• akustik gitar çalan aslen panama'lı olup berlin'de yaşayan güzel adam.

tool'un akustik bir şeylerin bulayım da dinleyeyim diye küçük çaplı araştırmalar yaparken karşıma çıktı kendisi. yalnız tool cover'ları değil kendi eserleri de oldukça güzel gibi. sanırım hayatımda ilk defa dinlediğim bir sanatçıya "selam, severek dinliyoruz, ehheh" şeklinde bir mail atacağım.

lateralus
    right in two
  • kendisinin game of thrones dizi müzikleriyle yapmış olduğu güzel bir çalışma mevcut, merak edenler için:

ernesto schnack game of thrones ost
  • güzel insan.
  • tool coverlarına bayıldığım adam.
  • adam muazzam şekilde the drapery falls icra etmiş.
    youtu.be/vzjy2up9xtk
  • gece gece keşfettiğim, güzel bir uyumama bahanesi. tool coverlarına bayıldım.
  • s.o.a.d ve tool şarkılarını akla zarar akustik coverlayan youtuber.çalarken öyle bi moda bürünüyor ki teknikle de birleşince mimiklerinde tüm yaşanmışlıkları,hisleri en ince detayına kadar görüyorsunuz.
  • pneuma ve forty six & 2 coverları ile gönlümü fethetmiş olan underrated akustik gitarist.

bir insan tek bir akustik gitarla, bu kadar zor şarkıların söz ve davul dahil bütün öğelerini nasıl aynı anda çalabilir diye hayret ve takdir etmekten başka bir tepki veremiyorum.

her bir cover'ı milyonlarca görüntülenmeyi hak ederken sadece binlerle sınırlı kalması da beni derinden üzüyor. abone sayısı an itibariyle sadece 89 bin.
  • youtube platformunda gerçekleştirdiği pazar yayınları ile haftayı güzel kapatmamı sağlayan güzel insan. 30 yıllık bir birikimi dinleyebiliyor olmak sevenler için büyük bir keyif.
  • guzel insan, guzel muzisyen.

videolarini ne kadar editliyor ya da ayni parcayi kac defa calmak zorunda kaliyor bilmiyorum ama inanilmaz bir gitar hakimiyeti var kendisinin. insanin agzini acik birakiyor izlerken.
hesabın var mı? giriş yap