• erzurum’ da dsi göletinde aç kurtların iki köpeğe saldırıp, birini götürmeleri güvenlik kamerasından izliyoruz.

video1
    video2
  • viskinin peşinde koşan kurtları içeralmknsldjasd

besin zincirinin olağan işleyişidir
  • uzucu, ama doganin kanunu.. benzer durumlari bizler de her gun is yerlerimizde yasiyoruz..
  • doğanın hiç de youtube montajlarında göründüğü gibi sevimli bir hali olmadığını gösteren saldırıdır. çiçek böcek filan iyi de, bir de böyle bir yönü var işte doğanın. o köpek 1 tanesini bile doyurmaz. ne et çıkacak sanki köpekten. o yüzden bana hiç de sevindirici gelmedi izlediğim şeyler. zaten oldum olası doğanın denge anlayışını sindirebilmiş değilim. bir hayvanın diğerini öldürdüğünü görünce üzülüyorum.
  • kurda anadoluda neden canavar dediklerini biraz daha iyi anlamama neden oldu.
  • dogada olan saldirilardan biri. kurda anadolu'dan once canavar denmistir yalniz. oz turkce'dir. asena da bir canavardi :) cocuk canavar gibi masallah lafi da kurt anlamindadir.
  • şu videoları eklemekte amacınız nedir?

her ne kadar doğanın gerekliliği olsa da insanı üzen görüntülerdir bunlar. nasıl bir haz alıyorsunuz bunları izlemekten, izletmekten? nasıl izleyebiliyorsunuz ?
    bu ve minvalinde videoları rahatlıkla izleyip, yorumlayabilen bilhassa bundan zevk duyanların psikolojik sorunları olan, vahşi ve kötü insanlar olduğuna inanıyorum..
  • 2. köpek çukurdaki selim misali kaçıyor.
hesabın var mı? giriş yap