• gereksiz yere harcayacağınız para varsa mesaj ile iban yollarım.
  • turizm otelcilik mezunuyum. sektörde yirmi yıldır belboyluktan genel müdürlüğe kadar her kademede başarıyla hizmet verdim. şu an hiç bir kademe kompleksim ve seyahat engelim yoktur.
  • ıse yaramadigini bizzat deneyimledigim basliktir. biraz pahalidir ama is arayanlar ve isverenler icin su anda en efektif platform linkedin’dir. son iki personel aliminda bizzat tum platformlar denenmistir.
  • ankara'da ikamet ediyorum.

gazi üniversitesi - çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunuyum.

kendimi bilişim sektöründe geliştirmek için bilge adam akademi'de işkur destekli nitelikli bilişim uzmanı yetiştirme kursuna katıldım. kursun genel içeriği kurumsal kaynak planlaması üzerine. excel, vba, ms sql, ssıs, ssrs, powerbı gibi programları bu kursta öğrendim. kendimi daha da geliştirebileceğimi düşünüyorum. kısa bir süreliğine microsoft office dersleri verdim. çözüm odaklı ve hızlı düşünen bir insanım. analitik bir bakış açısına sahibim. bu nedenle firmanıza katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum.

iş zekası, veri analizi ve raporlama ve ya benzer branşlar üzerinde iş arayışı içerisindeyim.

daha önce bir çok vasıfsız işte çalıştım.
    (devremülk satışı, garsonluk, markette orta reyon, tesisat, kasiyerlik, mağazalarda satış temsilcisi vs.)

askerliğimi tamamladım.

b sınıfı ehliyetim var.

26 yaşındayım.

umarım geri dönüş alabilirim. mesaj kutumun yeşil yanmasını bekliyorum. şu sıralar bir işe çok ihtiyacım var.
  • basit online oyun yapabilecek arkadaslar lutfen ulassin.
  • işe geldi mi geberene kadar ama maaşa geldiğinde "yasal limitlerde". yani yazacak çok şey var ama allah kimseyi sizin gibilere muhtaç etmesin ne diyelim.
  • ücret karşılığında üniversite arkadaşım diferansiyel denklemler dersi online sınavına girecek bir arkadaş arıyor.ilgilenenler ile özelden yazabilir.
  • roman bastıracağım fakat gerekli parayı toplayamadım, isterseniz gönlünüzden ne koparsa atabilirsiniz

ingilizceden türkçeye uygun fiyatlarda ve kısa zamanda çeviri de yapabilirim.

yeşillendirin mümkünse
  • ingilizce - türkçe dil çiftindeki çevirileriniz için tarafıma ulaşabileceğiniz ağ. 8 yıllık deneyimli tercüman olarak yazıyorum. bu aralar malumunuz pandemi dolayısıyla işlerde ufak bir düşüş yaşandı, o yüzden boş vakit kaldı elimde. yeni ajanslar veya şirketler ile tanışıp çalışabilirim diye düşünüyorum. cv görmek isteyenlerle linkedin profilimi de özelden paylaşabilirim.

neler mi çeviririm? medikal hariç neredeyse her türlü metin. medikal çevirilerin de tıp mezunu insanların uzmanlığında olması gerektiğini düşünüyorum. özel olarak uzmanlığım ise hukuk çevirileridir. şirketler arası sözleşmeler, devlet mevzuatları, ticaret sicil gazeteleri, vekaletnameler, muhtelif noter evrakları vs. ayrıca akademik metinlerinizin çevirileriyle de özel olarak ilgilenebilirim. internet siteleriniz için de çeviriler yapabilirim.

ha bir de, altyazı ve dublaj çevirilerini de pek tercih etmesem de yapabilirim. o konuda da uzunca bir dönem çalışmışlığım vardır.
hesabın var mı? giriş yap