• en asil duygunun insanıdır..

edit: kötüleyin bakalım, ben koydum ya bütün haber sitelerine kızın boy boy fotoğraflarını, hıncınızı alın hehe..
  • 'nice insanlar gördüm sırtlarında urba yok, nice urba gördüm içlerinde insan yok'

(bkz: mevlana)
  • görüldüğü bölgeye göre haber değeri verilen kız...

bodrum'da çarşının içinden böyle bir hatun geçtiğinde insanlar gülüp bir süre sonra unutuyor... ayrıca ülkemizde böyle denize giren ilk kız olmadığını söylesem acaba insanlar şaşırır mı?
  • "cikarken de ciplakti..." seklinde biten cumle. (bkz: cok entresan)
  • inşallah akraba, yakın çevre, mahalle, koca, sevgili gibilerinin maddi desteğine muhtaç ve sosyal kuşatmasına mahkum olduğu bir hayatın içinde değildir, kendine güveniyorsa bu olayı ruhen ve sosyal ilişkiler açısından kazasız belasız atlatır. ne var bunda der geçer.
    bir yandan parçası olduğu, kendisinin bir parçası olan sosyal-sembolik değerler sistemiyle (din-geleneksel ahlak-aile namusu) çelişen bir iş yaptıysa vay haline.
  • denize donla giren vatandaşa tepki gösterenlerin yüzünü de kızartmıştır. geçim sıkıntısı yüzünden istifa noktasına gelen polisleri de bir nebze olsun meslekte tutmayı başarmıştır.. hatta ufak çapta, çıplak bir halk kahramanıdır kendisi.
  • öncelikle (bkz: hurriyet gazetesi nin onemli karari).

milyonların önünde medyamızın ne kadar omurgasız olabileceğini bir milyonuncu kez görmemizi sağlamış kızcağızdır.

hurriyet, sitesinde haberi, içine çiplak kutlama fotoğraflari için tiklayinifadesini koyarak vermiştir.
  • türk basınının düştüğü halin, rezaletin göstergesidir. haber bile yapılmaması gereken, toplumun genelini zerre kadar ilgilendirmeyen bir olay, onlarca "çıplak" fotoğrafın eşliğinde türkiye'nin en büyük, en yüksek tirajlı gazetelerinden birinin web sitesinde sergilenmiştir. bu kişilik hakkının ihlali değildir de nedir?

bir de haberin altına "oh ne ahlaksız bir kız", "terbiyesizliğin bu kadarı" şeklinde yorum yapanlar var ki herbiri alnından öpülesi muhteşem insanlar. fakat görünen o ki hedefi şaşırmışlar, bu haberi yayınlayana, yayınlatana yöneltecekleri yakıştırmaları olayın mağduruna yöneltmişler. bu kadar mı çürüdü ulan bu ülke?
  • dogdugum buyudugum 20 seneden fazla sure yasadigim evin bes dakika yurume mesafesinde denize girmistir. insanlarin toplum ahlakini bozmak degil intihar tesebbusu kaygisiyla polisi aramis olmasi hic sasirtici gelmedi dogrusu. isin ilginci ben senelerce orda ayni yerde vali konagi sahil kiyisindaki yesilliklerde icmisimdir, o yillar boyunca tek bi kisinin de denize girdigini gormeyi duymayi birak kimsenin bunu aklindan bile gecirdigini sanmiyorum. hani dunyanin en yuzeysel adami da olmak istemem ama ister istemez "gormeyeli bizim korfez bayaa bayaa temizlendi galiba lan?" diyesim geliyor.
  • (bkz: dostum çıplak yazmışsın ama bu kız insan)

--- haberden alıntı ---
    "siz üstünüzdeki elbiseler olmadan insan değil misiniz?"
    --- haberden alıntı ---
hesabın var mı? giriş yap