• türklerden çok suriyelilere yarayacak olan uygulama.
  • o şartlara uyan çocuk zaten birilerinin yanında sömürülmekte olacağı için sömüren kişiye ekstra kaynak olacaktır.
  • 18 yaşından küçük üç çocuğu olan ve kocasından nefret eden kadınları derin düşüncelere sevk etmesi muhtemel destek paketi.
  • mutsuz olan her evli kadın, hayatında en az bir defa kocasını öldürme planı yapacaktr.

edit: çoğusu şartlara uyup uymadığını sorgulamayacak bile.
  • muge anli'ya yeni yeni vakalar yaratacaktir.
  • fare zehiri satışlarında patlama olur
  • suriyelilere yardım yapmak için attıkları taklalardan biri daha.
  • twitter linkinde yapılan yorumlarda da kadının 18 yaşından küçük olacağı şartı arandığı sanılıp yakmış herkes beynini. lan o şekilde nasıl başardınız anlamayı. bu şekilde anlamayı başarmak o şekilde anlamayı başarmak yanında büyük bir başarı mıdır yoksa hepsi sadece birer yanılgı mıdır. bir mi umuttur yaşamak yoksa bir umut mudur.
  • suriyelilere para yardımının, halkın (çomar tayfanın) anlamayacağı şekilde ifade edilmesi.

edit: istenen özellikleri tam karşılayan güruh suriyeliler diye düşünüyorum, tamamı değilse de kalanı diğer göçmen araplardır.
  • başlığı görünce, “aa ne iyi düşünmüşler” demiştim; açıklamayı okuyunca bu ülkede iyi şeylerin ne kadar da istisnai olduğu gerçeği bir kez daha yüzüme vuruldu.

neden küçük üç çocuğu olması şartı aranıyor mesela? ihtiyacı olan tüm kadınlara versene.
hesabın var mı? giriş yap