• - eğer göbiş varsa ne olur açık göbekli kıyafet giymeyin, bu gözler metrobüste ne zıplayan göbekler gördü, bıngıl bıngıl, hiç hoş değil..

- eğer ayaklar solgun ve damarlıysa ne olur ayağın açık olduğu ayakkabıda ısrar etmeyin..

- eğer beden olarak musait değilseniz bu sonbahar ve kış geyikli taylardan uzak durun, o güzelim ala geyikler butlu bir bacakta mutant bir danaya dönüşüyor ve inanın tek hissedilen şey "acıkmak"..
  • bir çok kadının erkeklere güzel görünmek adına ciddiye alacağı tavsiyelerdir. tahmin edebilmekteyim.

halbuki raat olun kızlar.. kadın giyimi kuşamı hakkında bu kadar çok terimi, tanımı bilen gay'dir.
    biz erkekler tşört, etek, pantolon, külot, sütyen ve jartiyer biliyoruz.
    mesela bir de bluz var duyuyor, görüyoruz ama gömlekten farkı nedir? neye gömlek neye bluz denir ayırt edemediğimiz için bildiğimizi iddia edemiyoruz.

aklıma ilk gelen buydu da şaka bir yana yazan arkadaşa gay dediğim falan yok. takdir ettiğimi ifade edeyim.

ekleyeyim bir de

- rica ediyoruz şu alfin ayakları gibi olan çizmelerden (bkz: ugg) giymeyin ve evinizde varsa yakın. allah onu tasarlayanları dünyayı kurtaran adam filmindeki tüylü peluş yaratıklara cevirsin diye dua ediyoruz.
  • kadınları hala erkekler için giyiniyor zanneden arkadaşlar tarafından yapılan zırvalardır.
  • abartılı olmayın gündelik hayatınızda hanım hanımcık giyinin. erkek gibi de kot t-shirt gezmeyin çok güzel blüzlar var madem kot giyecekseniz bunlardan edinin. son olarak yüksek topuklu giyiyorsanız kocaman küpe takmayın sıradan bir günde.
  • asla babet giymeyin.
  • bazılarımız sizin
    - "başka kadınlar" için giyindiğinizi,
    - kıyafet seçiminde erkekleri zerre düşünmediğinizi,
    - erkeklerin kıyafet önerilerini sallamadığınızı,
    biliyoruz.
    aynen devam edin, ya da etmeyin. siz bilirsiniz.
  • bu tavsiyelere uyacak kadın var mıdır bilmiyorum ama bir kadın en başta kendine yakıştırdığı kıyafetleri , kendini nasıl iyi hissedecekse o şekilde giyinir. boşuna emek harcayıp liste yapmışsınız. oturup kendi stiliniz üzerindeni kafanızı yorun zira birçok bayan erkekleri sırf giyim tarzı yüzünden ret edip görüşme tenezzülünde bile bulunmuyor.
  • ne giyerseniz giyin, verirseniz sikerler. hiç ama hiç mühim değil giyim kuşam hep laf salatası.

- berkecan sana vermek istiyorum.
    + olmaz nilsu yüksek bel pantolonunun içine gömlek sokmuşsun seni sikemem.

ahahaha yok lan böyle bir dünya.
  • mesleğimden dolayı daha çok mimar, mühendis vb. meslek gruplarından kadınlarla iletişimim daha fazla.

.
    .
    .
    lanet olsun size lan. kadınlığınızdan utanın. bu paçozluk, bu saç baş, bu sıfır feminen giyim tarzı, alınmayan kaşlar, kareli gömlek içine beyaz kapalı yaka atletler, iç karartan kotlar, converseler.

la metrobüs duraklarında muhtemelen bankalarda, çağrı merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde çalışan, kısacası eğitim anlamında sizden çok daha gerilerdeki kadınların giyim tarzını gördükçe bir kez daha nefret ediyorum. her gün her gün bıkmıyomusunuz bu kadar ilgisiz ve gösterişsiz olmaktan.

lafım; teknik işlerle uğraşan, kronik paçoz giyinen, kelimenin tam anlamıyla default bayanlaradır.

- bu kadar küsmeyin hayata.

deepnote: 3 4 günde bir duş alarak, ayda bir saçını yaparak, sürekli grinin en iğrenç elli tonu ile ofise gelerek; cristian bale, hugh jackman ve david beckham gibi erkeklerin sexy fotoğraflarına bakmanıza da katılarak gülüyoruz bilin istedim.
  • son 1-2 yıldır tekrar moda olan bol paça pantolon/kot ne varsa uzak durun ne olusunuz. çok ama çok çirkin görünüyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap