• sabah sabah gulmekten oldum, iste pratik zeka ve iste ssg

baslik: sozlukteki buglar

entry: bye butonuna basildigi anda sag taraftaki framede bir baska dugmeye basildiginda (mesela ileriki sayfaya gecme butonuna) sozlukten cikmis gibi gorunuyoruz ama su an yaptigim gibi entry de girebiliyoruz.

edit: su an denedim, mesaj bile atabiliyoruz.

silen: ssg @ 23.07.2003 11:59:00 | sebep: bye i$lemi bitmeden basmayin dugmeye falan o zaman
  • başlık : gecmisini sikiyim
    entry: (bkz: gecmisini sikmek)
    (bkz: gelmisini gecmisini)

silen: mikado @ 02.02.2005 21:49:00 | sebep: spoiler
  • sozlukteki buglar
    başlık yönlendirme şeysi bazı durumlarda tam çalışmıyor. şöyle ki: rosemary nin bebeği başlığına girdiğimizde bizi içinde tek bir bkz olan, yani yönlendirilmesi gereken rosemarynin bebeği başlığına yönlendiriyor, ancak doğrusu olan rosemarys baby başlığına yönlendiremiyor. uygulamalı bkz için (bkz: rosemary nin bebeği).
    silen: ssg @ 08.08.2003 22:57:00 | sebep: bu bir bug degil oldurmek istiyorum sizi

sozlukteki buglar
    alt 1 e basılı tutarken hayvan ara ya tıklayınca hayvan ara bir daha açılmaz hale geliyor
    silen: ssg @ 11.09.2006 21:10:00 | sebep: : well deserved
  • kişi kendi entarisini istediği gibi kesip biçebilir. bu durumda sebep sorulmamalıdır. ya da milyonlarca sebep çoğaltılabilir.
  • bir moderator'den gordugum en yaratici entry silme sebebi:

"$oyle ki: pardon, modloguna bakarken elim sürçtü."

duduklu tencere'nin affina siginarak bu eski aniyi canlandirmak istedim. hatirladikca gülme tutuyor :)
  • bence aralarında "tanım yapmak" olmalı. başka her şey legal çünkü.

bi tek "@2 ayar vermiş" demek hala yasak allahtan.
    bi de başbakana küfür edemiyoz. o kadar.
  • sozlukteki buglar

sayın ampul abi işini yarım yapıyor. mesela:

'ampul abi götmüsün götçümüsün' şeklinde bir yazım hatasına sadece ilk 'müsün' ü ayırarak cevap veriyor.
    (cgcore, 21.01.2007 21:28)

22:10 ssg sil sozlukteki buglar/#10499119
    bug degil: ufacik ampulle turkce bilginizi kiyasliyorsunuz yahu. elinden geleni yapiyor yavrucak.
  • sozlukle ilgili istekler

"sevgilisinden ayrılıp ya da sevgilisiyle kavga edip kafa dağıtmak için sözlüğe sığınanları mağdur etmemek amacıyla "aşk ve seks ile ilgili başlıkları gösterme" butonu konsun."

silinme sebebi: $oyle ki: olmaz
  • şimdi gençler intro: eskiden sözlükle ilgili istekler başlığı aktifti. yani biz isterdik, geliştiriciler de cevap verirdi. tabii kimse de şimdi gibi "sözlük bana sakso çeksin" minvalli istekler yapmazdı. ayrıca teo kim diyeni döverler.

22.04.2005 20:46:00 teo sil

sözlükle ilgili istekler/#7360170
    şöyle ki:: daha once istendi yukarilarda bir yerde numarasina bakamiycam $imdi

yaa nereden nereye sözlük. (gözden bir damla yaş)
  • sanırım gece içip içip belirlenen sebeplerdir.

game of thrones'un "resmi youtube kanalında" bulunan bir video'nun linkini paylaştım. "şikayet edildi, telif sebebiyle silindi" açıklamasıyla entry'im silindi.

bunu şikayet edene de, silene de allah akıl-fikir versin inşallah. muhtemelen digiturk ilgili başlıktaki bütün linkleri şikayet ediyor, bunlar da linkin nereye gittiğine bakmadan-etmeden siliyorlar.
hesabın var mı? giriş yap