• ilk twit'ini 31 mayıs 2013 de atmış bir twitter hesabı.
    (bkz: sen de bunu yedin?)

not: twitter bende 31 mayıstan berisini göstermedi, tek opsiyon "yukarı dön" idi. mümkünse daha eskiye yönelik twitlerini rica ediyorum bi link neyim şeetseniz
  • 28 mayıs tarihinde 'önümüzdeki 10 güne dikkat' diye tweet atmıştır ve bu ilk tweeti değildir sanırım 3-4 aydır yazmakta.
  • ulan dhkp-c mi kaldi ki gercekleri olsun, senelerdir heriflerin anasini aglattiniz iskencelerde, dernegine bir kere girmeye gor, hemen polis takibi, hemen gozalti, ilk eyleminde direk mahkeme. avrupadaki destekleri olmasa garibanlarin degil molotof atmaya slogan atmaya mecali mi kaldi? bir sakizdir milletin agzinda gidiyor iste.
  • yazdıkları arasında şimdiye kadar basılı olarak medyada yer almamış ya da yayınlanan kitaplarda bulunmayan bir bilgi yok. iddialarına kanıt olarak savcı iddianamelerini koyması hem komik hem tanıdık; savcı iddianamesini kanıtlarla desteklemek zorundadır ama yeni adalet sisteminde savcılarımız iddia ediyor; medya bunları kanıt olarak sunuyor, sonra savcı medya verilerini kanıt olarak sunuyor.
    ergenekon ve balyoz ile problemi olan bir hesap, mustafa selanik ismini kullanması yine kimliği konusunda bilgi veriyor.
    bu arkadaşı destekleyenlerin hepsinin fethullah gülen cemaatinden olması, yazdıklarının cemaat medyasında yer bulması, twitter hesabında melih gökçek'e şirinlik yapması (eski yeni farketmez dhkp-c'li biri gökçek'in twitine reply edecek ve smiley koyacak biz de kıçımızla gülmeyeceğiz ?), benim de alevi arkadaşlarım var diyerek alevilere vurması üstüne herşeyi ergenekon ile bitirmesi yeterince ipucu içeriyor.
    bu arkadaş temsil ettiği propaganda kolunun en zekilerinden, atatürk ile dhkp-c ismini ilişkilendirecek bir hesapla twitter'da dezenformasyona soyunması falan başarılı bile sayılır. ama kimlerden olduğunu ya da neleri sallayıp neleri search google copy paste ile yazdığını ayırdetmek 10 dakika sürüyor.
  • yanlış mı hatırlıyorum... gezi de sivil polis, toma, gaz tiyatrosundan sonra bu örgüt ismini duymuştum.
    bu adamın anlattıklarıyla birleştirdiğimde ortaya bermuda şeytan üçgeni çıkıyor ama anlattıklarıyla ters orantılı.
  • verdiği bilgileri bir tane salak devrimci geçinen yalanlayamamıştır. söyledikleri fix, istihbaratçı şucu bucu bilmem ne. öyle zaman zaman 3-4 mal mustafaselanik'i denemek için sorular sorar, şunun hakkında ne biliyorsun, bunun hakkında ne biliyorsun diye. kimileri de

dhkp-c'nin ne mal olduğunu, içinde yaşamış belki de bundan dolayı suçluluk duyan birisinin itiraflar şeklinde ifşa etmesinin, twitter hesabılaşmış hali. *
  • söyledikleri yalan mıdır, doğru mudur orasını bilmiyorum ama hedef kitlesinin 0-6 yaş arası okuduğunu anlamaktan acizler olduğunu düşünüyorum.
    tayyip darbe yiyecek lafından bakın darbeci çıkarımı yapıyor ve sazanlar da hemen atlıyor. komik adam vesselam.

https://twitter.com/…tus/377175542946357248/photo/1
  • enteresan şeyler.
    link
    link
  • biyografisi; http://www.twitlonger.com/show/n_1rlc00v

uzun süredir hatay'a dikkat çekmekteydi, hala da öyle.
  • polis, ergen, provakatör diyerek geçiştirilemeyecek bir ciddiyetle paylaşımlarda bulunan twitter kullanıcısı.

http://www.twitlonger.com/show/n_1rmcrot