• matt leblanc'ın, matt leblanc'ı canlandıracağı bir dizi yapmaya başlayan matt leblanc'ı canlandırdığı yeni showtime dizisi. biraz karışık mı oldu? gerçek hayattaki matt leblanc episodes dizisindeki matt leblanc'i oynuyor ve o matt de bir dizide kendisini oynamak için teklif alıyor. böylece üçlü denklemimiz tamamlanmış oluyor.

lisa kudrow'un hbo dizisi the comeback ile benzerlik taşıyan episodes onun kadar iyi olacak mı bilinmez ama izlediğim 2 dakikalık bölüme bakacak olursak adı geçen iki dizinin de formülü aynı. senaryosu yazılan bir reality show çekmek.

edit: dizi sonradan değişti, üçlü denklem bozuldu. ama ben baştan yazarların ne düşündüğü burada kalsın diye değiştirmiyorum.
  • 4 yıldır hiçbir projede göremediğimiz hatta doğru düzgün resmini göremediğimiz matt leblanc'in dönüş projesi. şöyle güzel bir sitcom ile dönmesini isterdik tabiki ama olsun hiç görünmemesinden iyidir.

http://www.celebuzz.com/…s-different-these-s167831/
  • green wing'deki dr guy secretan* ve dr caroline todd* ana karakterlerden olan ingiliz çifti canlandırmakta.
  • trailerı çok güzel olmuş, bakalım devamı gelecek mi... extras ve curb your enthusiasm sentezi gibi duruyor.

trailer: http://www.youtube.com/watch?v=z4yh0mi-yjs
  • premier'i dün yapılmış ve bölüm torrentlara düşmüştür.
  • 2. bölümü bugün yayınlanmış dizi. yarına muhtelif yerlerde izleyebiliriz sanırım.
  • bu dizideki ingiliz senarist elemanı jerry seinfeld'e benzetiyorum.
  • matt leblanc amerikan şov dünyasını mükemmel özetlemiştir 3. bölüm itibariyle.

--- spoiler ---

matt: how many years did you do the show in the u.k.
    sean: 4 series.
    matt: that's how many episodes?
    sean: 24
    matt: right. that's one season for us. friends did 236 episodes. you've got to give yoursefl places for stories to go.

--- spoiler ---

ne de güzel eleştirdi adamlar kendilerini.
  • özellikle patron karakterine çok güldüğüm dizidir. sevdiği şeylere "o kadar seviyorum ki onunla sevişmek istiyorum" demesi başlı başına bombadır. tabi matt ve diğer iki ingiliz oyuncu da diziye cuk oturmuşlar. umarım uzun soluklu olur ve arada konuk olarak diğer friends oyuncularını da görürüz.
  • torrentte warezde episodes yazıldığında doğal olarak binlerce sonuç vermesiyle indirip izlemeye alışmış bünyeleri zora sokmuş dizidir.
hesabın var mı? giriş yap