• başbakanın ekşi sözlüğü bilmediğini gösteren şikayettir.

he ekşi sözlükle twitte atıyoz. herkesle dalgada geçiyoz.
    muhalefet bile yapıyoz. kesin kapatılmalı her şeye evet ama muhalefet yapan site ne demek yaaaaa.
  • ekşi sözlük kadar taş girsin... pardon taş düşsün dedirten olay. yazık ya başbakanın sırtını sıvazlayacağını filan sandı herhalde garibim.

sıkıysa adam gibi bir soru sorsana. başbakanım benzim zamları ne olacak böyle, elektrik de katkı payı, zart payı, zort payı derken fatura bir yerimize giriyor desene. asgari ücreti sorsana. tee allahım hadi bsgçk içelim.
  • t:kim la?
    i:şoordakiler abi
    t: taam la sığaram bitsin hallederiz la kimmiş la onlar benim yienime atarlanıyolar? ki la kim?
    i:sana da sövüyolardı da ben dedim ağıllı olun ondan şeyaptılar.
    t:fısssppp fheeehhhh pyivvv yürü la gidiyoz büleeennnt bebeleri topla la sikecez analarını kim la onlar hepsinin hamına gorum laan hepsinin amına gorum emaneti getir bülent goş çabuğ hadi
    (bkz: keçiören)
  • benim daha çok el kadar çocuklara propaganda yapmaya çalışan başbakan'a dikkat ettiğim videodur. el kadar çocuğa da ayak üstü propaganda yapıyor ayıp vallahi ayıp. lan etrafında çocuklar var sıyrıl biraz şu hırsından arkadaş, çevrenle ilgilen.
  • başbakanın bir aksiyon adamı olduğunu gösteren ibretlik video.

hemen "kimin o?" diye soruyor. ümüğünü sıkacak kiminse ekşi sözlük.

cnm bnm yaa.
  • len halen kimin o diye soruyor. şahıslara takılan başka birisini görmedim.

yok sahibini öğrenince ihaleden mi kesecek? yoksa verdiği işleri mi geri alacak ki soruyor.

yarın bir gün ssg nin ses kasetleri çıkar :)
  • -başbakanım ekşi sözlükte dinimize küfrettiler ( şimdi gammazladık yediniz pırasayı )
    - hıı kimin o? ( ne diyor lan bu lavuk )
    - ekşi sözlük site, ( anlamadı mı acaba nasıl ifade etsem )
    - twit mi atmışlar ( ben ne anlarım siteden ekşiden sadece twiti bilirim o da kötü bir şey )
    - hayır başbakanım internet sitesi ( bir boktan sinek uçuramadık )
    - hüüürp ( ohh çay da güzelmiş şekerli şekerli
    - başbakanım mekkede bilmem ne bilmem ne dediler ama kaldırdılar ( başlığı söylemeye maçam yemiyor )
    - hıı kaldırdılar mı? hüüüürp ( uff ne diyor bu salak, çayda iyiymiş )
    -başbakanım?
    - ( aniden kalkıp hızla uzaklaşarak ) parklarımız çok güzel .....
  • hazretlerinin daha mevzuyu bile anlamadan "kimin o, kimin o" diye sorması ülkeyi nasıl yönettiğinin kanıtı gibi dımdızlak duruyor ortada.
hesabın var mı? giriş yap