• oyları çaldırmazsa rekor oyla kazanır. sandıklara dikkat ekrem ! akp ye güven olmaz. her türlü hileyi hurdayı yapmaya kalkarlar. seçimi iptal ettirdiler geçen sefer. şimdiden düşünün bu senaryoları.
  • hiç ağaç dikmedi taksim'e. hani ağaç? bundan kararsızım.
    yoksa şu an bile elimde bira. din benim aramda. kimse dine de kızmasın.
    kimseye bakmadım, paralı troll olmadım. ayakkabımı satsam letgoda, 5000 eder.
    200e bibibibi mesaj mı atcaz? param pulum var ama ağaç dikecem demişti diye hatırlıyorum.
    fazla da dikkat etmem çevreme. öne bakarım yürürken.
    geçen bir kaldırdım kafamı, çok öyle matah ağaç görmedim. suçu başkasına atmak kaçış değil mi? sıraselvilere boydan selvi döşenirdi birbirimizle tartışacağımıza. azdı. 1 bile anca.

edit: olan ağaçlardan ikisi de gitmiş sanki ama günahını alamam o konuda. onu akp söktü gibime geliyor.
    iyi olan kazansın. ağaç yok > hava yok > oy yok. ben bunu bilir bunu derim. bunu okuyan bütün adaylar iyi bellesin.
  • bu seçimi kaybedecektir.
    şu an 2-3 puan önde görünse de hesaba katmadığı 2 şey var:
    2 puan kafadan çalma payı. bir de bunun üstüne çaldırma payı gelecek. eski chp kollarının bir kısmı da chp kaybetsin diye uğraşacak ve sandıklara sahip çıkmayacak.
    2019 seçimlerinde kazanmasının ana sebeplerinden biri sandıklara hakim olmasıydı, hatta o seçimi çoğu kişi canan kaftancıoğluna yazmıştı.
  • hala bu adama ne yaptı ki ? diyen var onlaradır bu yazım

-15 yıldır yapılamayan sancaktepe metrosunu yaptı açtı(bizzat biliyorum o bölgeye her allahın günü gidiyorum çünkü)
    -kent lokantalarıyla hükümetin aç bıraktığı emekli,öğrenci,işçi sayesinde 4 çeşit yemeği 40 tl ye yiyor
    -öğrenci akbili bugün onun sayesinde 270 tl aylık
    -tarihte ilk defa üniversiteliler için yurtlar yaptı ve burslar veriyor
    -üsküdarı,eminönünü,alibeyköyü artık su basmıyor deniz karayla birleşmiyor çünkü pandemide komple altyapıyı yeniledi artık istanbulun sel basma gibi bir derdi kalmadı
    -başta üsküdar salacak sahili olmak üzere beyazıt meydanı,eminönü sahili gibi bir çok kent alanını işgacilerden kurtardı düzenledi halka açtı
    -gazhane,silolar,casabotter,moda iskelesi gibi birçok tarihi alanı restore etti hem bir çalışma alanı hem bir sergi alanı haline getirerek halka kazandırdı
    arkadaşlar bunlar ilk aklıma gelenler bakın ekrem imamoğlu çalışmadı diyeni vallahi allah çarpar
    gönlüm ferah,vicdanım rahat koşarak ona oyumu vereceğim.
  • 31 mart 2019'da 39 ilçenin 14'ünü chp, 24'ünü akp, 1 tanesini de mhp kazandı.
    23 haziran'da ise 30 ilçenin 28'inde imamoğlu önde tamamladı.

bu seçim eldeki 14 belediyeyi kazanacaklarına inanıyorlar. akp'nin ve mhp'nin elinde olan belediyelerin 14'ünde ise kazanma şansları var.

zeytinburnu gibi bazı ilçelerde ilde imamoğlu ilçede ise farklı adaya oy verme eğiliminde olan seçmen var. hatta akp'li ilçe adayına. özellikle belediye meclisinde. şu an imamoğlu tüm gücünü ilçelere vermeye başlıyor. hedefi bu seçmeni ikna edebilmek. aynı zamanda sandığa gitmek istemeyenleri.

eğer bu 14 belediyenin 6-7 tanesini bile alırsa meclis çoğunluğunu da alırlar. o zaman siyasi yasak konusu da anlamsızlaşır. öyle bir durumda belediye yine chp'de kalacak. imamoğlu fiili olarak belediye başkanlığını elinde tutatrken aynı zamanda genel seçimlere hazırlanma fırsatı da yakalar. bu nedenle akp o cezanın onanmasına razı olmaz. o ceza ödül olur çünkü.

bu açıdan da katılım da ilçe ve özellikle meclis oyları da çok önemli.
  • bir arastirmaci cok guzel anlatmisti. tekrar edilen secimde chp’ye gitmeyen eller ilk kez gitmisti ve o baraj yikildi. sadece buradan en az +2 puan gelir.

videolaei izleyin emeklilerin 80% kizgin ve mutsuz, onlardan nasil oy alacaksin sayin akp?
  • apocu ekrum'a oy verecek bir sürü parazit çıkar kendine milliyetçi diyenlerden.
  • geçen seçimi nokta atışı bilen betimar araştırma imamoğlu'nun 2 ila 2.5 puan önde olduğunu söylemiş.
  • seçim canavarı reis sahaya indiği anda şansı biten şovmen.
    reis bırakır mı sana meydanı sandın
  • tarihte gozle gorulmemis hirsizlik yapmis insanlarin adami yapmadigi vurgunlarla sucladigi insan. ozellike medicinology bu isi organize ediyor. parali trolluk ayri birsey kul hakki ayri birsey. neyse ulkeyi tamamen gunah merkezi, kendilerini de isid teroristleri gibi islam i dagitan insanlar olarak gordukleri icin boyle dusunuyorlar.

hayatinda chp hic oy vermemis biri yaziyor bunlari. ahlaksizlik benim gibi insanlari cigrindan cikariyor cunku. istanbulun son 25 senede ki en iyi belediye baskanidir, bir donem daha kalirsa bir cok projesi bitecektir. butun derdi istanbulun ortasina kanal yapip , sattiklari arazilerin hakkini vermek olan bir adayla kapismaktadir.

bu arada ne oyle tayyip erdogan dusmaniyim ne solcuyum ama bu kadar bir adam haksizlik yapilmasini kaldiramiyorum. ayip denen birsey var.
hesabın var mı? giriş yap