• ilk twit'ini 31 mayıs 2013 de atmış bir twitter hesabı.
  (bkz: sen de bunu yedin?)

  not: twitter bende 31 mayıstan berisini göstermedi, tek opsiyon "yukarı dön" idi. mümkünse daha eskiye yönelik twitlerini rica ediyorum bi link neyim şeetseniz
 • ulan dhkp-c mi kaldi ki gercekleri olsun, senelerdir heriflerin anasini aglattiniz iskencelerde, dernegine bir kere girmeye gor, hemen polis takibi, hemen gozalti, ilk eyleminde direk mahkeme. avrupadaki destekleri olmasa garibanlarin degil molotof atmaya slogan atmaya mecali mi kaldi? bir sakizdir milletin agzinda gidiyor iste.
 • yazdıkları arasında şimdiye kadar basılı olarak medyada yer almamış ya da yayınlanan kitaplarda bulunmayan bir bilgi yok. iddialarına kanıt olarak savcı iddianamelerini koyması hem komik hem tanıdık; savcı iddianamesini kanıtlarla desteklemek zorundadır ama yeni adalet sisteminde savcılarımız iddia ediyor; medya bunları kanıt olarak sunuyor, sonra savcı medya verilerini kanıt olarak sunuyor.
  ergenekon ve balyoz ile problemi olan bir hesap, mustafa selanik ismini kullanması yine kimliği konusunda bilgi veriyor.
  bu arkadaşı destekleyenlerin hepsinin fethullah gülen cemaatinden olması, yazdıklarının cemaat medyasında yer bulması, twitter hesabında melih gökçek'e şirinlik yapması (eski yeni farketmez dhkp-c'li biri gökçek'in twitine reply edecek ve smiley koyacak biz de kıçımızla gülmeyeceğiz ?), benim de alevi arkadaşlarım var diyerek alevilere vurması üstüne herşeyi ergenekon ile bitirmesi yeterince ipucu içeriyor.
  bu arkadaş temsil ettiği propaganda kolunun en zekilerinden, atatürk ile dhkp-c ismini ilişkilendirecek bir hesapla twitter'da dezenformasyona soyunması falan başarılı bile sayılır. ama kimlerden olduğunu ya da neleri sallayıp neleri search google copy paste ile yazdığını ayırdetmek 10 dakika sürüyor.
 • vaktinde(hatırladığım kadarıyla 2005 civarı) dehaşkahpece diye bir site vardı.

  orada höc'ün tüm sorumlularının kimle ne yaptıklarını yazarlardı. sitede her gün fehriye erdal örgüt tarafından öldürüldü haberi olurdu.

  işte bu site onun devamı olabilir, bir dezonformasyon aygıtı yani.

  terörle mücadele şubesinin garip bir stili var. niye kendilerini devletten bağımsız vatansever kılığına sokuyorlar ki?

  hangi manyak mhp'li bütün gün dhkp-c üzerine araştırma yapıp, haber yazmaya girişir ki, biz bunu yiyelim mi şimdi?
 • yanlış mı hatırlıyorum... gezi de sivil polis, toma, gaz tiyatrosundan sonra bu örgüt ismini duymuştum.
  bu adamın anlattıklarıyla birleştirdiğimde ortaya bermuda şeytan üçgeni çıkıyor ama anlattıklarıyla ters orantılı.
 • verdiği bilgileri bir tane salak devrimci geçinen yalanlayamamıştır. söyledikleri fix, istihbaratçı şucu bucu bilmem ne. öyle zaman zaman 3-4 mal mustafaselanik'i denemek için sorular sorar, şunun hakkında ne biliyorsun, bunun hakkında ne biliyorsun diye. kimileri de

  dhkp-c'nin ne mal olduğunu, içinde yaşamış belki de bundan dolayı suçluluk duyan birisinin itiraflar şeklinde ifşa etmesinin, twitter hesabılaşmış hali. *
 • parti cephe ile uzaktan yakından alakası olmayan saçma sapan bir "ergen"in twitter hesabıdır.

  dhkp-c dediğiniz yapı, "dev-sol" gibi bir yapının içinden çıkmış, ister sevin ister sevmeyin "feda eylemleri" yapan devrimcileri bünyesinde toplamayı başarmış, 90lı yıllarda, o veya bu şekilde damgasını vurmuş, sol'a gönül veren her bireyin saygı ile andığı bir yapıdır.

  ha, cephe'nin yanlışları vardır, yoktur o ayrı. lakin cephe, dev-sol'un halefidir.

  parti cephe, selefi olduğu dev-sol ile aynı çizgide siyaset yapıp yapmadığı noktasında elbette tartışılır, lakin kendisine "mustafaselanik3" mahlasını alan, ne idüğü belirsiz olan klavye arkası bir şahsiyetin yazdıklarıyla yargılanamayacak kadar derin bir tarihe sahip olan onurlu bir oluşumdur.

  parti cephe, 980 faşizminden sonra sesini yükseltmekten imtina etmeyen devrimcilerin partisidir, dayı o yüzden özeldir, cephe ne olursa olsun, hesap soran yapısı ile o dönem kendisini yalnız hisseden devrimcilere "yalnız" olmadıklarını söyleyen bir yapıdır.

  cephe hakkında çok yazıldı çizildi, kimi dedi ki "kiralık katil", kimi dedi ki "ergenekon uşağı", kimi dedi ki, "ulusalcı"

  yahu hepsi, laf ü güzaf.

  ankara için konuşmak gerekirse, parti cephe'yi varoşlara sormanız lazım, torunu zorla fuhuşa zorlanan nenelerin cephenin "yasal adresi" olan dergiye gelip, neler dediğini duymanız lazım.

  cehpe'nin 15 yaşında kızları fuhuş batağından kurtarmak için ankara'nın pavyon bölgelerine nasıl girip, o kızları oradan çıkartmak için polisle nasıl çatıştığını, o çatışmaya giren çocuklara terörist, o kızları satan pezevenklere kahraman dendiğini bilmeniz lazım.

  parti cephe'nin "biz bu semtte uyuşturucu satılmasına müsaade etmiyoruz" dediği için polisle girdiği çatışmaları bilmeniz lazım.

  ölüm oruçları,feda eylemleri'ni bilmeniz lazım.

  "ölüm orucu yok, içeride yiyorlar" sözlerine karşın, teker teker bedenlerini ölüme teslim eden partizanlarınn olduğu bir yapıyı, twitter'da "mustafaselanik3" mahlaslı bir yalancıyı takip ederek anlamanız mümkün değil.

  dhkp-c gerçekleri'ni öğrenmek mi istiyorsunuz? yaşadığınız kentin varoşlarına gidin, hepsinin anlatacak bir hikayesi vardır.

  hepinizin bugün attığı adımlarda parti cephe'nin fedaları vardır.

  dhkp-c gerçekleri, kimi bünyelerin kaldıramayacağı kadar bedel ödemiştir.

  soytarıların anlattıkları bu tarihe leke süremez.