şükela:  tümü | bugün
 • 28 mayıs tarihinde 'önümüzdeki 10 güne dikkat' diye tweet atmıştır ve bu ilk tweeti değildir sanırım 3-4 aydır yazmakta.
 • ulan dhkp-c mi kaldi ki gercekleri olsun, senelerdir heriflerin anasini aglattiniz iskencelerde, dernegine bir kere girmeye gor, hemen polis takibi, hemen gozalti, ilk eyleminde direk mahkeme. avrupadaki destekleri olmasa garibanlarin degil molotof atmaya slogan atmaya mecali mi kaldi? bir sakizdir milletin agzinda gidiyor iste.
 • yazdıkları arasında şimdiye kadar basılı olarak medyada yer almamış ya da yayınlanan kitaplarda bulunmayan bir bilgi yok. iddialarına kanıt olarak savcı iddianamelerini koyması hem komik hem tanıdık; savcı iddianamesini kanıtlarla desteklemek zorundadır ama yeni adalet sisteminde savcılarımız iddia ediyor; medya bunları kanıt olarak sunuyor, sonra savcı medya verilerini kanıt olarak sunuyor.
  ergenekon ve balyoz ile problemi olan bir hesap, mustafa selanik ismini kullanması yine kimliği konusunda bilgi veriyor.
  bu arkadaşı destekleyenlerin hepsinin fethullah gülen cemaatinden olması, yazdıklarının cemaat medyasında yer bulması, twitter hesabında melih gökçek'e şirinlik yapması (eski yeni farketmez dhkp-c'li biri gökçek'in twitine reply edecek ve smiley koyacak biz de kıçımızla gülmeyeceğiz ?), benim de alevi arkadaşlarım var diyerek alevilere vurması üstüne herşeyi ergenekon ile bitirmesi yeterince ipucu içeriyor.
  bu arkadaş temsil ettiği propaganda kolunun en zekilerinden, atatürk ile dhkp-c ismini ilişkilendirecek bir hesapla twitter'da dezenformasyona soyunması falan başarılı bile sayılır. ama kimlerden olduğunu ya da neleri sallayıp neleri search google copy paste ile yazdığını ayırdetmek 10 dakika sürüyor.
 • söyledikleri yalan mıdır, doğru mudur orasını bilmiyorum ama hedef kitlesinin 0-6 yaş arası okuduğunu anlamaktan acizler olduğunu düşünüyorum.
  tayyip darbe yiyecek lafından bakın darbeci çıkarımı yapıyor ve sazanlar da hemen atlıyor. komik adam vesselam.

  https://twitter.com/…tus/377175542946357248/photo/1
 • enteresan şeyler.
  link
  link
 • biyografisi; http://www.twitlonger.com/show/n_1rlc00v

  uzun süredir hatay'a dikkat çekmekteydi, hala da öyle.
 • polis, ergen, provakatör diyerek geçiştirilemeyecek bir ciddiyetle paylaşımlarda bulunan twitter kullanıcısı.

  http://www.twitlonger.com/show/n_1rmcrot
 • sözde 2011'e kadar azılı militan olmuş birinin ağzından yazan ama on numara akçı - komplocu jargonu kullanan alper terzioğlu seviyesinde bir hesap. daha önce de dediğim gibi dhkp-c hükümetin yeni korkuluğu oldu. üç kuruşluk örgütü türkiye'deki tüm sorunların sebebi gibi göstermek için çırpınıyorlar. yakında bazı muhalifler dhkp-c ile ilişkilendirilip tutuklanırsa şaşırmayın.
 • an itibari ile suriyedeki dhkpc kamplarını ve teröristlerinin fotolarını paylaşmakta.
 • baya bir inceledim bu hesabı, ve vardığım kanı şudur ki, bu hesap devletin bir pr çalışmasından başka bir şey değil. detaylar harici verdiği bilgiler, türk soluyla (dergiyi demiyorum aman diyeyim!) arası olan herkes tarafından bilinen şeyler zaten. detay kısmı ise, terörle mücadele dökümanlarından rahatlıkla elde edilebilir.

  malum, bu aralar pkk'nın imajı o kadar değil. hem paket de geliyor yarın. insanlara yeni bir "kötü çocuk" lazım. dhkp-c biçilmiş kaftan bu iş için. bu profilin üslubunu biraz inceleyin, takip ettiklerine bakın vesaire anlayacaksınız olayı zaten. amaç twitter'daki 4 parmaklılara (r4bia) propaganda yapmak. 2 yıl öncesine kadar dhkp-c nin üst kademelerinde görev alan biri, 2 yıl sonra melih gökçek'e twit atar mı "5 ekim'de ankarada provokasyon var, lütfen dikkat edin" diye? ya da rasih yılmaz'la twitleşir mi? şamil tayyar'la etkileşime girer mi? hadi bunlar hepsi oldu diyelim. yazılarında inceden bir entellektüel hava vermeye çalışan (maç izlemem kitap okurum, kahvemi alıp geleyim, yağmur romantizm vs), sürekli okuduğunu ettiğini belirten adam bu kadar yazım yanlışı yapar mı? -de -da eklerinden tut kominizm yazmasına kadar. hadi diyelim o da oldu, dhkp-c gibi bir örgütün kendisinin bahsettiği kadar kaç tane üst düzey yöneticisi olur ki? hele ki bazı spesifik tanımlamalar da yaptı. örgüt öyle boş boş twit atmasına izin vermezdi zaten.

  bakın göreceksiniz, bu hesabın yakında türkiye,star,yenişafak gibi gazetelerde bir köşesi olacak. kısacası fake bir karakter, ama takipe değer. devletin bu tarz konularda planlaması nasılmış öğrenmek adına etkili bir kaynak.