• kız kardeşim için yazıyorum. kamu yönetimi mezunu 1 yılı aşkın çeşitli sektörlerde deneyimi var. istanbul içi uygun iş olanakları için bana yazabilirsiniz.
  • kendim için iş arıyorum,

yurtdışında yaşam kalitesi yüksek olan bir ülkede her işi yaparım :) ingilizcem orta seviye hemen geliştiririm.
  • kendim için yazıyorum. incoming, outgoing, mice, rehberlik tecrübesi olan turizmciyim. mass tourism'den ziyade kaliteli fit ve kapalı gruplarla uğrşatım hep şimdiye kadar. kuoni, tui gibi firmaların incoming'ini yaptım. şimdi de tr'de olabilecek en zengin müşteriye outgoing yapıyorum. türkiye'yi ezbere, avrupa'yı çok iyi, dünyanın geri kalanında birçok yeri de iyi bilirim. min. 5000 tl net maaşlı iş arıyorum. çok iyi ingilizcem var, evliyim, 31 yaşındayım ve askerlik engelim yok. (2014 bedelli) türsab'tan turizm enformasyon memurluğu a grubu belgem var.

ayrıca 4 yıllık üniversite mezunu sigortacıyım. hiç sigortacılık yapmadım ama olur ya acente açacak olan olur, müdür lâzım olur filan.. anladın sen onu.

edit: yukarıdaki maaş istanbul şartları için yazılmıştır. çanakkale'ye gel diyebilecek varsa 3000'i verin, bu iş huzur içinde çözülsün.
  • yurt dışı için türkçe ya da ingilizce çağrı merkezi işlerine açığım... alanda tecrubem çok fazla. uzmanlık -yari ekip ldierligi- olarak görev yapmisligim var. ama türkiye'de değil yurt dışı istiyorum. daha önce malta ve yunanistan ile görüşüp birtakim problemler sebebi ile gidememistim.

yurt içi için ise, daha çok ön muhasebe ve web tasarımı alanında kendimi geliştirmek istiyorum. deneyimin bu alanda sınırlı. ama illallah diyebilirim şu an bulunduğum iş ve konum itibari ile.

mesaj ile ya da mxlpz@hotmail.com üzerinden iletisebiliriz.
  • 3.5 yıllık java developerim, java 8 vb bilimum yeni teknolojileri oldukça kullanmaya çalışıyorum, yurtdışında iş arıyorum, ilgilenenlerle cv paylaşabilirim.
  • yurtdışında bir dijital ajansım var. işimizi çok düzgün ve disiplinli bir şekilde, sanki müşterimizin bir departmanı gibi davranarak (proje yönetimi programları aracılığıyla) yapıyoruz. 7 ülkeden müşterimiz var. birlikte çalışmak için iletişime geçen birçok firma olsa da biraz da güncel euro/tl paritesinden dolayı türkiye'den müşterimiz henüz yok.

eğer ciddi bir online pazarlama bütçeniz varsa kar ettiriyoruz her şekilde, aldığımız parayı yaptığımız optimizasyonlardan çıkarıyoruz. tabii küçük bir bütçeniz varsa her türlü zarara girmiş olursunuz :)

burası önemli:
    ayrıca bir ürününüz varsa ve yurtdışı pazarlara (özellikle almanya, ingiltere ve amerika çok cazip) açılmak istiyorsanız lokalizasyon, marketplace'lerde yayınlama ve performans takibi, yerel dilde reklam ve sosyal medya yönetimini/reklamlarını yapıyoruz. özellikle bazı ülke pazarlarına girmek demin bahsettiğim pariteden ötürü çok avantajlı. size ihracat ve lojistik kısmını halletmek kalıyor.

son bahsettiğim hizmetin temel hali (2 hizmet) için sadece bir junior-senior arası dijital pazarlama çalışanı maaşını gözden çıkartmak gerekiyor. kar marjı yüksek ve yurtdışında satabilecek bir ürününüz varsa, bu hizmetlerin hepsini yapacak bir çalışan bulunamayacağı için değecektir diye düşünüyorum.
  • faydalı olduğunu düşündüğüm ağ.
  • tinder vb fakat farklı işleyişi olan web sitesi ve telefon uygulaması yapabilecek arkaşlara ihtiyacım var.
  • bilgi işlem uzmanı ilanıdır - ilgili kişiye mail atın lütfen. ben alıntı yaptım sadece.

ev tekstili sektöründe amerika birleşik devletleri ve kanada’daki online satış platformlarında faaliyet gösteren, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile yola çıkan firmamız, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile amerika’da alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

firmamızın istanbul / yenibosna ofisinde bilgi işlem departmanında görevlendirilmek üzere;

üniversite ve yüksek okul ve liselerin ilgili bölümlerinden mezun,
    bilgi işlem departmanlarında çalışma tecrübesi olan,
    bilgisayar donanımı ve donanım problemleri konusunda bilgili ve deneyim sahibi,
    masa üstü bilgisayari açıp, parçalarını değiştirebilen,
    windows 10, windows 8, windows 7 iyi derecede bilen,
    sistem yönetimi, yedekleme ve network çözümleri (swıtch, router, adsl) konusunda bilgili ve deneyim sahibi,
    windows server active directory, group policy ve sql server veritabanı yönetimini yapabilen,
    kullanıcılara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, office ve yazılım sorunlarına destek verecek ve çözüm üretebilecek,
    bilgisayar envanter ve lisans takibi yapabilecek,
    antivirus yazılımlarını bilen,
    sistemlerin sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,
    tcp/ıp ,network, lan , wan konularına hakim,
    son kullanıcı desteğinde tecrübeli,
    iletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş olan,
    sorumluluk almayı seven, planlı ve düzenli çalışabilecek,
    istanbul avrupa yakasında ikamet eden veya yenibosna’ya ulaşım problemi bulunmayan,
    iletişim yeteneği kuvvetli ve motivasyonu yüksek,

bilgi işlem uzmanı alınacaktır.
    başvuru için emre.kozmos@gmail.com'a cv'nizi mail atabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap