102186 entry daha
  • bari bir sevdiceğim olsaydı gece kokusunda yatagin sıcağında sarılıp uyusaydim.

sevilmeye ihtiyacım var sözlük.hemde çok.

sonradan gelen düzeltme;

ulan ben şimdi böyle yazmışım ya, anasını satayım bazen sex yapmak istediğim kişiden sıkılıyorum. bazen değil kendimi bildim bileli birini çok sevsem de yine sıkılıyorum. o helhalde geceye ozgu bir duygudurum. enteresandir sex isteme süresi var bende sanıyorum. anlamadım.
  • ders çalışmam gerek ama hiç çalışasım yok şuan tanrıdan bir işaret bekliyorum ne yapmam gerektiği konusunda
  • kendisini polis veya savcı olarak tanıtıp, insanlardan para ve kontör talep eden uyanık şerefsizler var ya; işte o şerefsizlerin atası bizzat ben olabilirim. sanırım ülkedeki ilk telefon ve kontör dolandırıcısıyım.

aslında olayın çok masum ve salakça bir başlangıcı var.

ortaokul yılları. büyük ihtimal doksanların sonu, bir ihtimal yeni bin yılın başı.
    cep telefonlarının yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı, telsim'in vodafone, aria'nın henüz avea olmadığı yıllar.

hatırlayanlar mutlaka olacaktır. aria şirketi gsm pazarına yeni girmiş, kampanya üstüne kampanya yapmakta. son ve en uçuk kampanyasının adı; arandıkça kazan.
    diğer operatörlerden ve sabit hatlardan arandığınız her 1 dakika için, 1 kontör kazanıyorsunuz.

bu kampanyayı, arkadaşım emrah sayesinde öğrenmiştim. gece herkes uyuduktan sonra ev telefonundan kendini arayıp; sabaha kadar dakika kasıyor ve kontör biriktiriyormuş gerizekalı. üstelik bir kere falan da değil. haftalarca, her gece, sabahlara kadar.

eve gelen telefon faturası, babasının maaşının 6 katına eşit olunca; okuldan alıp sanayiye çırak verdiler salağı.

bu arandıkça kontör kazanma işi çok hoşuma gidiyor ilk duyduğumda. emrah kadar salak olmadığım için de; farklı ve daha eğlenceli bir yol buluyorum.

0532'li, 0533'lü numaralara rastgele çağrılar yapıp, siz kimsiniz diye arayanları dakikalarca işletiyorum.

rastgele bir numara çaldırıp, şarkılarla şiirlerle öğretmenler gününü kutluyorum örneğin telefonun diğer ucundaki adamın. karşımdaki öğretmen değil, ben onun öğrencisi değilim, üstelik öğretmenler günü geçeli nerden baksan 3 ay olmuş. ama ne farkeder. duygusal öğretmenler günü şiirimin bitmesi ve adamın nihayet söze girip "yanlış aradınız" diyebilmesi, minimum 3 dakika. bu da eşittir 3 kontör demek.

tam bir profesyonelim ve çok eğleniyorum. sabah erzincanda bir okul servisine kaydımı yaptırıyor, öğlen edirnede bir restoranda yer ayırtıyorum.

biriken kontörleri de sınıftaki zengin çocuklarına uygun fiyattan gönderip; çok büyük paralar kazanıyorum.

kandırmaya çalıştığım bir bankacı nasıl başardıysa babamın telefonunu buluyor ve bu eğlenceli macera eşeğin sudan gelmesiyle son buluyor.

ama asıl eğlence de şimdi başlıyor. hem de ne eğlence.
    kontör ticaretinden zaten yeterince zengin olmuşum, nakit sıkıntım yok. günümün çoğunu da internet cafede geçiriyorum. fake bir kız msn'i açmış, yepyeni avlar peşindeyim. msn adresimi ekleyen ekleyene. aynı anda 60 kekoyla mesajlaşıyor, aynı anda 15 apaçiyle büyük aşk yaşıyorum.

bir erkek numarasını bile bilmediği bir kıza neden 500 kontör gönderir amk?

- bugün kontör yüklemezsem, hattım kapanacak. ve hattım kapanırsa bu numarayı abim kullanacak. bu yüzden kontör yüklemeden numaramı asla veremem, üzgünüm aşkım.

+ kontör kartının arkasındaki şifre 72728828282727372. yükle hemen ara beni. seni seviyorum.

yalan değil, 10 günde 6 salağa kontör aldırmıştım. çok büyük oynayıp, çok büyük kazandım.

o yaşta bunları planlayabildiğim halde; çiftlikbank gibi muhteşem bir projeyi tosuncuğa nasıl kaptırmışım, anlamak güç.
  • geçti
  • karın ağrısı beni süründürüyor gecenin şu saatinde. tek bir sebebi var: stres. sadece kendime kızıyorum. hırslı falan değil ben, sadece daha sonra yaşacağım acıdan kaçmak benimkisi.
    anksiyete mağduruyum.
  • yedek usb diskim kendi kendine yazma korumalı hatası veriyor internette bulduğum her yolu saatlerce denedim ve yapamadım bunun sonucunda "yedeğin de bir yedeği olmalı" diyen içimdeki obsesif kompülsif bozukluk haklı çıkıyor diye çok korkuyorum.
    yedeğin yedeğini aldığım bir düzen kuramaya çalışmak beni her anlamda batırır çünkü hayatın bize ancak alınan risklere rock'n roll tadında mutluluklar yaşatabildiği biliyorum (maddiyat da aynı şekilde) materyalist düşünceyi bırakıp biraz şansa inanmalı derken usb diskim şanssızca bozulması da bambaşka bir ironi içeren kısır döngü değil mi?
  • 23.05
  • hayat cok ilginc gercekten. neyin, ne zaman, nasil, kim tarafindan, neden oldugunu bilmedigin cok farkli seyler olmakta. ansizin tum dusuncelerin, tum isteklerin, tum davranislarin, tum hislerin bir anda degisebiliyor. hayattan aldigin tat degisebiliyor. ve bunlarin ne zaman, neden oldugunu hic anlamiyorsun bile.

hep kotu olmasin ama lutfen. hep kotu oldu, artik oyle olmasin. ilk defa bir seyler tam olarak yolunda gitsin istiyorum belki de, bir kez de benim istegim olsun he, ne dersin ma’ layf? bak ben olsam, beni kirmazdim. artik yoruldugum seyler tamamen guzel sebeplerden, guzel ugraslardan, guzel isteklerden olsun lutfen. cok istiyorum be olm. cok yorulmustum cunku her sorumluluktan, her kotu surprizden. artik nefes alayim ben de.

bir de demin kim milyoner olmak isterde cok guzel bir dize gordum,cogzelmis. bazen boyle seyler demek istiyor insan da, iste. erkeklige laf ettirmemek kadar boktan bir sey yok,buna gerek de yok aslinda. o yuzden net olmak gerek. net olmaya devam etmek gerek. acik olmak en guzeli.
    neyse, suydu;

desem ki sen benim için,
    hava kadar lazım,
    ekmek kadar mübarek,
    su gibi aziz bir şeysin;
    nimettensin, nimettensin!

oyle yani, hava kadar lazim aslinda cidden bu hisler, bu dusunceler.
  • bugünkü baş ağrımın sebebi..
    ayrılalı epey oldu çocuk da alıştı derken gelen whatsapp mesajında şunu yazıyordu evlat;
    istediğim aile (whatsapp ikonu anne baba iki de çocuk)
    babasını geri istemekle kalmıyor bir de kardeş istiyor.
  • ara sıra durup hayatımdan çıkan insanlara onlar bilmese bile dua eder gibi teşekkür ediyorum. hayatıma dokundukları için; iyi veya kötü. bugün ben olmamı sağladıkları için. attigim her adımda daha sağlam bastigim için. geçmişten ders çıkararak yola devam ettiğim için. hayatımın bu noktasında yanımda olmadıkları için. onlardan sonra çok daha müthiş insanlar tanıdığım için.
    sonra babama ve anneme teşekkür ediyorum içimden sessizce, biraz da buruk bir şekilde. beni bu yaşa kadar getirdikleri için. hâlâ gözünden sakindaklari için. ne olursa olsun bana güvendikleri ve destekçi oldukları için.
    daha sonra kardeşime geliyor teşekkürler. ettiğimiz her kavga için. paylaşmayı öğrettiğin için. siginagim olduğun için. en çok sana teşekkür ediyorum.
    en son teşekkürü kalbinin sesi kalbimin sesine denk gelen adama ediyorum. beni dinlediği, uyardığı, yanımda durduğu, saygı duyduğu ve sevdiği için. mesafelerin çok ötesinde kendini hissettirdiği için. yanında kendim olabildigim için. kalbi ve aşkı için.
171548 entry daha
hesabın var mı? giriş yap