• ne kadar sınırları zorlarsam zorlayayım, kendi kafalarına göre takılan saçlarımı zapt eder mi acaba diye düşünüp, neredeyse gidip alacaktım. sonra aklıma geldi de durdum; çocuk okutuyorum ben yav.

şaka bir yana, bahsettikleri teknoloji için (içinde hava sıcaklığını ölçerek kontrol altında tutan çip bile var) esasında normal bir fiyat. ben yine de bekleyip ucuzlayınca alacağım.
  • sahip olmak istediğim mühendislik harikası.
    ama niye saçımı kurutmak için iki aylık kiramı vereyim diye de sorgulatmıyor değil.
  • kivircik sacli olup da bu aleti cogunlukla diffuser basligini (vigo) kullanmak icin alan var mi acaba? vigosunun nasil oldugunu merak ediyorum
  • dyson tarafından üretilen iha dijital motorudur. 2400 tl’lik fiyatıyla çok da uygun bir çözümdür.

insansız hava araçları için çok önemli olan ısı direnç sistemine sahiptir. ayrıca 110 bin rpm’e varan hızı ile ilk kez süpersonik hızda ihalar görmeye başlayacağız.

yanlız türkiye’de yaşıyoruz, birileri çıkıp bunu saç kurutma makinesi diye kullanmaya kalkarsa hüç şaşırmam, onu da söyleyeyim... (ama hava atmak için o kadar da para saçılmaz o kadar da değil...)
  • ortasi delik sac kurutma ve sekillendirme makinesi. reklamlari enfes cekici, ben ikna oldum.
  • ev temizliginde cigir acan - kalite, saglamlik, guc ve para olarak - markanin son icadi olan sac kurutma makinesi.

bir sac kurutma makinesine 2.000 tl fiyat cektikleri icin disardan bakinca uzay ussune benziyor sanirim*
  • bir fön cihazı ne kadar fark edebilir ki diyordum. gerçekten fark ediyormuş. fön çekerken o yanık kokusu gelmiyor. saçlarınız elektriklenmiyor. çok daha kalıcı şekil verebiliyorsunuz. bunca zaman almadığıma pişman oldum. parasını sonuna kadar hak ediyor.
  • biraz ucuzlasın alırız dediğim teknoloji. bir bu bir de irobot tanıtım videosunu izleyenin içinin yağlarını eritiyor. naapalım kader. kavuşmamız başka baharlara kalıyor. yoksa ben istemez miyim yavrucuğum sizlerle güzel günler geçirmeyi.*
  • 20 tl'lik sinbo ile aynı işlevi görmesi şüphesiz ki kendileri için gurur zedeleyicidir.
  • 1 haftadir kullandigim alet. satis fiyati 255 pound ben 170 e kistirdim. kafamdaki butceyi 170 bile zorluyordu aslinda da neyse. sac kurutmak icin kayip zamanimi dusunerek bu parayi verdim

bu elinizi kurutmak icin kullandiginiz dysonlar var ya, onunla sacinizi kurutuyormussunuz gibi. suyu itiyor mu ne yapiyorsa artik kurutma suresini kisaltiyor bayagi. bana da bu lazimdi. saci haslamadigi icin daha parlak duruyor.

alet cok guclu, son fan ayarinda bir yandan sacimi duzeltip bir yandan kurutamiyorum elimi itiyor cunku tek sorunum o.

flyaway basligi cok faydali, saciniz ince telliyse duzlestirme olarak da kullanabilirsiniz (tam sac masasi duzlugunde olmuyor tabi).

ben memnun kaldim, parasi sizi uzmeyecekse oneririm, uzecekse butceyi zorlamaya degecek bir urun oldugunu dusunmuyorum ama
hesabın var mı? giriş yap