şükela:  tümü | bugün
 • ayşe özgün'ün reklamlarında hijyenin mükemmelliğini anlatırken hijyeni bozduğu firmadır. ayşe özgün maskesizdir ve taşıdığı her tür mikroorganizma oradaki civcivlere ve ürünlere bulaşabilir.

  (bkz: lütfen dikkat)
 • ayşe özgün'ün tabiriyle "uzay üssü"ne benzeyen üretim tesislerine sahip piliç firması. ayrıca ayşe özgün "içeri hiç virus giremez" derken "sen girmişin ya" diyesi geliyor insanın.
 • ayşe özgün ün kaş yapayım derken göz çıkardığı reklamı yaptığı entegre tavuk firması.hata 1.hijyene önem veren gıda fabrikalarına giren herkes patronlarda dahil hijyen bariyeri denilen el yıkama bölgesine gelmeden önce üzerindeki her türlü takıyı çıkartmak zorundadır. nikah yüzüğüne dahi izin verilmemektedir.oysa ayşe hanımda yüzük,bilezik,künye ,küpe maşallah ne ararsanız üzerinde ,sanki kuyumcu reklamı.hata 2.ellerini doğru düzgün yıkamamaktadır.dezenfektanlı sabunla elini yıkayıp sonra durulaması gerekirken sadece suya değdirip çekmektedir.oysa uğur dündar adam akıllı yıkayıp ,eller tam yıkanmazsa bariyerin açılmayacağını belirtmişti.hata 3.önlük ,bone doğru düzgün takılmamıştır.hata 4.civcivlerin dibine kadar girmiştir.fabrika gerçekten çok temiz .çok güzel ama ayşe özgün bu konularda uyarıları dinlemeliydi.yada hiç kimse oradaki mühendislere lütfedip danışmadan çekti bu reklamı.aslında bu reklamın çekilmesindeki asıl amaç uğur dündar ın bedava oynadığı reklamda kırmızı beyaz çizgili poşetler gözükmekte idi ,bu poşeti kullanan tavukçular şanslıydı rengi gören müşteri o poşetlere yöneldi.ee erpiliç sarı çizgili poşet kullanıyormuş,sırf sarı renk yüzünden bu kadar emeğe ,yatırıma yazık mı olsun.hemen bir reklam filmi çekildi ama gerçekten o hijyene ,o çalışmaya yazık olmuş.
 • bolu göynük'ten bir aile şirketi olarak çıkmış, göynük'e tavuk kümesçiliğini armağan etmiş firmadır. tesisleri en son teknoloji ile kurulmuştu. mudurnu ilçesinde mudurnu tavukçuluk gümbür gümbür batarken, erpiliç ve ona bağlı olarak göynük'teki besiciler krizi sağ salim denebilecek kadar az hasarla atlatmıştır.

  zaman zaman askerlik şubesi'nde yaptığımız yemekli toplantılar için ucuza tavuk alırdık fabrikalarından sağolsunlar!..
 • banvit ve şeker piliç gibi firmaların rakiplerinden olup yeşil sermayenin tavukçuluk sektöründeki temsilcisidir. ürünleri , saydığım bu iki rakibinden daha ucuzdur.
  lezzetli de sayılabilir ama bugün yediğim kadınbudu köftesinden... firmaya bok atmadan nasıl söylesem bilmiyorum ama... anladığım kadarıyla köftesini yaptığı kadının hem saçları uzun hem de dökülüyormuş!
  sloganları da: `her piliç, erpiliç değildir`!
 • aldığım bir istihbarata göre sahibi bir ilaç fabrikasında işçi olarak çalışırken altılıdan parayı bulmuş, almış ve yürümüştür.
 • fiyatları oldukça uygun bir et markası. kroket'i fena değildir.
 • ne hikmetse diasadaki birkaç ürünü dışında büyük marketlerde bulamadığım tavuk üreticisi.
 • abant izzet baysal üniversite'sinde 1.psikoloji günlerinin düzenlenmesi için sponsor olan tavuk firması. eğitime olan desteğiyle gönlümüzde taht kurmuştur.
 • acilen reklam ajansini degistirmesi gereken pilic firmasi.

  o zara'li reklami nedir arkadas? o nasil bir sacmaliktir, soz-muzik mizanpaj ne varsa berbat. zara zaten miymiy bir kadin bir de yolum kuru yolum bilmem ne sacma sapan sarki soylemis pilicten, tavuktan sogutur insani.