8311 entry daha
  • t.d. dehası alper potuk forvet oynuyor. ondan sonra yok gençler şöyle yok gençler böyle. oynat zajc ferdi jailson kimi koysan forvete alper kadar oynar daha da iyi oynar.
  • kadroyu dikkatle incelediğimde önce durdur sonra vurdur taktiğiyle sahaya çıktığını anladığım futbol profesörü. sergen buna ekleştirir.
  • alper potuk forvet oynuyor eleştirilerine ben de diyorum ki, kim oynasın amk
  • fenerbahçe’nin defans yapmayıp, yaptıracağı ilk 11’de alper ve tolga oynuyor. garry yedek.
    bravo ersun hoca. insallah 4-5 gol yer kaleyede şut çekemez takım. sen de defolur gidersin.
  • bu kadar ağır ve hantal bir takımla nereye varmak, ne yapmak istemektedir. bizi sinir etmekse amacın, evet bunu başardın..
  • bugünkü yeni malatyaspor maçına rezalet bir ilk onbir çıkaran fenerbahçe teknik direktörü. emre, tolga, dirar, ozan gibi faydasız oyuncular nasıl olur da zajc, jailson, rodrigues ve ferdi'yi keser aklım almıyor. şimdiye kadarki puan kayıplarının müsebbibi de yaptığı kötü oyuncu tercihleri nedeniyle ersun yanal'dır.
  • yazdık yazdık yazdık. arkadaşlar bu arkadaş bitmiş, bakın teknik taktiği bir kenara bıraktım bir hoca bu kadar defansif bir kadro çıkartıp yedek kulübesine pısırıp kalamaz. bu durumu takıma da sirayet ediyor. bir de manevi oğlu gibi sevdiği alperle çıkmış ki o da ayrı fecaat. millet aykuta sövüyordu bu da aynı tarza bürünmüş.

tanım: vasat hatta altında olan fenerbahçe için yetersiz td.
  • alper potuk feti$ine tükürmek istediğim teknik direktör.
  • fenerbahçe'nin seviyesine çıkamadığı için fenerbahçe'yi kendi boktan seviyesine indirmeye çalışan düşük zekalı, yetersiz ve egoist teknik direktör. tek derdi bir an önce parasını alıp keyfine bakmak.
  • haftalar boyu sabır sonrasında artık hakkında birkaç cümle kurma vakti gelen fb teknik direktörü.

bu moses'te benim göremeyip de senin gördüğün ne var?
    alper kimin torpillisi?
    emre neden her duran topun başına geçiyor?
    takımın 10 numarası (hani şu alman) nerelerde? neden hala iyileşmedi bu adam?
    zanka neden her maç ciddi sonuçlar doğuracak pas hataları yapıyor?
    isla'nın, dirar'ın yolladığı toplar neden hep rakip oyunculara gidiyor?
    miha ve ferdi neden forma şansı bulamıyor? sahadakilerden daha mı kötü bu oyuncular?

bu rezalet oyuna da oyuncu tercihlerine de tahammülüm kalmadı artık. ya adam gibi bir oyun izletin ya da istifanızı verip gidin. ali koç zaten o malum şahsın posterini astırdığında bitti.

bundan sonra yazacağım entry ağır olur, kaldıramazsınız. milyonlar kazanıyorsunuz, bari işinizi düzgün yapın.

maç sonu: moralleri sikip attınız bir kez daha. şu saatten sonra her puan kaybında nasıl küfür yiyeceksiniz görürsünüz. ya kendinize geleceksiniz ya da defolup gideceksiniz. şahıs ayrımı yok, topunuz!
3296 entry daha
hesabın var mı? giriş yap