33110 entry daha
  • belediyeyim ben.
  • annem bana abimin adını söylemeye devam ettiği sürece ben de ona "baba! ay pardon anne yaa!" demeye devam edeceğim.
  • "laleli'den dünyaya doğru giden bir tramvaydayız/birden nasıl oluyor sen yüreğimi elliyorsun"
    bu dizeyle her karşılaşmamızda iptal oluyorum ben.birden nasıl oluyor yüreğimi elleyiveriyor.
    şiir yazan adamlara aşık olmak bütün kara parçalarında tehlikeli be sözlük, afrika tabi kii dahil.
  • motosiklet sürücülerine dikkat edin la,
    amk belki beni tanımıyorsunuz ama o sağa geçip yolcu indireceğiniz zaman sinyal verin,
    ya da dönüşleriniz de aynaları kontrol edin la,o ara da ben oradan geçiyor olabilirim.

ben olmasam bile sizin yakınınız olabilir,
    bu hayata boktan sebepten son vermeyin lan.
  • sokacam böyle memlekete ne zaman gönül davamız olsa hayvan gibi siyasi gündem oluyor. önce gezi şimdi de akp-cemaat kavgası olayları takip etmekten efkar bile yapamıyor insan. alkol ortamında bile siyasetten karı kız muhabbetine sıra gelmiyor. gitçem buradan alla karedsin.
  • çok mutlu, meşgul biri gibi biliniyorum sözlük fekat gel gör ki renksiz zevksiz içi boş bir hayat yaşıyorum. kimselerle muhattap olasım dahi yok neyin kafasındaysam. istemiyorum konuşmayı, tanışmayı, vakit devirmeyi kimseyle. artık günlük bile tutamıyorum çünkü günüme dair bir duygum bile olmuyor ne zamandır. hissetmiyorum, çünkü yaşamaya üşeniyorum. evet bence de komik. allah bana bela vermiş. hayrolsun.
  • yazar olmak için doldurulması gereken 10 entry var ya onları en başta asdasdas şeklinde doldurdum. üzerinden 7-8 ay geçti. girdim sözlüğe 16. sıradasınız yazıyordu. sonra sildim tüm o entryleri ve adamakıllı entryler girdim. sonucunda yazar oldum. ama yazdıklarımın yedeğini alınca gördüm ki kara bir leke olarak duruyor hepsi :(

<entry title="yandex" date="20.07.2012 01:30:52" id="29442553">asdasdasdads</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:30:54" id="29442556">a</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:30:57" id="29442558">s</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:30:59" id="29442559">d</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:02" id="29442560">f</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:05" id="29442562"><z</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:07" id="29442563">zxz</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:11" id="29442568">z<</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:14" id="29442570">asdasd</entry>
    <entry title="yandex" date="20.07.2012 01:31:17" id="29442571">sadasz</entry>

edit: aukalender uyardı silinen entry'ler bir yıl süreyle sözlük veritabanında kalıyormuş. bir yıl sonunda kurtulacağım bu lekeden.
  • 50 yaşıma merdiven dayadım. son yıllarda üzerime bir olgunluk, bir ağırlık geldi. eskiden sahip olduğum bir çok insani zaafımı yendiğimi sanıyordum. eskisi gibi öfkelenmiyorum, sabırsızlık yapmıyorum, hoşgörü katsayım çok arttı vs. vs. ama anladım ki intikam duygumu yenememişim. şu 17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonunu izlerken, sabahın 5'inde evinde yaka paça gözaltına alınan dünkü muktedirler ve şürekasını gördükçe, geçmişte bu ülkenin namuslu insanları uydurma kanıtlarla içeri alınırken haklarında en insafsız yorumları yapanların bugün masumiyet karinesi diye ağlaştıklarını görünce, dün polis suçu olmayanı gözaltına almaz, çocuğunuza sahip çıkın diyenlerin çocuklarının gözaltına alındığını görünce kalkıp şıkır şıkır oynamak, göbek atmak istiyorum. allah belamı versin.
  • geriye dönüp baktığımda hep sigara içen sevgililerim olmuş ben ne kadar sigara sevmesem de, bazen düşünüyorum da acaba bu da etkili bir sebep midir ilişkilerimde beni karşımdakinden soğutan bir sebep olarak. bilmiyorum ama evet sigarayı sevmiyorum, sağlıksız ve düşüncesizce yaşanılmasına katlanamıyorum bunlar benimle ilgili gerçekler. orta yolu bulmak derken heralde zararlı alışkanlıklar için de orta yolu bulmaktan bahsedilemez değil mi?
  • bon jovi'yi bilmiyen, the usual suspects'i izlememiş ve mistik şeylere inanan bir talibim var. kendileri aktif olarak tumblr kullanıcı aynı zamanda. *
240574 entry daha
hesabın var mı? giriş yap