• troll çetesinin bütün gücüyle saldırdığı başkan. halbuki bilmiyorlar rte aynı yoldan geldi buralara.

şu havuz medyasında program yapan yandaş nasıl etki etmişti seçimlere işte sizin yaptıklarınız da size böyle geri dönecek.
  • "benim uzun zamandır rüyayla işim olmuyordu çok az uyuduğumdan. ama inanın son birkaç aydır, habire deprem rüyası görüyorum. veya insanların bu sıkıntılarını görüyorum. dolayısıyla bu beni bu kent adına en fazla tedirgin eden konudur."

yav hani gülmeyeyim diyorum da bu açıklamayı yapan ibb belediye başkanı.

ne büyük fiyaskosun be adam.
  • hala farkinda degilsiniz bu adami kotuledikce daha cok yildizini parlattiginizi.

devam edin bu yuzden. daha cok yapin ki belki ileride tum turkiye’ye faydasi olur.
  • cumhuriyet tarihinin en başarısız en vasıfsız belediye başkanı olmaya adaydır.
  • türgev'in elinden kurtarılan ibb arazisi akp'li üyelerin oyu ile bedelsiz olarak beyoğlu belediyesine verilmiş.

https://t24.com.tr/…e-bedelsiz-tahsis-edildi,860946

beyoğlu belediye başkanı, hani bilal oğlanla rant pazarlığı yapan;

https://twitter.com/…urk/status/1108312185162346496

istanbul'un kaynakları hala bu yiyicilerden kurtulmuş değil.
  • hız kesmeden çomar kudurtmaya devam eden adam.

şimdi de oyuncu olduğu iddia edilen birine hukuk bürosu aracılığıyla gönderdiği uzlaşma şartlarını dillerine dolamışlar. vay efendim şantaj, vay efendim tehdit, yok mafya mısın bilmem ne.adamlar hukuktan o kadar uzak ki hukuki süreçleri ve haklrın illegal olduğunu düşünüyor. öte yandan oyuncu olduğu iddia edilen kişi tivitlerinin arkasındaysa ve hukuki bir sakıncası yoksa ne diye ortalığı yaygaraya veriyor?

sözlük çomarları gene gece mesaisinde. kudurun ulan hahahah.
  • ön plana çıkmasının ve de ibb başkanı olmasının tek sebebi milletin içinde biriken erdoğan aleyhtarlığıdır.

halk ne yapıp ne edip karadenizli siyasetçileri siyasetten uzaklaştırmalı, çoğu adam kayırıyor, agresifler, ağızları bozuk ve bir noktadan sonra sevimsizleşebiliyorlar. (buradan hakkaniyetli karadenizli siyasetçilere selam olsun, onlar bu saydıklarımın dışında)

(bkz: karadenizlilerden siyasetçi olmaz)
  • istanbul'un ulaşım planında minibüslere ve özel halk otobüslerine yer vermeye devam ederse benden oy alamayacak bir sonraki seçimde. bir yerde otobüsle aynı güzergahı paylaşan minibüs 15 tane falan geliyorsa iki otobüs arasında bu parayı neden devlet kazanmasın da saman basar gibi yolcu basan minibüsçü kazansın.
  • kendisine birşeyleri değiştirmesi için oy vermedigim başkan.
    25 senedir benim ne yolum güzelleşti.
    ne trafiğim bitti ne cebimden cıkan azaldı.
    mega projelerinizide alın gidin.
    adalet için, birileri zengin olacak diye peşkeşe son vermesi için, cemaat vakiflar gibi çocuk tecavüzcülerinin, bizden birisi birkereden bişey olmaz diyerek görmezden gelinmemesi için, ya hak diyerek ok atiyoz osmanliyiz biz yhaaa kafasıyla milleti sömürüp kişilere para akıtılmaması için, liyakat icin, hak için adalet için elle gözle gorulmeyen insanlık onuru, şeref, namus, haysiyet gini kavramların tekrardan hatırlanması için seçtiğim başkandır.
    görüyoruzki kimi militan işid kafalıları rahatsız etmiş.
    demekki kayağı tamda olması gereken yere yerleştirmiş.
    dinsiz imansız yalancının hakkından, ekopower gelir.
    hadi az ötede şeylere badiletin kendinizi.
  • şu başlık altında kendisinden umut kesenler ya açık troll ya da yeni yazar olmuş 30 40 entryli troll.

imamoğlu ve yavaş'ın aldığı 2 büyükşehir ile bir değişim başladı. beğen beğenme ama burası böyle.

bir tarafta malum eski abb başkanın milyarlık batıkları, diğer tarafta ibb'yi yandaş beslemesine çevirenlerin düzeni bozuldu.

açın bakın emekliye hergün müjde veren ibb'ye yaslanmış 2 gazete 1 tvnin milyonluk yükünden kurtulduk. abb şimdiden artıya geçti ve eski yolsuzlukların hesabını soruyor. bunun gibi onlarca olay var.

bize düşen; bu yeni yönetimlerde yapılacak hizmetin hesabını sorma, yerinde düzgün eleştiri ile daha iyi hizmet almadır. bunuda ancak oy vermiş vermemiş akpli, mhpli saadet vs ile beraber yapabiliriz. lafa imamson veya antrikot ekrem diye giren orospu çocuğu aktrollle değil.

şu ortamda imamoğlu ve yavaş'tan hesap sormak isteyen, hesap vermelerini isteyen, hizmet bekleyenlerin önündeki tek engel belediye meclislerindeki malum kesim, havuz medya ile troller.

(bkz: #101861546)
hesabın var mı? giriş yap