• ing. garantilemek
  • yemek yiyemeyen kanser hastaları için bir seçenek.
  • 1 ml sinde 1 kkal içeren tam ve dengeli beslenme ürünüdür. çilek, vanilya ve kakao formları bulunmaktadır. piyasada 250 ml ve 500 ml lik sıvı ve 400 g lık toz formları bulunur. bir kutusunda (250 ml) 250 kkkal ve 10 g protein bulunmaktadır. oral destek olarak veya tüple beslenmede kullanılır. osmolaritesi düşük olduğundan kolay tolere edilebilen bir üründür.
  • 11/22/63 'te kanser hastası al içiyor. algıda seçicilik..

abboott 'un en eski enteral beslenme ürünlerinden biri. beslenme yetersizliği olan hastalar için kullanılır.
  • yillar once kilo aldirmasi icin bir sure kullandigim fakat bu konuda sahsimda basari saglayamamis toz icecek. besin takviyesi olarak ya da öğün atlama durumunda suya karistirip icildiginde gerekli enerjiyi verebilen bir urundur. muz aromalisi en icilebilir olaniydi.
  • bana içtikten 2 saat sonra alerji yapan ve yüzümün 5 farklı yerinde kırmızı kabarıklıklara sebep olmuş olan besin takviyesi. alerjik bünyelerin kullanmasını önermiyorum sonra benim gibi uğur böceğine dönmeyin...
  • vanilyalısının tadı gerçekten çirkindir. ancak katkısını bekleyip göreceğiz. besin takviyesi için astronotların da kullandığını duymuştum yıllar önce.
  • 11/22/63’ü izleyip içerken ekranda görüp şok olduğum içecek ve evet tadı bir süre sonra sümük gibi olabiliyor özellikle vanilyalıysa.
  • ara sıra kullandığım ensure plus 330 ml. 13.75 protein içeren 3 farklı aromaya sahip.cilek/vanilya/muz.bana vanilya geliyor son zamanlarda.amatör sporcuların elinde de son zamanlarda sıkça rastladığım fazla şekerli olduğunu düşündüğüm besin takviyesidir aynı zamanda.
  • bol vitaminli, az yağlı, zorunlu kalınmadıkça uzak durulması gereken konsantre içecek.

web sayfası da şöyle: http://ensure.com/

ne kadar konsantreymiş, karşılaştırmak için (bkz: sucuklu yumurta)
hesabın var mı? giriş yap