şükela:  tümü | bugün
  • https://www.haberturk.com/…maganda-kamerada-2521085

kazanın görüntüleri haberde mevcut

şirinevler e5 üzerinde videoda görebildiğiniz gibi beyaz vw caddy makaslar atarken sonunda büyük bir kazaya sebep oluyor ve ne yazık ki bir kişi hayatını kaybediyor,
    ağzım küfür dolu
    ağzım beddua dolu
    allah belanı versin ulan şerefsiz

kaza sonrası videoda
    kucakta bebekler teselli ediliyor
    ulan insan deli oluyor bu sahnelere

allah belanı versin it oğlu it
  • kasitli insan öldürmekten hiç bi’ farki yok.
    haysiyet yoksunu!

bugün açıl sezen’in attigi bi tweet vardi, o kadar dogru ki.

“bu kalitede otoyollara 120 kmh sınırı az... bu bilinç düzeyinde sürücülere ise 140 kmh sınırı yüksek.”
  • 1 kişiyi öldürmüş katildir. bu tür kazalarda taksirle değil de kasten öldürmek suçundan yargılanmalılar.
  • toplumun bilinçlenmesi sadece eğitimle,cezayla olacak iş değil.insanları komple resetleyip yeniden yükleme yaparsak o zaman belki olur.ama bu eğitim ve yetiştirilme tarzıyla bilinçli davranışlar geliştirme ve bilinçli hareket etme ışık yılı kadar uzak bize.
  • ölen yüksek ihtimalle makas atan aracın sürücüsü. aksi durumda haber metninde "sürücü gözaltına alındı" ifadesi bulunurdu.

bu şekilde ise doğal seçilimdir.

yaralananlara geçmiş olsun diyorum.
  • inşallah ölen makasçı şerefsizdir ama düşük ihtimal çünkü makas atan caddy fazla hasar almış gözükmüyor

ulan harbi acayip bi ülke olduk biz ya , burada konu bi şerefsizin makas atarak bi cana mal olması
    biri gelmiş hala "anlatım bozukluğu"diyor
    anlatım bozukluğunu videoda kucağında bebeğini tutana açıkla sen
  • gebermemiş ise ona üzülürüm.
  • umarım ölen kişi o makas atan haysiyetsizdir..
    gebersin.

haa ölmemiş olup da başkasının ölümüne sebep olmuşsa, ölen kişinin yakını olsam mahkeme falan dinlemeden adaleti yerine getirmek isterdim.
  • makas değil de, şeridinde gitmiyor araç. otoban'da yolun sağında tamamen durmuş araç var sanırsam , kazaya sebebiyet veren gri caddy
    düzeltme : tekrar izledim, beyaz caddy hatalı ama, gri caddy yolun sağına geçmiş tamamen durmuş vaziyette. iki caddy de hatalı.