• bakara makara sallar yine kurandan bir şeyler, kurtarır reisini. sıkıntı değil varsa bile.

edit: başlığı açan kaçmış gitmiş arkadaş. plakasını alan varsa mesaj atsın, ekleyeyim.

edit2: başlık sahibi

evlendi betul
  • egemen bağış'ın öyle bir imajı var ki, kendisiyle ilgili hiçbir videoya şaşırmam dediğim olay.
  • (bkz: kaset maset)
  • kesin montajdır. egemen bağış'a itibar suikastıdır.
  • kambersiz düğün olmaz :)
  • sayın egemen bağış'tan (burda ne tür cümleleri ne uzunlukta kurduğumu tahmin edebilirsiniz.) beklediğim bir harekettir.

sayın egemen bağış en büyük adalet ve ahlak temsilcisi olduğundan ötürü bu tür işlerde mutlaka belgeleri mevcuttur diye düşünüyorum. umarım kendisi en adil şekilde yargılanır ve yüce türk devletine verdiği katkılardan dolayı en ağır şekilde ödüllendirilir.

kendisini o kadar seviyorum ki, death note defteri elime gelse peşpeşe 3-4 sayfaya 20 puntoyla kendi adını yazarım. hem de meclis sırasında oy verirken oyu böyle bıyık altından gülerek attığı sırada yaşanması için.

biraz sırlı ve esrarlı konuştum ama lütfen anlayış gösterin. egemen bağış beye tazminat ödemek hayatta isteyeceğim en son şeydir.
  • bıyıklı o mu?
  • çok gereksiz bir muhabbet , adam sevişmiş olabilir , ama uyuşturucu işine girmiş olmasının açıklaması yok.
  • sanki siz hiç sevişmiyorsunuz. gayet insani halini videoya almış. kişinin kendi zevki.
hesabın var mı? giriş yap