• 2007 yılı yapımı drama tarzında bir film. max minghella, blake lively, joe mantegna, mary steenburgen ve keith carradine oynuyor.
  • tüm aramalarıma karşın başlangıcındaki şarkının ismini bulamadığım filmdir.

edit: pariste bir sokak kedisi biliyormuş. nouvelle vague-bela lugosi's dead imiş şarkı. teşekkürümü de ettim ne güzel olduu.
  • paolo conte nin şahane sesiyle eşilik ettiği hem tuhaf hem de çok bildik bir aşk hikayesi.

spoiler
    tema uyuyan güzel masalından alınmış, ölü sanılan genç kızı genç çocuk öpünce kız hayata geri döner ve masal başlar...
    spoiler
  • başlangıçta çalan şarkının adı nouvelle vague-bela lugosi's dead

hiçbir yerde altyazısı olmayan filmdir eğer bulan varsa beni de haberdar etsin
  • güzel şarkıların havada uçuştuğu,blake livelynin güzelliğiyle göz kamaştırdığı sıcacık bir film.
  • 2007 yılında will geiger yönetmenliğinde teksas'ta çekilmiş, güzel bir romantik-dram filmi.sade ve umut verici bir hikayesi var.
    elvis ve anabelle önceleri amaçsız ve mutsuz olan iki genç,birbirlerini bulduktan sonra ikisinin de hayatı olumlu yönde ilerliyor.
    filmin atmosferi insanın içini ısıtan cinsten.boş kumsallar,ay çiçeği tarlaları,ahşap bahçeli evler...
    zaten bildiğimiz bir gerçeği yüzümüze vuruyor sanki bu hoş film "tek ihtiyacımız olan şey doğru sevgi."
  • sevgilinizle izleyebileceğiniz ortalama bir aşk filmi...

yalnız filmin bu kadar geri planda kalmasına ve hiç bilinmemesine şaşırdım açıkçası... alıcısı (izleyicisi) olabilecek bir filmmiş aslında...

konusu entersan başlıyor ama aynı ilgi çekicilikte devam edemiyor. genel olarak sıcak ve sempatik bir film olmakla birlikte genç blake lively'den başka çok bir numarası yok.

6/10
hesabın var mı? giriş yap