• --- spoiler ---

cok iyi yapmis benimde aklima geliyodu boyle seyler 1000 liraya 100 tl cek veriyo internetden aldin urunu 7 gin icinde kosulsuz iade edebiliyosun alirim 6 gun kullanir iade ederim 100 tl cekte bana kalir
    --- spoiler ---

o kadar ölücü ki, iade edeceği ürünü bile 6 gün kullanarak, 7. günde iade ediyor.
  • yapı kredi adios kredi kartı başlığına biraz göz gezdirince beyin devrelerim yandı. altı üstü bi kredi kartı hakkında yüzlerce sayfa yorum yazılmış. adamlar adios kart puanlariyla beleş avrupa turu yapmış resmen.
  • black friday, single's day gibi özel indirimleri bekleyen kitleyle karıştırmamak gerekir. bunlar fırsatçıdır, ölücü değil.

1000 liralık herhangi bir üründen bahsedelim. olmazsa olmaz değil, ama olsa rahatlık sağlar, güzel olur bir ürün olsun. atıyorum, 5+1 ses sistemi olsun.

fırsatçı kitle: single's day indirimiyle 700 liraymış, alayım bari.
    donanım haber ölücüsü: hocam sen single's day indirimiyle 700 liraya almış şimdi de 600 liraya satıyosun ama 1871 ingiltere'sindeki maden ocağı kazasından sonra bunun sıfırını 350'ye satmışlardı. 250'ye ver alayım.
  • bunlardan biri arkadaşımdı. bir gün ankara'da sinemaya gidelim dedik. yaklaşık 10-12 kişiyiz. bu arkadaş biraz durun hele dedi ve yarım saat sonra telefonunda bir düzine şifreyle geldi. adam başı 14 tl vererek i-max de film izledik ve mc donalds dan menü aldık.

herkesin böyle en az bir arkadaşı olmalı.
  • delicesine sevdiğim insanlar.
  • müşteri sikicileri fena kızdırtmıştır.
  • bunlara bulaşırsanız sonunuz hayırlı olmaz. önceden de yazmıştım tekrar yazayım.

ilk çıktığında sony xperia z3 compact telefonunu çok beğeniyordum ama fiyatı 1800tl diye almamıştım. başlıkta sormuştum beyler daha ucuza nasıl bulabilirim diye. adamın teki n11.com'dan link verdi sonra 5 tane kampanya linkini birleştirip nasıl 1400'e aldığını anlattı. garanti kampanyası ile 50tl, world ile 100tl sonra bu bonus paraları bir şey yapıp birleştirip almış vs vs. dedim aga bu kadar düşmedim. telefonu hala almadım orası ayrı.
  • benim icin gülme stoğu baslik. yani oyle boyle degil. krize sokuyor her yazarin ölücüleri tanımlayışı. insanimiz kaliteyi sikine takmaz. beyninde beleş sensörü vardir. bayat mi, arizali mi, kalitesiz mi dinlemez. turk insani sistemin açiklarini yakalamaya yordugu kafayi azicik bilime..neyse gerisini anladiniz. calve ketçap mayonez dizip, narkotik buro gibi fotografliyoruz. çakal, kurnaz olmak övünçtür bizim için. ama ayni zamanda ureticilerin de kurnaz oldugunu kabul edemeyiz. sonra da bu islerle ugrasip, kucuk cilgin basarilarimizi kutlariz. salagin dunyaya ettigini ultimate kotu adamlar istese edemez
  • ekşicilerin pij ve ahlaksız olduğunu iddia edip ölü öpücü olduklarını kabullenemeyen ilginç zihniyetin temsilcileri

forumda bu başlık için bir başlık açmışlar: http://forum.donanimhaber.com/…f_//tm.htm#105592301

falım 5'li sakız 30 kuruş diye başlık açmışlar, siz neyin peşindesiniz?

tasarruf, cimrilik ve ölü öpücülük arasında ince bir sınır vardır. bunların bazıları ölünün kemiğini sıyırıyor.

ekleme: hahahah, sakız başlığını kaldırmışlar. öküzcanlar forumda atıp duruyor. yazarların vasfı hakkında da gakguk eden lise terkler de var. çok ilginç. bu tiplerin okuma yazması bilmesi bile zaten takdire şayan. neyse. not edilmesi gerekir ki "ekşisözlük çok ahlaklıdır" iddiasında kimse bulunmuyor, dikkat edilirse kimse de ekşi sözlüğü savunmuyor. yazarlarının eğitimi, statüsü vs. ortada zaten kimse pazarlama peşinde de değil. yazarlarını ve sözlüğün kendisini ise şahsen hiç savunacak değilim. sözlüğün, sizin o iki yüzlü ahlak anlayışınıza tamamen uyan bir yer olmadığı nasıl aşikârsa, donanımhabercilerin (çoğunun) ölü öpücü olduğu da öyle. siz ekşiyi boşverin 10 tl'lik hediye kuponlarının, 3.49 tl'lik pringles'ın, 30 kuruşluk 5'li falımın peşinde koşun.
  • bunların birde bit pazarından 1 tl ye arızalı modem alıp garanti için ilgili firmaya gönderen tipleri vardır ki düşman başına
hesabın var mı? giriş yap