• cevaplar yok burada. aynı soruyu ben de mi yazayım napayım. en azından özelden verilen cevapları sorulara editleseniz güzel olurdu.
  • neden evlenince değişiyosunuz
  • sadece vücudunun, dolaylı dolaysız getirileri sayesinde, taninabilme, ilgi görebilme kisacasi var olabilmek, hiç mi sizi aciz hissettirmiyor?

tamam bunu okuyan sen böyle değilsin, tamam. lakin bir çoğunun böyle var olduğunu sen de biliyorsun. peki cevap?
  • kendi adıma cevap vereceğim, dünyada tek bir doğru yoktur bu nedenle bu cevaplar sadece beni kapsar. genellemelerin önüne geçmiş olalım böylece.
    (#71968851) erkekler için süslendim hep. çünkü seksüel olarak arzu duymadığım kadın cinsi en fazla beni kıskanır. ama erkek beğendiği kadın için savaşır, iltifat eder, egolarını okşar.
    (#71969031) geceyi geçirmeyeyim ama herkes öyle bilsin. çünkü ben yaptıklarımdan sorumluyum. insanlar siz bir şeyi yapsanız da yapmasanız da istediklerini düşünecekler zaten. ben kendimi bildikten sonra gerisi önemli değil. tıpkı kayıkçı fıkrasında olduğu gibi.
    fıkra link

“çapkın kayıkçı
    bir zamanlar ıstanbul'un kayıkçıları arasında çapkınlığıyla meşhur bir
    kayıkçı varmış. adam o kadar çapkınmış ki kayığına binen her hatunla bir macerası olurmuş.
    bunu duyan dişli, kendine güvenen bir kadın; kim bu adam görelim bakalım bana ne yapabilecekmiş" diyerek inmiş iskeleye. araştırıp sormuş ve kayıkçıyı bulmuş. hemen kayığına binmiş ve denize doğru açılmışlar.
    kayıkçı bir kürek çekmiş ve- "derler" demiş. bir kurek daha cekmiş yine - "derler" demiş,
    bir kürek daha cekmis - "derler" diyerek devam etmiş.. kadın dayanamamış sormuş; - "bey söylesene allah aşkına ne derler"kayıkçı şöyle bir bıyığını burmuş ve;
    - "sen bu kayığa bindin ya" "artık vermesen de verdi derler.”

#71969505 eşime kısıtlama getirmiyorum çünkü eşit bir ilişki yaşıyoruz. o beni kısıtlamadığı sürece kısıtlamam. kadınlar erkeklerin yaptığı hataları unutmadıkları ve bir çok kadın sorunu çözmek yerine o an için üstünü örttüğünden dolayı halledilmemiş meseleler sürekli gündeme taşınır. çünkü sorun çözülmemiş sadece çözülmüş gibi yapılmıştır. üçüncü sorunuza gelince evlilik ve ilişkiler bir güç dengesidir. sürekli sizin dediğiniz olmayacağı gibi karşı tarafın da dediği olmayacaktır. bu dengeyi kurabilen çiftler evlilik hayatlarında mutlu oluyorlar. ben maskülen bir karakter olduğum için her zaman sözümün geçmesini isterim. eşim çok akıllı bir adam olduğu için kendi istediği şeyi benim isteğim gibi sunarak dediğimin olduğu hissini yaşamama izin verir. yuvarlanıp gidiyoruz öyle olunca da. misal tatile gideceksiniz 3 şehir belirleyin eşinizin içinden seçim yapmasını sağlayın. aslında sizin istediğiniz olmuş olacak. seçenekler belli ama son kararı kadın vermiş oluyor.
  • erkekle kadın arkadaş olamaz mı? size biraz ilgili davranan, önemseyen, sizin iyiliğinizi isteyen bir adam illa size aşık mı olmalı? böyle düşünüyorsunuz madem, niye gidip o adama söylemiyorsunuz da bir başkasına gidip "x bana aşık mı acaba" diyerek adamın bunu başkasından öğrenmesine neden oluyorsunuz?
  • dar pantolon, tayt, etek, vb kıyafetler içinde hiç mi darlanmıyorsunuz, darlanıyorsanız buna sırf güzel görünmek için mi katlanıyorsunuz? aslında bu soruyu bütün dar kıyafet giyen insanlara soruyorum, abi nasıl duruyosunuz o daracık kıyafetlerin, kazakların, pantolonların içinde? ben giyince dar bir şey direk çıkartma refleksiyle çıkartıyorum, boğuluyorum lan.
  • biraz öte durur musunuz?
  • kızlar sorum şu,

gerçekten bu şekilde düşüyor musunuz?
  • hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahah
  • tinder'a fotoğraf koymamanızın en büyük sebebi, gerçekten iş hayatınızdaki insanlarla karşılaşmak mıdır?
hesabın var mı? giriş yap