şükela:  tümü | bugün soru sor
 • her gün bu başlığı okuyan, kendini kızların beğenisine adamış, azimli hırslı benim gibi gençler için "190 olsun sarışın mavi gözlü, geniş omuzlu, dar popolu" gibi imkansız isteklerden oluşmaması gereken unsurlardır. her param biriktiğinde burda yazanlara göre takılıyorum. siyah boğazlı kazak dediniz aldık, parmak arası terlik dediniz aldık. yan bak eğri otur kafayı 25 derece sola çevir kalkarken gülümse otururken elleri birleştir yürürken uzağa bak koşarken ciddi ol osururken kokutma dediniz yaptık. tamamiyle daha yapıcı ve mümkün olması gereken unsurlardır.
 • cogu kadın için:
  • kabarık cüzdan
  • ideal boyutta penis
  • kariyer
  bazı kadınlar icin:
  • sağlam karakter
  • entelektüel birikim
  • sadakat
 • seri araç kullanmasıdır falan diyerek gaza getirmemek lazım erkekleri. ondan sonra bu dingillerle aynı trafiğe çıkıp ölümle burun buruna geliyoruz. gidip sevişip rahatlayın da kurtulalım şu abuk libido bazlı davranışlarınızdan.
 • ben kadından hiç anlamam ama erkekten çok iyi anlarım sevgili okurlar. o yüzden size seksi erkeğin sırlarını vereceğim. vereceğim ki klişe klişe şeylerle kafanızı doldurmayın boşu boşuna. özellikle gelip gidip cüzdan diye ağlayanlar var ya onlar iyi okusunlar. adamın başına silah dayamışlar gibi gün aşırı şuraya gelip erkeği seksi yapan şey cüzdanıdır diyor lan.

  bu öyle bir saçmalık ki altından çıkacak sosyal tespit hakkında üç cilt kitap yazılır. ancak ben hepinizi çok sevdiğimden tekme tokat girişmek yerine karşıma alıp doğru düzgün anlatacağım nasıl seksi erkek olunur. he diyeceksiniz ki sen çok mu seksisin de akıl veriyorsun, evet çok seksiyim anasını satayım. en seksi erkek benim.

  evet konumuza dönecek olursak benim kategorilendirmeme göre iki tip seksi erkek var. birincisi evrimle direkt ilişkili olan ilkel seksi erkek. kendisinden yazımızda harun olarak bahsedeceğiz. bu tipi zaten çoğunuz kolayca tespit ediyorsunuz gördüğüm kadarıyla. geniş omuzlu, sıkı kalçalı, kaslı, gözlü, döşü kıllı. bildiğin davut heykeli gibi adam. bu adam o kadar eski genetik kökenlerimizi gıdıklıyor ki isterse hödüğün teki olsun sağlıklı nesiller yetiştirme arzumuzdan dolayı üremeye devam edebiliyor. bu adam iyi ki var da demek lazım hatta sanırım yeri gelmişken zira o olmasa insanlık son buzul çağını atlatamayabilirdi.

  kendi hayatta kaldığı yetmedi ailesini de korudu, kolladı, besledi büyüttü. insanlığı yarı iletkenleri, kuantum dalgalanmasını konuşacak hale getirdi. var ol harun! canımız sana feda. torunların hala bu gezegende dangul dungul geziyor, bir atlet bir pantolon kızların aklını almaya devam ediyor. ha tabi bunu böyle olduğu gibi söylemek kolay olmadığından genelde kadınlar beğendikleri adamların yan özelliklerini gelip buraya yazıyorlar.

  nasıl mesela, şöyle; diyelim bir kadın yazar harun'u gördü ve beğendi. bunu gelip sözlüğe dan diye "oha o nasıl seksi kollar lan resmen aşık oldum" diye yazmıyor. neden yazmıyor, çünkü ilkel içgüdülerimizden utanacak kadar uzun süredir modernizm propagandası yapıyoruz birbirimize. durum böyle olunca insanlar da adamın saati koluna çok yakışmıştı falan gibi kıvırıyorlar. halbuki çıkar saati adam hala seksi. olay kolda. sen mesela tipsiz okur arkadaşım, istersen kıçına helikopter pervanesi kadar rolex tak yine seksi değilsin. mesele para değil. hepiniz seksi olup ne yapacaksınız onu da anlamıyorum gerçi. yeterince seksi var lan dünyada. siz de normal olun.

  harun'un yan özelliklerini övmek öyle saçma sonuçlar doğruyor ki, yazılanları okuyarak uygulamaya kalksan hilkat garibesi gibi bir şey olursun. biri kapri çok seksi yazıyor öteki kapri giyen adam çok feminen yazıyor. giyeyim mi çıkarayım mı derken arada sen telef oluyorsun. neden bu çelişki? çünkü olay kapri değil, adam. sen giyersen bir boka benzemez ama harun diyerse kadınların dibi düşer. harun ne giyse yakışır. kafasına tüy de taksa kıçında kelebek dövmesi de olsa onun seksiliği etkilenmez. aynısını sen yapsan yalnızlıktan ölürsün cesedini bile taşımaya kimse gelmez. kıçında kelebek dövmesi varsa zaten cenazeni bir çukura atıp üzerine kireç dökerler. o yüzden ilk olarak bu başlık altındaki tüm entrylerin özel birisi için yazıldığını aklına kazımalısın canım ümitli dostum. konu sen değilsin. buradan taktik devşirmeye kalkma, illa kalkacaksan da yan özelliklere takılma. asıl olay sağlıklı güçlü bir erkeğin temel göstergelerine sahip olmak. spora git mesela bak o her zaman iş görür.

  yine belirtmeliyim ki gece gündüz spor salonunda kan ve gözyaşı içinde çalışarak edineceğin seksilik seksi olmanın en kolay ve işlevsel yoldur. yani bu seksilik davasına baş koyacaksan yazının geri kalanını okumadan şınav çekmeye başlayabilirsin. benim sana verebileceğim bir şey kalmadı çekirge, var git yoluna.

  ikinci seksi ise modern dünyanın bize hediyesi olan iletişim becerisi ve zeka ile ilişkili olan seksilik. bu seksiliğe sahip olan kişiye de bu yazıda selim diyeceğiz. adı seksi olmadı ama idare edin artık. altı üstü iki tane erkek adı biliyorum onları da kullandım gitti. selimlerin de parası pulu yok ancak taş gibi güzel sevgilileri var. uzaktan görüp de lan bu tipsiz bu kızla nasıl birlikte dediğiniz çoğu adam aslında selim. modern dünyanın ona sunduğu bilgiye erişim imkanlarıyla dolu zamanı, kafelerde counter atmak yerine, doğru düzgün bir kültür edinmeye adamış olan selimin bir kadınla oturduğunda konuşacak şeyleri var. iyi filmden, iyi kitaptan, iyi ve estetik olan her şeyden anlıyor. bildiği için konuşurken özgüvenli duruyor, karşısındakine güven veriyor. daha önemlisi sıkmıyor. ıııı aaaa ooo gibi esleri cümlelerinin arasına sokmuyor. "hangi tip arabaları seversin?" gibi "hangi takımı tutuyorsun?" gibi hem saçma hem ilgisiz konular açmıyor. dinliyor anlıyor konuşmayı yönlendiriyor. ilmek ilmek emek vererek kendine kazandırdığı meziyetleri ve deneye yanıla edindiği iletişim becerisini, nerede, ne zaman, nasıl ortaya koyacağını biliyor. kadınlar selimden dolaylı bahsederken tatlı dilli diyor, şeytan tüyü var bu adamda diyor. uzun saç/kellik erkeğe çok yakışıyor diyor. halbuki asıl olay hiçbiri değil. mesele selim olabilmekte.

  sen saçını uzatsan sıçana benzersin ama selim uzatırsa manalı olur. selim ne yapsa bir derinlik aranıp bulunur. sen kim köpeksin de kel oldun diye seksi olacaksın ama selim kelse işin felsefesi gereği keldir ve ona inanılmaz yakışır. yine konu özel bir kişi ile ilgilidir. kadınlar genelleme yapmakta başarısızdır. kendilerine seksi gelen bir özellikten bahsediyorlarsa birini hayal ederek o özellikten bahsediyorlardır. sen o biri misin? değilsin. o zaman harun ol, selim ol, bulut ol, git gidebildiğin yere.

  peki bu ikisi bir arada olmaz mı. hem mis gibi fizik olacak hem de zehir gibi kafa olacak mümkün değil mi. mümkün canım okur. bunun yaşayan örnekleri var;

  1. benim kuzenim mehmet.
  2. kıvanç tatlıtuğ.

  bu kadar.

  koca dünyada iki tane adam için yeni kategori açamayacağım için daha fazla üzerime gelmeyin. bu ikisi hepinize zaten yetmez. nasıl ki fizikte sürtünmeyi yok sayıyoruz, bu iki adamı da yok sayacağız. gerçi mehmet boşta, talep olursa veririz.

  neyse konuya dönersek almanızı istediğim mesaj şu. iki insan bir araya gelemiyorsa neden çok nadiren paradır puldur. bu tarz saçma bahanelere sığınıp çirkin ve cahil olduğunuz gerçeğinden kaçmaya çalışmanız çok işe yaramaz bir tavır. kime ne faydası var senin bu tespitinin. arabası olanla yatıyor bu kızlar dedin diye seni seven bir kadın oldu mu bugüne kadar. üstelik yaptığın tespit sıçan götü kadar bir özgünlük de içermiyor. bin yıllık geyiği üslubunu bile değiştirmeden yapıp geçiyorsun. kadınlar insanın kalibresini belirlemekte üstün birer cetvele sahipler. git bak bugün dünyanın en başarılı şirketlerine, insan kaynaklarının başında hep kadınlar duruyor. adamın ses tonundan 70 yıllık seceresini çözecek mekanizmaya sahip kadın beyni senin üç kuruşluk cüzdan geyiğin ile kategorilendirilebilir mi lan düdük. ne diyor italyan şair cesare pavese;

  "hiçbir kadın bir adamla parası için evlenmez. kadınlar bir milyonerle evlenmeden önce ona aşık olacak kadar akıllıdır."

  bu buraya pek olmadı ama aklıma gelince yazdım, her şeyi benden beklemeyin. özetle seksi olmak istiyorsan kendine yatırım yapacaksın ergen dostum. kendinde güvendiğin sağlam birkaç dalın olacak, onlara tutunacaksın aşkın fırtınasına dalmadan önce. kadının böyle şeyler yapmasına çok gerek yok seksi olmak için ama sen bir kadını çevredeki en iyi gen olduğuna ikna etmek istiyorsan bahanelere sığınmak yerine kendini geliştirmeye odaklanacaksın. sırf çok dil biliyor diye sevişen adam var bu dünyada. sırf iyi espriden anladığı için sevişen adam var. nadir bulunan kitapları sahaflardan topladığı için sevişen adam var. harika enstrüman çaldığı için sevişen adam var. bacak kasları pantolonlara sığmadığı için sevişen adam var.

  bir günde mi edindi bu adamlar bu meziyetleri güzel insanlar. hatta şöyle de söylemek lazım, seksi olmak ve sevişmek için mi edindiler bu meziyetleri? kıtalar üzerinden uçup bir patates çuvalı gibi okyanusun ortasına düşüp patlayarak cevap vermek istiyorum ki """""hayır!"""""

  kendiniz için yapın oğlum bunları. hiç mi bir şeye merakınız yok anlamıyorum ki. sabahtan akşama ona buna asılmak için harcadığınız zamanın onda birinde kendinizi geliştirmek için bir şey yapsanız kendiliğinden sevişeceksiniz zaten. sonra bir kadın gelecek buraya seni kast ederek "bence erkeğe kemik küpe çok yakışıyor." yazacak göreceksin.

  bence hiç yakışmıyor ama sana yakışıyor demek ki.
 • 800 kere bahsedildiği üzere paradır.

  ben evlenme girişimimden önce çok seksi bir erkektim mesela. ama düğün, dernek, mobilya, beyaz eşya, halı, perde ve daha ne kadar sikimsonik ille de alınacak, en iyisi alınacak dayatması sonucu altına girdiğim yük neticesinde zerre seksapalitem kalmadı. ıslak it gibiyim a.q.
 • yaptığı dalga, köpürtmesi.
 • böyle acayip kalın, asla boşalmayan, hatta kalınlıktan ve şişkinlikten her an patlayacakmış gibi duran, pantalondan "ben burdayım" diye iz bırakan, o pantolondaki şişkinliği kadın gördüğü zaman kendi alt dudaklarını ısıracağı, görünce kadının tırnaklarını hırstan pençe yapacağı, karşısındaki kadın istediği zaman ya da istemese bile erkeğin anında elini içeri sokup pantolondan çıkarabileceği, geç boşalan hatta mümkünse hiç boşalmayacakmış gibi duran bir cüzdan. unsur ise al sana unsur. eğer bu bir kısım kadına seksi gelmiyorsa sokakta gördüğümüz maymunların hesabını verin lütfen.
 • bir erkegi seksi yapan sey onu seven kadinin gozundeki bakistir der anneannem, ister inanin ister inanmayin.
 • tüm entryleri okudum. sonuç:
  https://pbs.twimg.com/media/bzbhk1ucqaawog7.jpg
 • insanın hayatında hiç kurmayı hayal etmediği cümleleri kurduğu anlar vardır işte şu an onlardan biri.

  sevgili sözlük ahalisi ben bir erkeğim ve kadınlardan hoşlanıyorum. ((derin sessizlik))

  bunu neden yazdım çünkü dün beğenip en beğenilenlere soktuğunuz entry yüzünden kıllı kıllı adamlar peşime düştü.

  "ya kızım acayip bayılıyorum sana :)) günaydın :) sen hep yaz :)" gibi mesajlar geliyor. (gibi değil aslında kopyalayıp yapıştırdım mesajlardan birini)

  demek ki bazen sadece entry yazmak bile bir erkeği erkekler için seksi yapmaya yetiyor.

  eğer erkeklerden hoşlanan bir erkekseniz başımın üzerinde yeriniz var gelin çayımı çorbamı için.
  ama kadın sanıyorsunuz ya onu yapmayın işte. karşılıklı sosyal gerilimler yaşıyoruz boşuna.

  mesaja nasıl cevap yazacağımı bilemiyorum. kadın değilim desem tersliyorum gibi olacak sonuçta cinsiyetin ne önemi var. e konuşmayı normal sürdürsem bu sefer konu iç çamaşırımın rengine gelecek görüyorum. iki arada bir derede resmen bunalıyorum ekranın karşısında.

  bir iki tanenize normal cevap verdim bildiğin teletabi gibi olduk. gülücükler şakalar makaralar havada uçuşuyor. bir tek ascii kod ile kalp göndermediğiniz kaldı lan bana kerkenezler. abinizim oğlum ben sizin. insan abisine çiçekli böcekli mesaj atar mı. bunca yıllık hukukumuza yakıştı mı şimdi bu olaylar. şu güne kadar ben hanginize bir göz kırpan similey* yollamışım, hanginize "sana bayılıyorum ;)" demişim.

  hayır böyle olacaksa toplaşıp konuşalım anlaşalım herkes allah ne verdiyse birbirine yapıştırsın simileyleri. bende ne biçim suratlar var yıllardır içimde kaldı kullanamıyorum. biz mırc görmüş adamız vallahi hepinizi utandırırım ama gerek yok yüz yüze bakıyoruz şurada. taşakları 8'den çük yaparım yollarım valla, acırsam namerdim.

  her entrynin sonuna "bu arada erkeğim 8==3" yazamam ki lan ben.

  tatlış tatlış mesaj atmayın bana.

  ps:
  yalnız şu sözlükte kadın olmak da zormuş onu anladım. her yer yabış yabış adam.