• kemancıydı karavandı, bütün rock bar'ları "şimdi o eski hali kalmadı" diyerek hüzünle anan güruh.
  • james hetfield'in sert bakişlarina, bon jovinin püskül perçem saçlarina, axl roseun poposuna, bret michaels'in bebek suratina hastaydi onlar....tespitler doğrudur ki sirf popüler olduğu için birşeylerin peşinden gitmişler, popülerlikleri bitip kendince posalari çikinca da birakmişlardi..metal felsefesinden anlamazlardi haliyle, felsefeyi birakin metalden anlamazlardi, en basit şarkinin en alelade en başarisiz riffi için "ouvv, hastayim bu kisma, ağliyor gitar...ouvv" benzeri yorumlar yaparlardi, kafa sallarken.. halbuki onun "ağliyor gitar" dediği kismi 18.sinif gitarist mandolinle notaya bakmadan çalabilirdi, olsun, biz bilmezdik onlar bilirdi..
  • aklıma ilk gelen isim halihazırda karakedi'nin solisti olan asena'dır. aslında "doksanlarda metal söyleyen güzel kızlar" kategorisine de girer kendisi.
  • şimdilerde geç kalmış da olsa ülkemizi ziyaret eden metal gruplarının konserlerinde, arka taraflarda, kalabalıktan uzak yerlerde gördüğümüz, "oha lan ne güzel kadın, ne işi var ki burda?" dediğimiz insanlardır. bazısıyla bir iki laf edince, müzik zevki konusunda şaşırır kalır,saygı duyar hatta evinde bulunan müzik arşivini merak edersiniz.
  • 130'larda black metal, 180'lerde death metal dinleyenlerdir... 200'lerden sonra uzaklardan bir ney sesi gelir kulaklarına ulvi melodiler çalan...
  • bu kızlardan birine tutulmuş fakat ferdi tayfurcu bir cocukla beraber olduğunu öğrenince dumurlardan dumur beğenmek durumunda kalmıştım. ama güzeldi allah için.
  • en kısa zamanda yeni bir furya eşliğinde hortlamaları ve bizi kendilerinden mahrum bırakmamalarını diliyorum kendim ve erkek ırkı adına
  • banner'daki guzel kizi tiklayinca karsima gelen sayfa,kacirdik netekim o zamanlari...
  • özlenen kızlardır. şimdi çoğu, çoluk çocuk olayına karışmıştır.
  • yaşayan efsaneler vardır halen. fakat bir çoğu da artık iş kadını konumundadır. bütün gün birbirlerine kedi köpek resmi yollarlar, o gençlik günlerini hatırlamak bile istemezler.
hesabın var mı? giriş yap