şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu anda cnntürk'te tokat yemekte olan chp'li.

  bayağı vasıfsız bir siyasetçiye benziyor, ilk defa gördüm tv'de.
  annesi vasıtasıyla sanırım iyi ilerlemiş.

  chp üç adım ileri gitti diye seviniyoruz, sonra böyle vasıfsız iç mimarlar çıkıp iç/dış politika saçmalıyor.
  sekiz adım geri düşüyor chp.

  not: akademisyen olarak tanıttıklarına bakmayın. ne siyaset bilimi akademisyeni ne de sosyoloji, uluslararası ilişkiler falan. bahçeşehir üniversitesinde işletme yüksek lisans programında öğretim görevlisiymiş.
  işletmeci yani.

  bravo cnntürk, bravo chp böylesine çok izlenen programa işletmeci iç mimar göndermişsiniz.
 • şu an rezil oluyor farkında değil. konuştukça batıyor.
 • bunun gibi vasıfsız insanları tv'ye çıkarıp konuşturmak cnn'e yakışmıyor
 • 10 dakika boyunca konuşup hiçbir şey söylemeyen siyasetçi iç mimar.

  diğer konuklar alttan alıp eylemeye başladılar kendisini.
 • "hmm peki" dedirtti. kılıçdaroğlu uçakta olduğu için geç tepki verdi dedi ama darbeden 5 saat sonra nerdeyse açıklama geldi. kk kendisi bakırköy'de belediye başkanının evinde saklandığını söyledi. o kadar saat boyunca tv'ye çıkıp tepki gösterebilirdi. ama anca sıra gelmiş demek ki.. (!)
 • ortaya koyduğu görüşleri bile savunamayan karşıdan bir atak geldiğinde hemen geri adım atan siyasetçi olduğu iddia edilen kişi. "ben demedim celal ülgen dedi" tarzında anında görüşünü değiştiriyor.
  ayrıca sürekli birbirine tezat şeyler söylüyor tıpkı sevgili genel başkanımız gibi. ne mutlu bize sayın genel başkanımız kendisi gibi isimleri partimize doldurdu.
 • tamam doğru bir noktaya değiniyor, muhalefet tabii ki dar bir alana sıkıştırılmış vaziyette ama el insaf, hiç mi aynaya bakmıyor da ciddi ciddi "siz chp güçlü muhalefet yapsa falan diyorsunuz ama chp çok da güçlü bir muhalefet yapıyor bir kere" diyebiliyor? şu partinin içinde bir özeleştiri yapan olsa belki o zaman farklı olurdu asıl, birisi bir şey dediği an savunmanın ötesine geçilse...

  edit: ayrıca içimde kaldı sırf söz alamadı diye triplenip "siyasette de kadınlara söz verilmiyor zaten"e bağlaması aksine durumu böyle kabul etmeyi tercih etmesi değil midir? söylediği şeyler zaten hiç de çözüm odaklı veya en azından tartışmayı ileri bir boyuta taşıyacak nitelikte değilken, yeni konu da açmayıp onun yerine sık sık insanların sözünü kesiyorken programı onun yürütmesi beklenen bir şey olmamalı, bunun cinsiyetiyle hiçbir alakası yok.
 • habertürkte adının altında akademisyen yazan fakat ne tür akademik çalışmalar yaptığını bilemediğimiz anadan chpli abla
 • kötü bir konuşmacı.

  o kadar kötü argümanlar kuruyor ki, akp'liler haklı gibi gözüküyor.
 • arkadaş chp'de adam kalmadı yine bunu yollamışlar ya.

  yönetim bilimci yazmışlar ünvanına da, kıytırık bir mba yapmış bir mimar kendisi.

  bu kadar boş konuşulmaz. gönder yahu birini bu kadın mı kaldı...