şükela   tümü | bugün
 • 28 mayıs tarihinde 'önümüzdeki 10 güne dikkat' diye tweet atmıştır ve bu ilk tweeti değildir sanırım 3-4 aydır yazmakta.
 • ulan dhkp-c mi kaldi ki gercekleri olsun, senelerdir heriflerin anasini aglattiniz iskencelerde, dernegine bir kere girmeye gor, hemen polis takibi, hemen gozalti, ilk eyleminde direk mahkeme. avrupadaki destekleri olmasa garibanlarin degil molotof atmaya slogan atmaya mecali mi kaldi? bir sakizdir milletin agzinda gidiyor iste.
 • yazdıkları arasında şimdiye kadar basılı olarak medyada yer almamış ya da yayınlanan kitaplarda bulunmayan bir bilgi yok. iddialarına kanıt olarak savcı iddianamelerini koyması hem komik hem tanıdık; savcı iddianamesini kanıtlarla desteklemek zorundadır ama yeni adalet sisteminde savcılarımız iddia ediyor; medya bunları kanıt olarak sunuyor, sonra savcı medya verilerini kanıt olarak sunuyor.
  ergenekon ve balyoz ile problemi olan bir hesap, mustafa selanik ismini kullanması yine kimliği konusunda bilgi veriyor.
  bu arkadaşı destekleyenlerin hepsinin fethullah gülen cemaatinden olması, yazdıklarının cemaat medyasında yer bulması, twitter hesabında melih gökçek'e şirinlik yapması (eski yeni farketmez dhkp-c'li biri gökçek'in twitine reply edecek ve smiley koyacak biz de kıçımızla gülmeyeceğiz ?), benim de alevi arkadaşlarım var diyerek alevilere vurması üstüne herşeyi ergenekon ile bitirmesi yeterince ipucu içeriyor.
  bu arkadaş temsil ettiği propaganda kolunun en zekilerinden, atatürk ile dhkp-c ismini ilişkilendirecek bir hesapla twitter'da dezenformasyona soyunması falan başarılı bile sayılır. ama kimlerden olduğunu ya da neleri sallayıp neleri search google copy paste ile yazdığını ayırdetmek 10 dakika sürüyor.
 • vaktinde(hatırladığım kadarıyla 2005 civarı) dehaşkahpece diye bir site vardı.

  orada höc'ün tüm sorumlularının kimle ne yaptıklarını yazarlardı. sitede her gün fehriye erdal örgüt tarafından öldürüldü haberi olurdu.

  işte bu site onun devamı olabilir, bir dezonformasyon aygıtı yani.

  terörle mücadele şubesinin garip bir stili var. niye kendilerini devletten bağımsız vatansever kılığına sokuyorlar ki?

  hangi manyak mhp'li bütün gün dhkp-c üzerine araştırma yapıp, haber yazmaya girişir ki, biz bunu yiyelim mi şimdi?
 • verdiği bilgileri bir tane salak devrimci geçinen yalanlayamamıştır. söyledikleri fix, istihbaratçı şucu bucu bilmem ne. öyle zaman zaman 3-4 mal mustafaselanik'i denemek için sorular sorar, şunun hakkında ne biliyorsun, bunun hakkında ne biliyorsun diye. kimileri de

  dhkp-c'nin ne mal olduğunu, içinde yaşamış belki de bundan dolayı suçluluk duyan birisinin itiraflar şeklinde ifşa etmesinin, twitter hesabılaşmış hali. *
 • söyledikleri yalan mıdır, doğru mudur orasını bilmiyorum ama hedef kitlesinin 0-6 yaş arası okuduğunu anlamaktan acizler olduğunu düşünüyorum.
  tayyip darbe yiyecek lafından bakın darbeci çıkarımı yapıyor ve sazanlar da hemen atlıyor. komik adam vesselam.

  https://twitter.com/…tus/377175542946357248/photo/1
 • enteresan şeyler.
  link
  link
 • biyografisi; http://www.twitlonger.com/show/n_1rlc00v

  uzun süredir hatay'a dikkat çekmekteydi, hala da öyle.
 • polis, ergen, provakatör diyerek geçiştirilemeyecek bir ciddiyetle paylaşımlarda bulunan twitter kullanıcısı.

  http://www.twitlonger.com/show/n_1rmcrot
 • sözde 2011'e kadar azılı militan olmuş birinin ağzından yazan ama on numara akçı - komplocu jargonu kullanan alper terzioğlu seviyesinde bir hesap. daha önce de dediğim gibi dhkp-c hükümetin yeni korkuluğu oldu. üç kuruşluk örgütü türkiye'deki tüm sorunların sebebi gibi göstermek için çırpınıyorlar. yakında bazı muhalifler dhkp-c ile ilişkilendirilip tutuklanırsa şaşırmayın.