• atilla atalay'ın bir karakteri, yani onun yarattığı bir karakter; kendine aşıktır kendisi süperdir ayrıca bir kitlesi ve bir uşağı (sebastian) bir badigardı (bartolomiyo) ve bir incigülü vardır...
    kitabı çıktı kitap fuarından alındı...
  • (bkz: atilla atalay)
  • ödevimi yapamadım bahaneleri:
    tüp bitti çalışamadım örrtmenim, sözkonusu tüp tv tüpü, ben açık öğretim fakültesinde okuyorum ve dersleri tv'den izliyorum da...
    örtmenim kanal 6'da konuşan kediyi görünce benim kedim de konuşmaya başladı, ardından köpeğimle muhabbete girdiler, bütün gece car car başımı ağrıttılar, gürültüden ödev falan yapamadım...
    örtmenim kitap çok şey biliyodu onu vurmak zorunda kaldım, vatan saolsun
  • (bkz: kabak tadi)
  • atilla atalayın megoloman kahramanı.vaktiyle fırtta olurdu en son lemanyakta gördüm ama eskisi kadar hoşuma gitmedi.ama yine de kölesi sebastian ın köle isaura da adı sebastiyö olan köleyi gördükçe içlenip aglamasına çok güldüydüm.bi seferinde de sebastiana miras kalıyodu bi yerden kaçıyodu,eray da arkasından "sana seviyorum sebastian geri dön" diye mesaj yolluyodu.
  • bir de kölesi vardı eray'ın, sebastian.

- "çekilebilirsin sebastian", eray'ın en çok kullandığı replikti.
  • karşıcinslerim arasındaki biricik kadim dostum, sırdaşım, kollayıcım. çok info sağlar bana ama ben dinlemiyorum o da benim salaklığım tabii. canım sağolsun beni seven böyle seviyor.
hesabın var mı? giriş yap