şükela:  tümü | bugün
 • vokal ve gitarda zoltán bas gitarda kardesi csaba farkas, schrottner tamás ritm/soloda, davulda da szakács józsef'ten kurulu, kokeninden emin olamadigim (alman sanirim) grup. tarz olarak daha cok sepulturanin agresif kimligine daha yakinlar. ancak 2004 yilinda nuclear blast etiketi ile albumleri cikti da haklarinda az biraz daha seyler bilinir oldu.

  albumleri;

  destroy - 2004

  01. i know them
  02. destroy
  03. gypsy
  04. no compromise
  05. everything
  06. from far away
  07. painful but true
  08. only god
  09. you are my shelter
  10. a.e.a.
  11. from my heart
  12. tear apart

  i scream up to the sky - 2002

  01. i scream up to the sky
  02. you leech
  03. fire
  04. i miss you
  05. an les devla
  06. i'm free
  07. a hard day's night
  08. if i weren't
  09. fájdalom könnyei
  10. yoa are
  11. scum
  12. serial men
  13. bood in blood

  kalyi jag - 2000

  01. son of the fire
  02. sunto del muro
  03. freely 4. romungro
  05. for you
  06. for the last time
  07. always believe in your self
  08. open up your eyes
  09. save my soul
  10. the way i do
  11. brothersong
  12. don't need
  13. fly
  14. kalyi jag
  15. forgotten fire

  ektomorf - 1998

  01. nem engedem
  02. vér
  03. 393
  04. örök vesztések
  05. magamért
  06. 100 % gyülölet
  07. fereg
  08. ervágas
  09. ez vagyok én
  10. menekülés
  11. eutanazia
  12. egyedül

  hangok - 1996

  01. nekem ne mond meg
  02. shalom
  03. engedélyezett gyilkosság
  04. hangok
  05. üvöltö félelem
  06. kivülröl nézve
  07. jovatehetetlen
  08. terror
  09. a romok alatt
  10. jázus vár
  11. statisztika
  12. belülröl
  13. ellenálás
  14. a világszenvéd
  15. háború szindroma

  http://www.ektomorf.com/
 • cingen vokalistinin lemmy tarzi mikrofon kullanimiyla seyriciye daha cok boynunu gostermesi,korn luklarinin ve sepultura liklarinin yaninda birazda motorhead olduklarini gosteriyor.iyi isler cikarmalarina karsin daha ozgun bir tarzla gormek umidiyle.
 • kolay kolay kilo alamayan tiplerdir.(bkz: endomorf) ,(bkz: mezomorf)
 • macaristan çıkışlı gruptur kendileri. vokalistleri fazlasıyla max cavalera benzeridir. gerek vokal tarzı gerekse hareketleri ve gruptaki ağırlığı yönünden. ama yine de gaz şarkıları mevcuttur vesselam. *
 • (bkz: soulfly clone)
 • what doesn t kill me adlı yeni albümleri paylaşım ortamlarına düşen ve ister inanın ister inanmayın söz konusu albüm içersinde bir adet rap vokalli düet tarzı şarkı olan grup. burdan neyi anlıyoruz? daha önce belirtilen eski grup benzerliklerinin * * * yanı sıra biraz da aerosmithlik varmış arkadaşlarda.

  (bkz: walk this way)
 • (bkz: ektomorfik)
 • yeni albümleri cayır cayır olan thrash/groove metal grubudur. bizim gibi need for speed oynamış jenerasyonun arabada dinlememesi gereken gruplardandır ayrıca. kendinnizi bir anda ibre 200'deyken bulabilirsiniz.
 • yediği halde kilo alamayan, bu yüzden obez insanlar tarafından hoş karşılanmayan vücut tipidir. bu vücut tipindeki vücut geliştirmecilerin çoğunda bulk - cut gibi dönemleri yoktur, hep bulk vardır buna rağmen çoğunlukla kalfları ince olur ve büyümez.*
 • çevrenizde gördüğünüz ‘yiyorum yiyorum ama kilo alamıyorum’ diyen kişiler ektomorf vücut tipine sahip insanlardır. bu insanlar zayıf yapılıdırlar. kemikleri ince ve uzundur. omuzları ve göğüs kafesleri dardır. metabolizmaları çok hızlı olduğu için vücutlarındaki yağ oranı düşüktür. ektomorf vücut tipine sahip olanlar kolay kolay kilo alamazlar. aldıklarında ise kiloyu önce sıvı, daha sonra yağ ve kas olarak alırlar.

  uzmanlara göre, sol elinin baş parmağıyla işaret parmağını kullanarak sağ bileğini rahatlıkla kavrayabilen bireyler ektomorf vücut tipine sahiptir. ektomorf vücut tipine sahip olanların vücut geliştirme yaparken sabırlı olmaları gerekmektedir. yağlanmayı sorun yapmamalı, dengeli bir şekilde vücudu genişletmeye çalışmalıdırlar. kilo almayı kendilerine dert etmemeleri, kilo alma konusunda büyük hedefler koymamaları gerekir. ektomorf vücut tipine sahip olanlar; sigara, alkol, asitli içeceklerden ve stresten en çok etkilenen vücut yapısına sahiptirler. bu nedenle beslenmelerine ve uykularına ekstra dikkat etmelidirler.

  ektomorflar vücut tipine sahip olanların dezavantajı, diğer vücut tiplerine göre daha zor kas inşa etmeleridir. bunun için kısa sürede gelişmeyi beklememelidirler. ancak en büyük avantajları; yağ yakmakla ve kardiyoyla diğer vücut tipleri gibi uğraşmalarının gerekmemesidir. üstelik uzun yıllar bu sporu yaptıklarında çok şişkin bir vücut yerine; doğal, estetik bir vücuda sahip olurlar.