• kaç promil gerekiyor?
    ikimizi çift görebilmek için.
  • ısrarla bir daha soruyorum, telefonun kaç?
  • soru:diyelim ki bir kafe/bar/mağaza vb mekandayız ve yanınıza gelip tanışmak istediğimi dile getirmek istiyorum. bunu yapmanın en doğru yolu nedir?

cevap: öncelikle göz temasını iyi kuruyoruz bir numaralı kural bu. hatun kişi ne zaman senin tarafına baksa seni hali hazırda ona bakarken görüp ne oluyor ya desin. verdiği tepkiden bu işin oluru var mı anlarsın. utanıp naz mı yapıyor ne bakıyorsun kardeşim mi diyor. eğer o da göz temasına devam ediyorsa hayranlıkla hatuna bakmaya devam ediyoruz. bak bu bakış kısmı çok önemli laf dinleyin bana teşekkür edeceksiniz. eğer hatun kişi masadan kalkıp lavobaya falan giderse yada çıkışa vs.. mümkünse yalnız olduğu bir an. yanına gidip sudan bir bahane ile konuşmaya başlıyorsunuz o da sizin yaratıcılığınıza kalmış. kartınız varsa kartınızı verin yoksa numaranızı verin. etkilenmişse o sizi arar. yada şöyle de olabilir sudan bahaneyle konuşmaya başladın ya hani, lafı kestirip atmıyorsa ya ınstagram kullanıyor musun? falan deyip sosyal medyadan da ekleyebilirsiniz. yani birinden etkilenince gidin en fazla reddeder erkek ne kaybeder reddedilse bile. duygusal olarak daha güçlü bir yapıda erkekler. hadi bakalım bol şans.
  • soru:bir kadın neden ben kanserim diye yalan söyleyip terk eder ???

cevap: bu ne orijinal bir ayrılma yalaní ilk defa şahit oluyorum. kadın ruh hastası değilse kesinlikle bitsin istiyor demektir bence. yani küçük bir olasılık karşısındakini deniyor bir nevi gelecek similasyonu mu yapıyor diyeceğim ama çok türk filmi ya. akla ilk gelen genelde doğru oluyor.
  • soru:bir ilişkiyi bitirdikten sonra niye bir şekilde mesaj atarak ,hikayeye bakarak kendinizi hatırlatıyorsunuz ki.tam da tam anlamıyla unutmaya başlamışken.

cevap: sen unutmaya başlamışsın o başarılı olamamış. şansını deniyor bir şekilde kızmamak lazım. istemiyorsan yine hayır de.
  • dünyayı yönetmek nasıl bir duygu?(!)
  • neden bazılarınız evde oturup sadece koca bulmayı bekliyor?

teşekkürler
  • hoşlandığım kadının kişisel haklarına aşırı saygı duyuyorum ama bu beni biraz çocuksu veya ezik gösteriyor sanırım çünkü hep nerede mesela ''tatlım yarın x'e gidiyoruz'' deyip emrivaki yapan adamlarla daha yakın oluyorlar. istediğiniz gerçekten böyle bir şey mi tanrı aşkına?
  • siz de mesaj atmadan önce stalk yapıyor musunuz? ben yapıyorum
  • evet bunu ciddi soruyorum ve evet biraz klasik hatta demode bir soru ama cidden çok merak ediyorum.
    etrafa hep güveneceğim erkek arıyorum mesajı verip hatta ilk hatanızda keşke diyerek bu tip erkekleri istediğinizi söylediniz halde neden hep (hadi biraz ergence olsun) kötü çocukları tercih ediyorsunuz? bunun sebebi biza erkekler için nasıl olsa cepte mantığında güveneceğiniz bir tipi hazırda bekletmek için mi yoksa harbiden heyecan mı arıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap