• sosyal medya programına çıktığı gün ekşi sözlükte tanınmıştır. ondan öncesinde kendisi hakkında zerre bilgiye rastlamak ne mümkündü buralarda. ibnelik olsun diye de hakkında bilgi girmemiştim. ama sonunda biri dayanamamış sanırım yapmış. olmasaymış iyiymiş.

televizyon programlarına çıkan herkese burada yer verilse, forum sitelerinden farkı kalmaz buraların. twitter'da takipçisi var diye, ağzı bozuk, küfürbaz diye belli bir rant yapmış insanları hep buralarda göreceğiz anlaşılan.

marjinal olmayı küfür edebilmek zanneden insanların hiçbir zaman yıldızı fazla parlamamıştır. ayrıca zaten sanal alemdeki popülaritenin kimseye bir yararı olmadığını da aklı selim olan herkes gayet iyi bilmektedir. sözüm meclisten dışarı, şu sosyal medya programı da çok berbatlaşmaya başladı. utanmasalar internet'te her 2000 takipçisi falan olanı, yayına çağıracaklar.

bu arada yanlış anlaşılmasın, bu şahısla benim hiçbir problemim yok. kendisini tanımıyorum da zaten. ancak, bu kadar kısa zamanda ve çaba sarf etmeden kazanılan popülaritenin çoğalması sebebiyle sinirliyim biraz. hani artık şu internet aracılığı ile tanınmak, bilinir olmak o kadar kolaylaştı ki anlatamam.

insanlar birbirlerini takipçi sayısına göre sınıflandırmaya başladı. arkadaş gruplarını ona göre seçmeye başladı. oysa dışarı çıktıklarında bir insan evladı da, "a bak bu o" demiyor yani. nerde şöhret, nerde popülarite?

bir diğer husus da şu, şimdi bu insanın internet ortamında belirli bir kitlesi var falan... ona zaten bir şey dediğimiz yok. ama şimdi onu sevenler buna çatır çatır basacak eksiyi. ha ben silecek miyim bunu? elbette hayır. neden? kusura bakmayın ama ben bir başkasının telkinleriyle hareket eden biri değilim. birinin dolduruşu, ötekinin konduruşu derken, güdülüyor millet ama farkında değil.

"şurada hakkımda şu şekilde yazmışlar, kakalayın cicişler" tarzında iğrençlikleri de hiç çekememekteyim son zamanlarda. hani dediğim gütme olayı var ya... heh işte. hani, kendisi cevap veremiyor ya, başkalarına verdirttiriyor!

tehey ülkem insanı. ne olacak bu halin ben bilmem...

sayıgılar, sevgiler.
  • dolandırıcı olduğunu teyid etme amaçlı geldim.

yeni hesabı ebrununbu nickiyle satışa devam etmekte.

bu karaktersiz kadından iron man temalı boyalı ayakkabısından almak istedik. bi kaç mesajdan sonra parasını gönderdik. sonrasında mesajlara maillere dönmedi, ağır konuştuktan 3 gün sonra ürün elime geçti.

abartmıyorum 5 yaşında yeğenimin önüne koysam iron man'i daha iyi çizer. tam bi sulu boya enkazı.

şikayetimi bi kaç mesajla ilettikten sonra tek mesaj geldi "o para benim günlük kuaför masrafım seninle uğraşamam"

tüketici hakları vs koşturmak istemedim. direkt allah'a havale ettim kendisini. dünyevi hiç bi ceza ona olan nefretimi azaltamaz. üzerinde olan hakkımla öldükten sonra bile acı ve sancı içinde olmasını istiyorum.

konuyla alakalı görsel
    eksiup*
  • meslektaşları kadar başarılı olamadığının farkında olacak ki kocaman egosuyla sağa sola pisliğini sıçratmakla uğraşmakla meşgul olan sosyal medya fenomeni(!)

kezban olduğunu bu kadar mı haykırır insan? ezikliğini bu kadar mı gizleyemez? olmayınca olmuyor demek ki, açılı, flu, dudaklı, bacaklı pozlara devam etsin bakalım egosu şişman içi, dışı çirkin kişilik(!)
  • twitter'da takip edilmek istemiyorum, siz okuyun diye yazmıyorum, kendim için yazıyorum diye orda burda yırtınıp da; neden sürekli aynı kullanıcı adıyla hesap açtığını çok merak etmekteyim doğrusu. hayır yani insanlar okusun istemiyorsan, başka kullanıcı adı al, amacına ulaşmaz mısın böylece?
  • twittera kezbanlığı getiren 3 kişilik ekiptendir. diğer benzeri için;

(bkz: pink freud)

pink freud en azından kezban olduğunun farkındadır ve kendisiyle dalga geçenlere diss atar. bu ise feno kezbanlığı bırakmış, şimdilerde troll taklidi yapıyor özenti.
  • hakkında yazılan dolandırıcı içerikli entry'lerden sonra hangi yüzle hala utanmadan twit atıp, ürün satmaya çalışıyor anlayamadığım leş kezban.
  • sinirleri zorlamaktadır an itibariyle.
  • cımbızla yaptığı edebiyatı bahsettiğiniz konulardan çekip bunun hakkında bir şeyler söylemek isterim. zira ünlenen tarafı çok da umurumda değil, bir ara adı pek çok saçma dedikodulara karışmış. yer yer saçmaladığı da olmuştur o dedikodulardan sıyrılmaya çalışırken. twitter kavgaları bana ölümüne saçma ve viral gelir, bu sebeple ilgilenmiyorum o yönüyle. ben yazdıklarından bahsetmek isterim. tanımam etmem nihayetinde. bu kadın yazıyor.

blogunu takip ederdim. yeraltı edebiyatına yüzen bir hali varsa da yine de yerin üstünde kalmayı başarabilen biri popülerliğinden . küfürü de yakıştırır metne. edebi metinlerde aşırı argoyu pek sevmesem de bunu işlemeyi başarınca oluyor bence. kitabını çıkarmaktan vazgeçmesi ve reddetmesi yönüyle kendimle aynı bulduğum için bloguna girince teklifi geri çevirdiğim gün gelir aklıma.

ve beni hep olduğum yere mıhlayan bir yazısı da bu idi.

kalemle olmaz, kitapla hiç
    benim üzüldüğüm
    buzdolabı buzla da dolar
    bir şekilde dolar
    ben bu boşluğu nasıl
    dağ laar daaa yankıı la nıırr
    bu siktiğim boşluğu nasıl
    çürüyorum ben nasıl
    bir insan, bir insan!
    allah kahretsin nasıl
    izi boynuma yakışmış mı, nasıl?
    bir ölürsün, iki ölürsün, üç ölürsün
    güç ölürsün ama tam ölürsün
    nolursun nasıl
    o dudağımın o orasını hep yoldum
    saçım kötü kesildi
    şükür beyazladım ama kemiklerimi düşünmüştüm nihayetinde olgun bi insanım
    b e n b u b o ş l u ğ u n a s ı l
    kirpiksiz teyze vardı o ölmüş
    bayramlarda mendil verirdi, pijama verirdi, para verirdi, huzur verirdi
    istanbul’da kaç tane huzur apartmanı olduğunu bilseniz şaşarsınız
    kirpiksizdi, onu severdim
    ölmüş
    ninem de ölmüştü bi keresinde
    unuttum sonra öldüğünü canım öyle istemişti
    hatırlattılar ben unuttum, adını da unuturdum, türkçe değildi
    cimcik cimcik makarna, yumurtası tavada, unutmazsam küserim, bileklerimi keserim
    bu tekerlememi nineme armağan ediyorum, bu oyunu severdi
    ölmemiş olsa “makaruna” derdi
    elleri çok buruşuktu, uzaya kadar cimcik çekilirdi
    o ayağıma çorap giy çorap!-maktan hoşlanmıyorum
    boş telkinler edilmesin, ellerim üşüyor benim
    tarihe not: az önce gök delindi
    fakat fiyakalı da delindi
    işte gök delindi mi öyle böyle delinirdi, senin benim gibi değil ki
    delik deşikler gibi
    şu ipi şuna geçirir misin
    benim gözüm görmüyor
    şu ipi na burya geçirir misın
    benim
    gücüm
    yetmiyor
    sana gelince, seninle elbet bir gün buluşacağız bedava indir
    bu böyle yarım çünkü
    halk dilinden manidar seçmeler: yarım acılı
    "sevdikse, düzüşmemek için" demiş
    peki ben bu boşluğu sevgilim nasıl
    yalvarıyorum, nasıl
    ama sen, girsen mideme çökük dumana kadar girsen
    bağırtana kadar girsen, kanırtana kadar girsen
    içime karışana kadar girsen
    tekme tokat girsen
    siktiiir beee! deseler, adam kızı nasıl işlemiş
    hani öyle girsen
    yoksa ben bu boşluğu nasıl
    köprüde memelerini açarlardı
    biz durmadan tükürürdük
    şişhane’de o evin balkonundan yola atlanmazsa ta nereden dolaşılırdı
    uzaklık toptan saçmalık
    aşk saçmalık, açlık saçmalık, varlık saçmalık
    görsen bayılırsın
    ağzımda bi kan biriktirmişim ki, tam gülerken oraya buraya saçmalık
    amına koduğum keranesinde bu orospu kırmızı saçmalık
    tarihe not: az önce yüreğim delindi
    fakat fiyakalı da delindi, benim yüreğim delindi mi öyle böyle delinirdi
    başkası olsa çoktan delirirdi
    sana gelince (x2)
    seninle elbet bir gün karşılaşacağız, bu böyle nasıl
    ama önce ben bu boşluğu nasıl
    nasıl doldurucam ulan, nasıl?
  • evlenmiş.

(bkz: zaytung haberleri)
  • @mayoneziseverim hesabını kapatıp @aminakoyayim hesabını kullanmaktadır.
    yanlış hatırlamıyorsam bi aralar argostroloji adlı fenomenin sevgilisiydi. kendisi star'da şu şişmanları zayıflatan programda editörmüş.
hesabın var mı? giriş yap