• hasiktir diyorum sayın seyirciler; ünlü varsa 2 el kanda olsa gelinir
  • zirve bittikten sonra hoteldeki odalarımızda inzivaya çekilip, orgynin dibine vuracağımız zirve olacaktır.
  • muhtemelen genel katılımcı profili on iki yaşındaki türbanlılardan oluşacak zirvedir.
  • dis temsilciklerde de es zamanli olarak yapilmasini talep ettigim zirve. biz, gurbet kuslari, uvey evlat miyiz? biz de cem yilmaz isteriz biz de unlu isteriz.
  • +1 kısmı; 1 erkek, bulabildiğin kadar kadın olarak değiştirilse ne güzel olur dediğim zirvedir.
    ha ben kız arkadaşımla gelicem eğer gelirsem de, homojenlik iyidir o bakımdan.

aklıma gelmişken, sosyalleşmek ne bilim yazarlarla tanışmak gibi bir gereklilik var mıdır. ben efendi efendi bi köşede otursam şarkı dinlesem iki bira yudumlasam, kendi halimde takılsam; beni yererler mi, arkadamdan odunmuş, beleş konser var demişler gelmiş diye konuşulur mu merak etmekteyim.
  • zirve yapacagim zirvedir.
  • hemen ertesi günü kartepe gezimin olacağı ve sabah 07:00 da hareket edeğim zirve. ama olsun herşeye değer kesinlikle katılacağım.
  • müziğin verdiği coşkudan faydalanıp bir takım ekmekler çıkartma peşinde olacağım zirve. ekibim ve ben hazırız.
  • saatlerde hata yok. alt kat etkinlikleri devam ederken arada cem yılmaz etkinliği olacak. üst katta bedük ssg'nin halka seslenişi için ara verecek, sonra devam edecek. her şey yolunda.*
  • afişi muhteşem ötesi olmuş zirve. on iki yaşına dönesim geldi dostlar. yapanın yüreğine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap