığını okudum, fotoğraflarına baktım.

eğer siz de şuradan bakacak olursanız, bu kadının yüzünde bir sükut olduğuna belki benim gibi kanaat getireceksiniz. fotoğrafların bence hepsinde, o tontiş yanaklarıyla birlikte dudak yapısında 'konuşmamaya özgü bir hava' var sanki. ve işte sin city yönetmenlerinin karakter ile aktris arasındaki bu benzerliği yakalamaları ya tesadüf ya da mükemmel bir sentez. eğer ikincisiyse, saygımız sonsuz üstadlara...

her halükarda, nadiren de olsa, filmlerde karakter ve oyuncu arasında bu tarz bir uyum yakalanmasındaki ve filmde bu hususu izlerkenki aldığım keyif, hemen hemen hiçbir şeyde yok diyebilirim.
  • steve aoki'den 5 yaş küçük olan, 1982 doğumlu oyuncu.

böyle söyleyince bi' garip oluyor çünkü abisi hala 18 yaşında gibi takılıyor.
  • bir kadın ne kadar çirkin ve itici olabilir sorusunun cevabı olan kadın.

pazarlama ne ilginç bişey amk ya..
  • bu kadının %75 avrupalı %25 japon olan çocukları cennetten çıkmış kadar güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap