• fikri ile zikri tutmayan, daldan dala sahsiyet süpürge misali çat burda çat kapi arkasinda....
  • uleen gecen otiz resmini gösterdiydi de ortaokulda (ya da hazirliktaki tam bilemiyom o da bilgi vermedi) nasil da sasirmisti. ben onun icin burda, bu resmi gordukten sonra, frp lerde bir klasik olmus (ozellikle de ssi in krynn serilerinde ) rises into a new form terimini kullaniyom kendisi de buna itiraz etmez sanirim.
    hele bi etsin abisi yasindayim kirarim boynuzunu efendisiz felan tanimammm... eheheh
  • yillar yili bu aslan parcasini gozucuyla takip ederdik.. tani$mamiz pek hararetli oldu. karanlik sokaklarda bir orc'un pe$inde benim namima ko$arken hatirliyorum bu insani. saygida kusur, hurmette iskonto edilmemeli.
  • anlatacak bir sürü eğlenceli hikayesi olan kişi.
  • tacizkar bakışlarıyla korkutan insan (!!!)
    tanıyınca aa hiçte korkunç deilmiş, hem kırmızı gözlükleri ve şeftalili enfiyesi de varmış dedirtti... bi de evoin ve amanda demiş güldürdü bizi ..e daha noolsun..
  • enerjisine yetişmek için madde bağımlısı olunması gereken kişi, k harfi koleksiyoncusu, neresi iyi ki midesi iyi olsun, uykusunda bile laf yetiştiriyormuş dediler.
  • magmada playstation başında jamaikalı apaçi abiyi otisabiyle bir olup pıtır pıtır ağlatan şahsiyet. severim onu.
  • cumartesi gecesi clubbing e gitmeden önce gaz olup ,onu da gaz etmek için arayıp deli dolu deep bass lı şarkıları dinlettigim leziz dost. bir başkadır efendisizim.
  • ben bildim bileli efendisiz(ya da masterless) nickiyle arzı endam eden, gayet yaratıcı bir kardeşimizdir.bana inanmayan eşşekler var ise, icq dan search ederek güzel bir neticeye ulaşabilirler.
  • tarifsiz ama imkansız deil...hoş,dayanılmaz
hesabın var mı? giriş yap