• izmir ciglideki semt buyuklugunde site. gayet guzeldir izmir'e tepeden bakar, mavisehir evlerini gorur deniz manzaralidir bir kesmi.
  • (bkz: egekent)
  • çiğli'de bulunan, izmir'e tepeden bakan, mavişehir evlerini gören deniz manzaralı site egekenttir. egekent 2 ise menemene bağlı ulukent beldesinde bulunmaktadır. halk arasında, dolmuşlarda vs. kısaca kent 2 olarak dile getirilir. hatta bazı ortamlarda kentucky dendiği de görülmüştür.
  • güzel izmir'in ikamet etmekte olduğum nezih ve elit bir semtidir. merkeze biraz uzak olsada bir beylikdüzü değildir.
  • aliağa'dan buraya taşınmıştım, halen deniz kıyısı arıyorum sokaklarda.
  • izmir'i tanıyalım
  • şu mevsimde bile deli gibi sivrisinek var. hayatımda hiç böyle bir şey görmedim. sivrisinekler o kadar devasa boyuttaki semirmişler ve kaçamayacak kadar yavaşlamışlar. iki tanesini hakladım, içinden kaç kişinin kanı çıktı emmişte emmişler.

seyrek'teki bataklıklardan geliyorlarmış. e belediye ne bok yiyor anlamadım. ulan yıl 2019 ekim ayındayız. kurutuyor musunuz napıyorsunuz, bir şey yapın! yaşayanlara yazık kent 2'de. hele yaz hiç geçmez. şu arıcıların kıyafetlerinden lazım insanlara.
  • daha çok kentiki olarak adlandırılan semt
hesabın var mı? giriş yap