• eğlendirebildiğine göre evlenilecek kızdır o. birlikte eğlenemediğin hatunla evlenip de ne yapacaksın? televizyon karşısında elma yiyip somurtarak geçer mi lan koca bir ömür.
  • en hoş tatlı kızlar bu kümeye girer. beraber eğlenemediği kızla evlenenler sürüsü de aldatan erkek , mutsuz erkek, iktidarsız erkek gibi kümelerin kesişim elemanı olmaktan öteye gidemezler.
  • genelde, '' bu da benim sevgili eşim'' diye biten şarkının girişi.
  • benim için evlenilecek kızdır aynı zamanda. eğlenmeyeceksem niye evleneyim, manyak mısınız lan milletçe?
  • milletin gücü de anca bu gariban kıza yetiyo. en hafifinden kullanılmış mendil muamelesi...

karşınıza eğlenecek kız çıkacak olsa 'taşağa geliriz' korkusuyla donunuza işersiniz hepiniz ama...
  • evlenilecek kizdir. insan eglenmedigi kizla neden evlensin ki?
  • aynı zamanda evlenilecek kızdır. önce evlenip sonra eğlenilebilir. çok tatlı olur.
  • demeleri o ki; erkekte namus harca harca bitmez ... ben bu kadar kişiyi sıradan geçirdim ancak evlenicegim kız oyle olmasın... öyle olmayan kız yüz kişinin yatagına girmiş adamı ne yapsın ?
    ayrıca bu sözü de; gocamın elini gözünü bagnayıverdım, once argadan zopaynan dürddüm zonrada altı gez pıçahladım bişman deyülüm diyen kadının maktul kocası zamanında çıkartmış diye duydum.yalan olmasın ama...
    ona da ek olarak, bu tarz adamların evlenicegi kızlar evlenmeden alısverıse gider gibi gidip yarım saatte diktirip cıkıyormus diye de duydum.adalet doktorumuymus neymiş.
    hangisine eğlenicegimi sasırdım...hem bunlar ne sacma eglenceler...yapmayın oglum böyle seyler...kızı erkegı bırakın insanı ayırt edın.güldürmeyin agızdan baska taraflarıyla, eli alemi kendinize.
  • eğlenilecek kız olduğunu düşünen mongolların ulaşamadığı, başkalarıyla eğlenen, başkalarını eğlendiren kızdır.
  • eğlenceli biridir. iyi arkadaş olur bunlardan.
hesabın var mı? giriş yap