• betimlemeleri bir harika olan, bu nedenle uzun yazıları zevkle okunası, bunun yanı sıra kısa ve öz tespitleri ile dikkatimi çeken, nick altinin boş olmasını anlamlandıramadığım yazar.

daha çok yazmasi dilegiyle..
  • sözlüğün en "underrated" yazarlarından.
  • iyi bir insandır.
  • yazdıklarından anladığım örnek ve güzel, doğru dürüst bir insan.

toplum o kadar kirlendi ki artık insanların içi karanlık, pis ve kirlenmiş görüyorum uzun zamandır. ama yazdıklarından anladığım kadarıyla "umut" hala yaşıyor...

keşke toplumda "drgoku"'ların sayısı artsa...

ellerin dert görmesin.
  • güzel insan. gecenin içinde bir sürü şeyle boğuşurken denk geldiğim entryleri sanki eski bir dost "boşver, bak salep yaptım, hadi gel içelim" demiş gibi iç ısıtan
  • ben onun kadar ince ruhlu degilim, bir mektup yazsam mesela "nasilsin" dan öte yazacak bir sey bulamam.

yine de olabildigince sade dilimle, ne kadar ozel biri oldugunu anlatabilirim.

yazdiklarinin yaninda siz bir de onu gorseydiniz, bana pek cok hak verirdiniz.

yazdiklarini, her satirina isledigi guzel cumlelerini, engin bilgisini, edebiyatla iliskini kiskanmamak elde degil. yine de daha cok okumak, daha daha cok okumak istegime engel degil kiskancligim.

kalbinin guzelligini de es gecemem, hatta aslinda en cok ondan bahsetmeliyim ama basit cumlelerim cok sade kalir onunkiler yaninda. utanirim.

not: biralar sisede, bir gece yine gel, babami ozlediysen *
  • yeni keşfim.

insan bazen okumak istiyor.
  • (yukarıda yazılanlara "den den" niteliğinde) (ne) güzel (yazıyormuş bu) yazar.
  • entrylerini beğenerek okuduğum kaliteli yazar. var olsun.
  • ben sözlüğe yeni katıldım yazarları yeni yeni tanıyorum sadece bir yazısını okudum ve çok beğendim. ne müthiş bir hikayeci. berna hikayesi doğrumu yoksa hayali bir kurgumu çok merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap