şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
9834 entry daha
 • merhabalar,

  avukat bir arkadaşım yakın zamanda istanbula taşındı.
  duruşmalar,
  icralar,
  dilekçeler ve benzer işlemler için desteğe ihtiyaç duyulursa yardımcı olabilir kendisi.
 • beşiktaş'ta bulunan ofisimize php developer'lar aradığım ağ. nodejs, python gibi alternatif bir web yazılım dili bilmesi bizi mutlu eder *
 • amerika atlanta’da alışveriş merkezinde yer alan kiosk’umuzda çalışacak kasa ve diğer işlerle ilgilenecek kiosk temsilcisi aramaktayız. maaş çalışılan saatlere göre değişiyor elbette full time için aylık ortalama 2500-3000 dolar artı günlük satışlara göre extra bonus.
  amerika’da yaşayan veya amerika turist vizem var diyenler başvursun lütfen, dönemsel veya uzun soluklu gitmeyi planlıyorum diyenler yazabilirse sevinirim. ilan acildir.

  (vize yoksa biz de alamıyoruz maalesef başvurular kapalı.)
 • avrupa'ya online satış yapan var mı? önereceğiniz bir satış kanalı var mıdır? amazon ile görüşüyoruz ama içimize sinmedi.
  tavsiyelerinize açığız
 • ankara, sincan organize sanayi'de kent mobilyası üretimi yapan firma için dış ticaret departmanına ihracat destek için eleman alınacaktır.
  aranan özellik: derdini anlatacak kadar ingilizce bilgisi ve mümkünse dış ticareti öğrenmeye istekli olmak.
  ha bir de şunu belirteyim: 3 eleman alınacaktır. birinin ingilizce-almanca bilmesi gerekmekte.

  edit: ilave bilgi
 • 25 yıldır bu işin içinde olan bendenizden çello dersi almak isteyen varsa mesaj atabilir.
 • özel sektör 2021 maaş zam oranları başlığını okuyup kendi zam oranıma bakınca aramalara iyice hız vermeye karar vermiş bir makine mühendisi olarak konut / ticari binalarda ve endüstriyel sektörde enerji / kaynak verimliliği ve süreç verimliliği konusunda, ayrıca yeşil ve sıfır enerjili binalar, sürdürülebilir bina tasarımı ve yenilenebilir enerji konularında 10 seneden fazla deneyime sahibim.
  ebrd, dünya bankası, ctf vb. tarafından desteklenen, konut ve t icari binalarda enerji verimliliğini ve çeşitli endüstri sektörlerinde süreç verimliliği konularında farklı proje türlerinde çalışmış olduğum için uluslararası proje tecrübem mevcut.
  bu projelerde müşteriler için enerji verimliliği iyileştirme yöntemlerini sunuyor ve finansal analizlerini yapıyorum. ayrıca enerji verimliliği, proses verimliliği, co2 emisyon azaltımları ve finansal çıktılarla ilgili değerlendirme raporlarını hazırlıyorum.
  yaptığım işlere dünyayı daha da kirletmemek için uğraşmak olarak bakabilirsiniz.
  istanbul başta olmak üzere şehir farketmeden katıldığım ağdır.
 • solidty ve blockchaine hakim yazılımcı ekip arkadaşları arıyoruz.
 • izmirde'de yetiştirilmek üzere yazılımcı arayan firmalarda çalışabilirim , front-end konusunda ilgim var.
 • server raid, kurulum, yazılım, sanallaştırma, kubernetes vb. pek çok anlamını bilmediğim teknik tabirleri bilen, anlayan ve uygulayan freelancer arkadaş arıyoruz.
42 entry daha