• kasitli insan öldürmekten hiç bi’ farki yok.
    haysiyet yoksunu!

bugün açıl sezen’in attigi bi tweet vardi, o kadar dogru ki.

“bu kalitede otoyollara 120 kmh sınırı az... bu bilinç düzeyinde sürücülere ise 140 kmh sınırı yüksek.”
  • 1 kişiyi öldürmüş katildir. bu tür kazalarda taksirle değil de kasten öldürmek suçundan yargılanmalılar.
  • toplumun bilinçlenmesi sadece eğitimle,cezayla olacak iş değil.insanları komple resetleyip yeniden yükleme yaparsak o zaman belki olur.ama bu eğitim ve yetiştirilme tarzıyla bilinçli davranışlar geliştirme ve bilinçli hareket etme ışık yılı kadar uzak bize.
  • gebermemiş ise ona üzülürüm.
  • umarım ölen kişi o makas atan haysiyetsizdir..
    gebersin.

haa ölmemiş olup da başkasının ölümüne sebep olmuşsa, ölen kişinin yakını olsam mahkeme falan dinlemeden adaleti yerine getirmek isterdim.
  • makas değil de, şeridinde gitmiyor araç. otoban'da yolun sağında tamamen durmuş araç var sanırsam , kazaya sebebiyet veren gri caddy
    düzeltme : tekrar izledim, beyaz caddy hatalı ama, gri caddy yolun sağına geçmiş tamamen durmuş vaziyette. iki caddy de hatalı.
  • siyah vw nin havalandığı kaza umarım ölen onun sürücüsü değildir.
  • ölen yüksek ihtimalle makas atanın yanındaki koltukta oturan. umarım yanılıyorumdur.
  • çoğunuz tepkiyi sadece sosyal medyada gösteriyorsunuz. bu kaza olmasaydı bu görüntüler araç kamerasının bir köşesinde silinecekti. üşenmeyin verin polise. görüntüsü var, plakası var. herkes bu şekilde örgütlenirse bu adamlar her gün 5000 lira ödeyemezler. bu sorunu ancak örgütlenmiş halk çözer. görüntüyü yollamak için harcayacağınız 5 dakika, birgün sizin hayatınızı kurtarabilir. emniyet şeridinde mi gidiyor, makas mı atıyor üşenmeyin verin polise.
hesabın var mı? giriş yap