• eğitilme konusuna müthiş bir reaksiyon gösteren, sikinin keyfine takılmayı motto edinen kedilerin eğitilmiş olması ile hayretlere düşüren videodur.

ilk başta pek sallamayacaklarını düşünmüştüm ama büyük bir başarıyla şovlarını tamamladılar.

hakikaten saşırtıcı.
  • insan gerçekten hayret ediyor, şaşırıyor. buyrun video.

edit: 45. saniyeden başlıyor video.
    edit: ödül sistemi olarak düsünüyorum.
  • sirklerde kırbaçlanarak çemberden atlattırılan aslanların aslında kedi olmadıklarını öğrendiğim başlık.
    burada aydınlanıyorum ben güzel bir yer burası.
    oley
  • neden mutlu oluyor insan?
    bir hayvanı şiddet ile eğitirsiniz, bu da mutlu olunacak bir şey değil.
    kedi size şirin gelen hareketleri yaparken mutlu olmuyor, ya da bir kedinin size daha tatlı gelmesi için iki ayağı üzerinde yürümesi gerekmiyor.
    mesela, siz dört ayak üzerinde ağzınızla damacana taşırken türkü söylemeye çalışınca belki bir kedi için tatlı gözükebilirsiniz ama eziyet çekersiniz öyle bir şey.
    tanım: gereksiz bir şey
  • hayvanlara sadece eziyet var amina koydugumun videosunda. umarim bir gun boyle sacma sapan hareketleri hayvanlarin insanlara yaptirdigi gunleri de görürüz.

allahım sen durumu biliyosun, amin.
  • sonda cikan beyamca da güzel trolledi.
  • hayvan istismarında bir noktadır.

her ulaştıkları platformu koklamaları dikkatten kaçmamıştır. kedileri aç bırakıp hareketlerin sonunda mı beslediler ne yaptılarsa artık.
  • hemen hayvanı şiddetle eğittiler diye atlamamak lazım. belki ödül yöntemi ile egitilmişlerdir. tabi bu konuda uzman bir arkadaş daha aydınlatıcı olabilir.
hesabın var mı? giriş yap