• aslına bakarsan kayda değer hiçbir şey yazmıyorum. kayda değer hiçbir şey söylemiyorum. kayda değer hiçbir şey yapmıyorum. benimle ilgili olan herhangi bir şeyi kayda değer olmaktan uzak buluyorum.

bu başlıktan nefret ediyorum; buna rağmen yaklaşık her on üç entry'imden biri itiraf.

öncesinde iki iki buçuk ay gayet güzel kontrol ettiğim duygu ve düşüncelerim iki üç haftadır yine kontrolden çıktı. kontrol çok yorucu; yoruldum, yoruluyorum. biliyorum, bu kontrol kaybı yine bende patlayacak.
  • simdi desem ki bir kuytuda gizlerle golgem,
    desem ki mevsim yok, ruzgar ne senden taraf gidiyor ne benden taraf duruyor.
    desem ki bir sana degse gozlerim, sonsuzluguma katarim yillardan,
    ama golgem kuytu sever, bir cayin sicak dumani kadar.

bazen ben bir siirim, sonrasi sonsuz yalnizlik.
  • age quod agis.
  • hayatlarındaki sağlıkla ilgili olmayan herhangi bir konuda üzülen insanlara kafa göz dalmak istiyorum sözlük. sen neye üzülüyorsun gerizekalı kaldır kafanı da elindekilere şükret diyesim var. bas bas bağırasım ağlayasım var sonra da. vicdan yapıp üzülsünler sonra iki dk sonra yine gerzek dertlerine gömülsünler istiyorum. benim çok bağırıp çağırasım var sözlük. (yapamadı)
  • köpeklerden çok korkarım ben. sevmediğim için değil. uzaktan severim ama korku elimde değil. bir arkadaşım vardı. arkadaştan öte. öyle sanırdım yani. o da korkar-dı- köpeklerden. beraber dışarı çıktığımızda sokakta köpek varsa sırf o daha az korksun diye yer değiştirirdim. köpeğin yanından ben yürürdüm. hep daha az korkar gibi yapardım.
  • - :) attığım insana ya cevap vermek istemiyorumdur ya da o an sinir olmuşumdur.

-yurtdışına çıkınca stabil mutluluk hali hakim olmasına rağmen türkiye'de guldugum de espri anlayışından dolayi yarilabiliyorum ama cok nadir olduğu için standart genelde,nötr.

-yurtdışında yaşamam lazım. özellikle ispanya. sieste sieste.

-tinder,instagram ve facebook um üçü birden bi haftadır kapalı. tinder ve facebook o kadar hissedilmiyordu da zaten 1 ay olmuştu ama instagram gidince napacagimi şaşırdım geceleri uyurken,otobüste vb.

-bi insanda tipe kesinlikle bakmadigima karar kıldım,şöyle olsun böyle olsun diye kendimi kandiriyorum biraz. muhabbet güzel olsun yeter. en son şöyle bi baktığım çocuk bugün tip kanadindan yoksun ama acayip eğlenceli. simdiye kadar konustugum insanlar da hep böyle olmuş o yüzden bilemedim ama aramızda. :(

-neyse modum gayet normal. yazın avrupaya çıkıyorum 1-1.5 aylık. o yüzden onlarla uğraşıyorum.

-uzun zamandır itiraf yapmadigim icin bu donemim böyle.
    hasta la vista.
  • anladım ki insanlar anlamak istediklerini anladıkları bir dünyada arkandan anlamak istedikleri şeyleri anlamış gibi anlatıyorlar...

anlamak istedikleri kötü bir şey ise sen meryem ana ya da florence nightingale olsan da kazıklı voyvoda'dan kötüsün...

bu günlerde çok fazla yazık diyorum kendi kendime duyduklarımdan sonra
    bana yazık
    geçen bir buçuk yıla yazık
    güvendiğim her şeye yazık
  • sevmediğim birinin sevgisini hissettiğimde bildiğin delleniyorum, uyuz oluyorum.

kırıcı bir yapım var, bunu törpülemeye çalışıyorum lakin bazı insanlar cidden kaşınıyor o zaman koyver gitsin moduna geçiyorum.

bir de, ben de erken bunama olabilir, anlık unutmalar ve dalgınlıklar almış başını gidiyor, 2 gün içerisinde telefon, güneş gözlüğü ve parfüm unuttum bir yerlerde. uçtum iyice.
  • 40 yaşın üzerindeki bir adam, çıplak fotoğraflarını gönderip, onunla yatmam için 300 dolar teklif etti. versem mi bilemedim. yani aslında çekici bir adama benziyor ... para vermese de yatarım, niye para teklif ettiğini hiç anlamadım. daha iyi bir performans mı arıyor acaba ...

300 dolar gayet hoş olurdu aslında, yeni iphone'lardan alırdım. ne bileyim, aslında, adam troll mü gerçek mi bilemedim. undercover policeman olmasın sakın :) evimi basıp beni gözaltına almaya geliyorlarmış, ahahah :)
  • ne biçim oldum lan ben...
hesabın var mı? giriş yap