• yerli ve milli yiyecegimizi bulduk
  • üniversite öğrencilerine yapılan tanıtımdan evdeki çocuk niye etkilenip sabun yesin abi.. böyle sacma argüman olur mu.. tvde bu şekilde reklam dönse hassasiyetinizi anlarım ama üniversitedeki tanıtım için yersiz çekinceler bunlar.

evet ürün %100 doğal diyorsan yiyebilmek güzel bir ispat yöntemi bence..
  • taş da, çıngıraklı yılanın zehiri de, ham petrol de, uranyum da doğaldır, ama yenmez. demek ki olayı çok anlamamış, kafası karışmış adamdır.
  • tv'lerde dönen bal reklamlarına filan aşırı maruz kalmanın sonucu bunlar.
    tv pazarlama programlarında cümbür cemaat bir araya gelip, stüdyodaki kameramanına kadar herkesin kaşık kaşık, parmak parmak bal yediği, bilmem ne yediği bir ülkede bunların yaşanması gayet normal. çünkü bir şey böle iştahlı iştahlı yenebiliyorsa ya sağlıklıdır ya doğaldır. biz de yedik zaten!..
  • "halılara şiir, şarkı söylenmezse olmaz. ilacınız istediğiniz kadar iyi olsun ovalamazsanız halı temizlenmez. evrende bir hareket vardır, yani çitileme… sevgi çitileniyor. davamız sevginin çitilenmesi."

(bkz: anlamak mutluluktur)
    (bkz: hayat bir sinüs eğrisine benzer)
  • radyasyonlu çayların, fındıkların radyasyondan etkilenmediğini kanıtlamak için tv karşısında avuç avuç fındık yenilip, bardak bardak çay içilen ülkede normaldir.

edit: bak hemen aklıma geldi. bir kaç sene önce patlak veren hastalıklı musluk suları furyasında aksaray belediye başkanı da su temiz diye içmişti suyu. sonra kızı hasta olmuştu aynı sudan.
  • benim anlamadigim, bir universitenin dersliginde (bana kalirsa konferansa benziyor) adamin biri neden kapi kapi gezen ucuz pazarlamacilar gibi sampuan yiyor?
  • her kuşun eti yenmez
  • beni ikna etti mantıklı bence.
hesabın var mı? giriş yap