• adana'da yediğim en lezzetli kebap ve türevlerini üreten kuruluş. fiyat/boyut açısından hiçbir büyükşehirde görmediğim bir oranı bünyesinde barındırır.
  • adana'da kebap yemek için ilk adres olmalı. fiyatları da kalitesine göre normal..içki servisi de var..

şimdi bu adamlar kuyruk altı diye bir kebap yapıyorlar..aslında bildiğimiz kuzu şiş ama eti çok kaliteli..antep'te halil usta küşlemeden kebap yapar biraz onu andırıyor sanırım...

kazancılar da iki kişi içkisiz masaya 68 lira vermiştim ve ne hizmetinden ne lezzetinden memnun kalmamıştım. elem'de 2 kişi toplam 31 lira hesap ödedik ve memnun kaldık..tavsiye olunur..
  • adanada bir çok yerdem kebap yemiş birisi olarak söylüyorum tek kelimeyle mükemmel. karataş yoluna girdiğimde yiyeceğim et ve kebaplar gözümün önüne gelir ve heycanlanırım. adanada en iyi kebap ve et yapan yerdir. kullanılan etler erkek koyun etidir ve kendileri kesmektedirler. adana yöresindeki genel konsepte uygun olarak çok fazla ikram gelmektedir. bunlara abanırsanız gelen kebabı yiyemeden kalkabilirsiniz. elemde kebap yemeyen kimse kendini kebap yemiş saymasın.
  • adana' nın bir numaralı kebapçısıcıdır.kıymadan tutun kuşbaşı, küşlemeve sucuğuna kadar hepsi dört dörtlüktür. sadece kebabı değil aynı zamanda inanılmaz derecede lezzetli kaşarlı humusu da vardır. yenilmesi şiddetle tavsiye edilir. adana' ya yolunuz düşerse mutlaka yemelisiniz.
    bir zamanlar oldukça salaş bir yerdi ama yakın zamanda yeni gayet hoş bir yere taşındılar. mutlaka yiyin yedirtin.
  • dünyanın en iyi kebapçısı.
  • adana'da gecen askerliğim boyunca pek çok yerde kebap yedim. ama elem'deki gibi kebap yemedim.
    sakın bana yüzevler demeyin. elem'in eline su dökemez.
  • iki gün önce gitmiş birisi olarak anlatıyorum.
    merkez dışında, gitmek için çarşıdan havutlu minibüsleri kalkıyor. ordan havutlu minibüsü elem'in önünde bırakıyor. oldukça büyük alan kurulmuş, buraya gelene kadar çakıl fabrikası, çamur fabrikası var. aldanmayın. mekan filan güzel. garsonlar adanalılığın vermiş olduğu sıcaklıkla çok cana yakınlar. hatta çıkarken ziya paşa caddesini sordum, bana google maps açıp tarif etti. beni resmen uğurladılar. çok çok memnun kaldım.
    iki kişi, karışık kebap, bi küçük, iki şalgam suyu, kaırşık kebap(adana, pirzola, şiş), güveçte humus, alabildiğine 6-7 tabak meze 99 tl tuttu. ortaya kocaman kabap tabağı geldi bak, adana kebap devasaydı, istanbulda filan yediğimizin en az 4-5 katı vardı. istanbulda en az 200'lük olunur. neyse fiyatlarda iyi gibi geldi bana.

adanaya yolu düşen herkese tavsiye edilir.
  • geçen hafta çarşamba ve perşembe günleri resmen kamp kurduğum yer. 1 hafta evden uzak kaldım döndüğümde eşim kilo aldığımı söyledi. utanmasam kahvaltıda bile adana yiyecektim. ha ilk akşam yediğimin yanında diğer öğünler çok sönük kaldı, tadına mı alıştım bilmiyorum ama sanırım bir daha başka bir yerde kebap falan yiyemem.
  • kebabi gayet güzel mekan. humus da iyi. yalniz tekrar gider miyim derseniz gitmem. salataya para alan kebapciyi adana da daha önce görmedim. kaldi ki adananin en iyisi de degiller.
  • lezzetli kebaplar yapan salaş bir kebapçı.
hesabın var mı? giriş yap