• dayı ağır yaralanmış sanırım. acil şifalar diliyorum.
  • bana 15 temmuzda havaalanından kaçan zırhlı aracın önüne dikilen amcayı hatırlatmış olaydır.

oraya gidiş maksadı askerleri oradan kaçırmak iken o an ne düşündüyse kaçan aracın önüne çıktı ve tabii aracın altında kaldı. videoyu izleyip de amcanın akıbetini bilen var ise yeşillendirsin bir zahmet.
  • amcaya değilde banka soygununa takılmak lazım bence . bu devirde banka soyacak kadar insanın gözünün dönmesi bence tuhaf olan .
  • paralar sigortalı hatta maaş ödeme günleri sigorta daha yüksek. 500 bin için günlük 350 tl sigorta pirimi ödeniyor.
  • düşünsenize banka soymaya karar verecek kadar kafayı sıyırıyorsun. bankaya girip güvenlikten silahı almayı başarıyorsun. hatta paraları da alıp torbaya koyuyorsun. tam çıkacakken 66 yaşında bir amca üzerine atlıyor ve bankadan çıkamadan yakalanıyorsun.

ağlanacak hale gülüyorum şu an.
  • ne hırsıza ne kurtarıcıya.
    ıkısıne de yazık olmuş.
    kumar borcuna giren bir polis.bunalımda çıkış arıyor.
    belki parasını kurtarmaya çalışan yaşlı bır amca.
    aralıksız 1952 den berı soyulan ülke.
    soyulanların yargılanmadığı.
    allah diyen bır allahsıza her ıstedığını veren, elektrık sırketlerın got bronzlaştırma gıderlerını faturaya yansıtmaya çalışan bır hukumet.
    sosyal hukuk devletı
  • hayır bu dayı bir dostunun akrabasının evine hırsız girse aynı davranışı sergiler mi merak ediyorum.

banka soyuyor lan sana ne
  • olm adama ne saydırıyorsunuz, ben bile emin değilim bankadan para çalınsa ne olur, banka bu aq senden çıkarır o parayı gibime geliyor. adam büyük ihtimalle üç beş kuruş paramızı kaptırmayalım derdine düşmüştür, çoluğunun çocuğunun rızkını düşünmüştür.
  • millet olarak hırsızların önünde ceket iliklemeye alıştığımız için bize garip gelmiş amcadır.

nasıl leş bir çevrede ve ailede yetiştiysek hiç birimiz kaçan hırsızın tutulması gerektiğini, haksızlığa ve zulme karşı koyulması gerektiğini anlayamıyoruz.

amca bambaşka bir değerler aleminden giriyor dünyamıza ve bankaya. bizden farklı bir kültür yetiştirmiş onu. başka bir adam yaratmışlar imkansızlık içinde.

girer girmez belki yüzüne doğrultulan silahtan kurtulmak, belki arkalardan hırsız var diye bağıran birine yardım etmek için 66 yaşında olmasına rağmen özel harekat polisi hırsızın elinden silahı alıyor.

ve burada ölümle pençeleşen bu adamla dalga geçiyoruz.

sizler için banka şeytan, sigorta şirketleri deccal ve eli silahlı hırsızlar önlerinden kaçılması gereken, hatta! kendilerine kapının açılması gereken kişiler...

kullanmayın götünüz yiyorsa bankaları, sigorta şirketlerini ve diğer beğenmediğiniz kapitalist kurumları. en değerli varlığınız sikko canınız olduğu için bu haldesiniz.

kafanız kumda götünüz dışarda hepinizi üst üste koysak adamlığına yetişemeyeceğiniz 66 yaşında bir adamla dalga geçmeye devam edin.
  • amca hayatta kendini bir kerede olsun değerli hissetmek istemiş bence. bu yaşa kadar bir bok olamadık bari gider ayak bir superman edasıyla gideyim dedi heralde. *
hesabın var mı? giriş yap